PDA

View Full Version : Nivea body Good-bye Cellulite



SladkaZagadka
01-24-2011, 22:35
Nivea body Good-bye Cellulite - някой ползвал ли го е и доволен ли е? Скоро рязко напълнях :booooomb: и сега , дори и да топя мазнинките си остава целулита :( . А няма по-грозно нещо ..
http://krasota.rozali.com/kozmetika/p6398.html Колебая се между нещата тук ... някой ползвал ли е някой от тези продукти и доволен ли е? Разбира се, кремче + спорт + много вода - бърза храна и газирани напитки .

kiki1991
01-25-2011, 04:42
аз съм ползвала миналата година това на нивея и имаше ефект определено стяга и ми го премахна неусетно,но ако пълнееш постояноо или ако си с повечко килца сега,няма смисъл да си купуваш нещо защото няма да има ефект,ще ти се стегне малко кожата но няма да го махне,трябва ако си решила да се отървеш от него да почнеш диети,без сладко и пържено защото от тях най много се трупа цеулит:)И другото което е изпитано от мен и помага,даже сама ще си усетиш..е като се къпеш и преди да излезеш от банята да почнеш да редураш топла и студена вода,там кадето имаш целулит,малко е неприятно със студената но кожата после става супер:)))

Hilary_
01-25-2011, 09:35
ама чакай малко .. на колко години си, че да имаш целулит?? :shock:

kiki1991
01-25-2011, 09:39
ама чакай малко .. на колко години си, че да имаш целулит?? :shock:

Не знам тя на колко е ама аз съм на 19 и ми се появи когато бях на 17 защото много ядях и бях напълняла изведнъж,за целулита няма възраст,просто се получава от пълнота на тялото и най-често на бедрата и дупето,както беше при мен,сега да чукам на дърво..си подържам 51 кг и нямам такива гадости;)

Hilary_
01-25-2011, 09:52
Не знам тя на колко е ама аз съм на 19 и ми се появи когато бях на 17 защото много ядях и бях напълняла изведнъж,за целулита няма възраст,просто се получава от пълнота на тялото и най-често на бедрата и дупето,както беше при мен,сега да чукам на дърво..си подържам 51 кг и нямам такива гадости;)
е ок при теб се е получило така, но не вярвам всяко второ момиче на 17 да има целулит .. (:

FuckingFreak
01-25-2011, 10:04
Целулит може да има дори супер слабо момиче.. това е неравномерно разпределени мазнини и за това се усеща/вижда все едно че е на буци.. :)

Lovegood
01-25-2011, 10:09
Имам приятека, която е а 17, тежи 45 кг и е цялата в целулит. Яде нормално, не качва лесно, но не се движи и резултата е на лице. :-D
Аз нямам такива гадости 8)

letmetellyou
01-25-2011, 10:49
Целулиута се дължи и на хормони, разберете го.