PDA

View Full Version : Станали ли сте зависими от техниката?



midget
01-25-2011, 13:42
Станали ли сте зависими от техниката?
1.Неизлизаш без handsfree,bluetooth,MP3 player и 16 гигабайтова флаш памет.
2.Завиждаш на Бил Гейтс че пръв се е светнал да създаде Microsoft.
3.Дразниш се от това че някои хора неправят разлика между I-pod и I-pad.
4.Имаш регистрации в Twitter,Facebook и My Space,над 1900 приятели и знаеш основните неща за всеки един от тях.
5.Мениш статусите на профила си във Facebook всеки път когато усетиш непреодолима потребност да споделиш никому ненужна информация(например "Отивам за ябълки до магазина" или "Офф боли ме зъб")
6.Взимаш на подбив хората които нямат Skype mobile на телефона си.
7.Когато извеждаш кучето си да се изпишка пред входа взимаш със себе си GPS за всеки случаи.
8.Имаш телефон за няколко оператора и зарядни за тях в теб и в къщи.
9.Снимаш всеки момент от деня си,който след това да пращаш на приятели във Facebook.
10.Мечтаеш за Apple Macbook,не за скъпо парфюмче.
11.Идва ти да убиеш продавачката в кварталното кафене за дето на въпроса ти "Нима нямате уай фай?" тя замислено ти отговря че нямат.
12.С няколко приятели имате навика всяка вечер да си пишете в скайп кои какво е правил в последните 2 часа.
Ако общо 7 от точките са вярни за вас значи не сте толкова зависими от техниката,ако са над 7 сте зависими.
Имаше такива въпроси в списание Joy
Ако темата е тъпа заключете я :)

DaNGeRousLy
01-25-2011, 13:44
Нито една от точките не се отнася за мен. :)

Sunsss
09-06-2011, 18:49
Нито една от точките не се отнася за мен. :)

theuntouchable1
09-06-2011, 18:56
Нито една от точките не се отнася за мен. :)

YoungBloodZ
09-06-2011, 18:57
може би само т.12 и то не винаги...

SonataArctica
09-06-2011, 19:35
бях без обхват, телевизия и интернет 2 седмици и като се върнах хич и не щях да сядам на компа :lol:

malkasladka
09-06-2011, 19:40
Преувеличено е, дори и наистина да си зависим тея точки пак няма да отоговарят на положението ти. :)

h0usen3v3rdies
09-13-2011, 15:28
Станали ли сте зависими от техниката?
1.Неизлизаш без handsfree,bluetooth,MP3 player и 16 гигабайтова флаш памет. НЕ
2.Завиждаш на Бил Гейтс че пръв се е светнал да създаде Microsoft. НЕ
3.Дразниш се от това че някои хора неправят разлика между I-pod и I-pad. НЕ
4.Имаш регистрации в Twitter,Facebook и My Space,над 1900 приятели и знаеш основните неща за всеки един от тях. НЕ
5.Мениш статусите на профила си във Facebook всеки път когато усетиш непреодолима потребност да споделиш никому ненужна информация(например "Отивам за ябълки до магазина" или "Офф боли ме зъб") НЕ
6.Взимаш на подбив хората които нямат Skype mobile на телефона си. НЕ
7.Когато извеждаш кучето си да се изпишка пред входа взимаш със себе си GPS за всеки случаи. НЕ
8.Имаш телефон за няколко оператора и зарядни за тях в теб и в къщи. НЕ
9.Снимаш всеки момент от деня си,който след това да пращаш на приятели във Facebook. НЕ
10.Мечтаеш за Apple Macbook,не за скъпо парфюмче. НЕ
11.Идва ти да убиеш продавачката в кварталното кафене за дето на въпроса ти "Нима нямате уай фай?" тя замислено ти отговря че нямат. НЕ
12.С няколко приятели имате навика всяка вечер да си пишете в скайп кои какво е правил в последните 2 часа. НЕ
Ако общо 7 от точките са вярни за вас значи не сте толкова зависими от техниката,ако са над 7 сте зависими.
Имаше такива въпроси в списание Joy
Ако темата е тъпа заключете я :)

не съммммм :-P