PDA

View Full Version : Нос ...



bebzgirl
01-24-2011, 23:07
Здравейте хора... Имам един проблем и може би някой ще сметнат че е за др. раздел но главният проблем ми е с приятелите. Такам момиче съм и имам една малка гърбица на носа. Имам 2 приятеля ( не гаджета просто мн. добри приятели) които винаги са ме подкрепяли. Напоследък взехме много да се караме с тях и всеки път щом се скараме те ме наричат грозна и каква ли още не и най-вече акцентират върху носа ми ... В смисъл ''Виж си носа. Толкова си грозна'' И в момента съм в ужасни отношения с тях. Не си говорим, минавам по коридора в даскало, а те ме убиждат. Ужасно е. Те се промениха съвсем и в момента се замислям дали да не си направя операция на носа защото ми писна да бъда ''черната овца''. И те си имат своите недостатъци но аз просто не изкам да ги обиждам.

Моля ви ако ще се заяждате не изказвайте мнение =). Мерси !!

Pigeon
01-24-2011, 23:50
Слушай сега... ще се изредят 8586585 потребителя, които да ти кажат колко си глупава да си мислиш, че единия нос променя ситуацията, че си малка и явно не си си намерила подходящи приятели....
Истината обаче е, че щом като теб носът ти те притеснява и ти пречи на увереността в отношенията с хората, ако имаш желание и финансова възможност - промени го!
В днешно време има толкова хиляди начини да се оттървеш от комплексите, които те дърпат надолу... важно е само акъл да имаш и след това да бъдеш щастлива, а не да си намериш нов кусур :D

unknown0inlowe
01-25-2011, 06:20
Слушай сега... ще се изредят 8586585 потребителя, които да ти кажат колко си глупава да си мислиш, че единия нос променя ситуацията, че си малка и явно не си си намерила подходящи приятели....
Истината обаче е, че щом като теб носът ти те притеснява и ти пречи на увереността в отношенията с хората, ако имаш желание и финансова възможност - промени го!
В днешно време има толкова хиляди начини да се оттървеш от комплексите, които те дърпат надолу... важно е само акъл да имаш и след това да бъдеш щастлива, а не да си намериш нов косур :D
+1

SmilezZz
01-25-2011, 06:29
На колко си ? Пластичните операции не са препоръчителни в юношеска възраст,а и без това се съмнявам родителите ти да "пилят" доста пари..

По темата:
- Не са ти НИКАКВИ приятели,а надали най-добри..Просто се замисли малко - ако ти бяха истински приятели,нямаше да те обиждат заради носа ти..Нали знаеш,че никой не е перфектен - всеки си има някакъв дефект..Недей да се комплексираш за това..
- Просто не им обръщай внимание..И недей да вярваш в това,че те са ти приятели..

MuRocLaW
01-25-2011, 07:20
Абе смилезз ти си мн печена се даваш някви тъпи идеи или пишеш някви коментари дето няма нищо същестевно и човек само си губи времето да ги чете. Ако нямаш кво да казваш прсото не пиши.

По темата - ако твя ти е най-големия проблем питай вашите какво мислят и сългасни ли са и другото те пе ти го осигурят. Щом те дразни го оправи няма смисъл да го търпиш имам една приятелка 1600 години се чуди кво да облече и после излизаме аз и викам лел кво си сложила ма и тя абе който не ме харесва няма вкус и не ни дава да кажеме нищо по въпроса. Случая при теб е същия представи си че имаш мустаци, ще си ги махнеш ли за да се харесаш на себе си а и на другите или ще си ги оставиш и ще си викаш пф ако не ме харесват значи не са ми истински приятели.

marin4itu
01-25-2011, 07:42
Виж кво и моя нос е малко кофти, обаче аз не го възприемам като комплекс, ами напротив, обърнала съм го на шега. Например: "Еди-си-кое-си е по-голямо дори от моя нос!" Какво толкова ти пука? И те не са перфектни.. И все пак ако ти е такъв проблем, си направи операция, но не мисля, че е необходимо заради някакви мухльовци.. Един ден ще си намериш приятели, които даже няма да забелязват гърбичката на носа ти!

Eliii
01-25-2011, 13:00
Абе смилезз ти си мн печена се даваш някви тъпи идеи или пишеш някви коментари дето няма нищо същестевно и човек само си губи времето да ги чете. Ако нямаш кво да казваш прсото не пиши.

Това е форум и всеки, който се е регистрирал има право да си напише мнението по някоя тема. Това е мнението на "смилезз", това е написала. Не познавам момичето, но по коментарите и съдя, че е супер добричка, така че изобщо не ти прави чест да се заяждаш.

По темата: Според етиката "Въпрос на морал е как духът ще надмогне недъзите на тялото." В случай, че не гледаш толкова възвишено на нещата, разгледай въпроса по следния начин: всеки има някакъв комплекс. Според мен, важно е, човек да се приема такъв, какъвто е и да се научи да се харесва. Всяка хирургическа интервенция може да бъде опасна и няма смисъл да се подлагаш на риск, заради накакъв комплекс.

fenastz
01-25-2011, 20:59
Моля ви ако ще се заяждате не изказвайте мнение =). Мерси !!

Не изказвам мнение. 8-)

Punisherrr
01-26-2011, 08:51
Думите на хора, които очевидно не са ти приятели, не би трябвало да те карат да правиш каквото и да било със себе си.
Тва са детски глупости. И аз като бях на 13/14 някакви момчета, които дори харесвах, ме обиждаха и ми се подиграваха също. Дори за носа ми е имало изказвания също. Тогава си мислиш ''мале защо съм толко крив..никой не ме харесва явно. Тряя да направя нещо, за да ме харесат тоя и оня... '' , но с времето ще разбереш, че ти си такава, каквато си и има кой да го оцени. Както каза някой преди мен - обърни го на шега и по тоя начин ще отнемеш възможността на който и да било да те осмива. Не забелязваш ли, че тези, които показват, че много ги е яд, когато ги подиграват са най-подигравани. Просто така правят кеф на даден човек. А този, на когото не му пука и подхожда с чувство за хумор обикновено не може да бъде подигран. ;)