PDA

View Full Version : Той е крайно несоциален :@



rand0m
01-25-2011, 09:21
Проблемът е най-добрият ми приятел. Много го обичам, но е ужасно зарибен по някъкви игри(wow, dota, cs и пр.). По цял ден гледа смотани клипчета в нета и винаги е подготвен с тъпа шега, която е научил от там. Знам,че това му харесва, но е момче с толкова възможности, а си пропилява живота. Вече излизаме само в компания, защото просто нямаме за какво да си говорим. Нарича ни "курви" все едно му е "здрасти". Какво да правя.. вече не мога да го търпя. ](*,)

mincheto
01-25-2011, 09:28
Поговори с него....
Покажи му,че има възможности,които някои хора на неговата възръст нямат.
И може да се възползва от тяx.

Auriss
01-25-2011, 19:00
Минал съм през това - е*и го. Сериозно ти говоря - с времето ще стане по-зле и по-зле. Не ми се влиза в някакви лични обяснения ,затова ще ти го кажа накратко - не си чупи главата с хората. Само ядове ще си докараш. "Приятели" ще си намериш.

Направи този опит - дай си 1 седмица без да се виждате. Ще видиш ,че след това като излезете ще ти е неприятен. И game over ,така да се каже.


Нарича ни "к**ви" все едно му е "здрасти". Какво да правя.. вече не мога да го търпя

Моля те ,ама наистина МОЛЯ ,прати ми на лично името на този човек. Не за друго ,ама получих дежа вю. Току виж имаме общ познат...... :-D

SmilezZz
01-26-2011, 05:23
Нормално е..
Повечето момчета на по 13-14-15 години са зарибени по такъв тип игри..От пуберитета е,ще му мине - но не се знае кога..

Щом ти е най-добър приятел - поговори с него..Обясни му всичко,което мислиш..Накрая той ще разбере какво да прави..

Paramour
01-26-2011, 14:53
Говори с него, опитай се да го вразумиш, все пак ти е най-добрия приятел.

radeberger
01-26-2011, 15:10
Остави го да порасне. Всичко си е до време. Аз в 7-ми клас много играх CS, после ми омръзна.

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 16:07
Момчетата къстно порастват и узряват.
Опитай се да поговориш с него,но СПОКОЙНО.
Имай тактика.
Бъди хитра.
Кани го например с теб по дискотеки и купони..кафенца,натам насам.

britzy
01-26-2011, 18:15
ахахах-пффф познавам такива хора-до болка ми е познато какво ти е.Един такъв ми наду 2 часа главата с уоу дота и квото още има и така пускаше некви си техни лафове-ебаси.Молех се да млъкне по-скоро.Зарежи го -то нема оправия,честно.Нали ги виждам от класа-вече си говорят и на ткв измислен език :? :? :? Трудно е щом ти е най-добър фр.,но пък така само си губиш времето и се тормозиш

Waterpolo1997
01-26-2011, 18:52
Момчетата къстно порастват и узряват.
Опитай се да поговориш с него,но СПОКОЙНО.


Няма дума КЪСТНО,има дума КЪСНО!

По темата,зависи от него,ако ти поискаш да излезете той може да каже, че е зает,а всъщност да играе на изброените игри.Това да спре зависи единствено и само от него.