PDA

View Full Version : Е*аси кашата :D :D



Mitkoni
01-25-2011, 09:57
В мен се беше влюбила една приятелка която аз не харесвах и за да спре да ми пише се обвързах(във лицекнига) на шега с друго момиче което случайно намерих в нета (от общи приятели). Лошото е, че това момиче иска връзката ни да стане истинска, а аз не искам понеже е с цели 3 години по-малка...обясних й го ама тя настоява да се видим... Обясних й също така, че не се познаваме, а тя ми вика "еми нищо ще се запознаем".Освен това се познаваме само от 3 дена О.о
Ей момичета много лесно се влюбвате по нета ! Внимавайте защото човека в който сте така влюбени може да се окаже човек който не ви допада !
Какво да правя по дяволите? :D казах й че сме само приятели...
Ако въпросното момиче види темата: Дано ме разбереш !

SmilezZz
01-25-2011, 10:00
Охх,гадно..
Поговори с нея сериозно,ако трябва излезте и й обясни как стоят нещата..Кажи й го направо,защото се съмнявам иначе да те разбере..
Не знам..

rand0m
01-25-2011, 10:30
Зарежи и двете. Спри да се опитваш да правиш мизерии на първото момиче и кажи на другото, че просто не я харесваш и нищо не може да го промени.

П.С Ако едно момиче истински те обича, това че си с друга само ще я измъчва, но няма да я накара да спре. :-D

mincheto
01-25-2011, 10:34
:D Сложно...
Най-вероянто,тя е на 14-15...ти си баткото,на 17-18.... :D
И да се видите лично,зада и обясниш,че нищо не искаш...
Тя няма да те разбере,защото е малка,глупава,наивна.....и ВЛЮБЕНА. :D
Само думи НЕ стигат....покажи и по действията си,че неискаш нищо повече от приятелство с нея...
Но въпреки всичко,внимавай да не я нараниш....

LeDa
01-25-2011, 11:26
:D Сложно...
Най-вероянто,тя е на 14-15...ти си баткото,на 17-18.... :D
И да се видите лично,зада и обясниш,че нищо не искаш...
Тя няма да те разбере,защото е малка,глупава,наивна.....и ВЛЮБЕНА. :D
Само думи НЕ стигат....покажи и по действията си,че неискаш нищо повече от приятелство с нея...
Но въпреки всичко,внимавай да не я нараниш....
Махаш си обвързването с нея и я блокираш. Много сложно. Кво да не я наранява? Че те не се познават, кво ти пука.