PDA

View Full Version : Бивша



mEtamOrfOzZzeN
01-25-2011, 17:16
Преди ходех с едно момиче година и половина скъсах ме и вече 1 година не сме се виждали и чували (тя ме заряза) и преди 2 дена някак си както ме беше блокирала от всякъде започна да ми пиши..странно за нея цяла година не се е сещала за мен и сега изведнъж ми пиши, дали старите чувства започват да се връщат ? :( :-o 2-3 приятелки ми бяха споделили че при момичетата често се случва така, след време да си връщат чувствата към предишния.. helpp :(

Epik
01-25-2011, 17:19
Можеш ли да кажеш какво точно ти е казала, за да не те надъхваме напразно?

mincheto
01-25-2011, 17:21
Кифленска работа....
Сега ти трябва да се държиш като достоен кроасан,и да я заебеш...
Както тя е постъпила с теб по-рано..
Може би си играе с теб..винаги имай едно на ум.
Играла си е с теб,пак ще го направи.

mEtamOrfOzZzeN
01-25-2011, 17:23
Ами първо ми писа какво правиш как си това онова.. и на 2 ден стана по различно..пиши ми помниш ли онази случка като бяхме двамата помниш ли онзи момент и винаги тя първа ми пише...

mEtamOrfOzZzeN
01-25-2011, 17:25
Кифленска работа....
Сега ти трябва да се държиш като достоен кроасан,и да я заебеш...
Както тя е постъпила с теб по-рано..
Може би си играе с теб..винаги имай едно на ум.
Играла си е с теб,пак ще го направи.

Не си е играла с мен.. !

Epik
01-25-2011, 17:42
Хмф, както каза колегата по-горе - не си заслужава. Съмнявам се след такава дълга раздяла и без да сте се виждали просто изведнъж да й се върнат чувствата...

MuckaA
01-25-2011, 17:48
Според мен трябва да поговорите относто това .... Попитай я от къде дойде този интерес ... Може пък да си признае ако 4увствата и се връщат и ако все още я оби4аш да се съберете отново :) Успех ! :P

mincheto
01-25-2011, 17:51
след време да си връщат чувствата към предишния

Ако въобще ги е имала....
3а мен,тя си играе с теб...
Внимавай.

BaffaLsc
01-25-2011, 17:58
Без да те е виждала или чувала няма как да стане.. поне според МЕН..
И все пак.. както казаха ' Внимавай ! ' ..

rtpghhfcz
01-25-2011, 18:13
след време да си връщат чувствата към предишния

Ако въобще ги е имала....
3а мен,тя си играе с теб...
Внимавай.
грешно мислене

Авторе, говори с нея, успех. Надявам се да се съберете, явно има интерес към теб и ти към нея.

mEtamOrfOzZzeN
01-25-2011, 18:21
Мерси rtpghhfcz 8)

anonimchetou
01-25-2011, 18:22
Кифленска работа....
Сега ти трябва да се държиш като достоен кроасан,и да я заебеш...
Както тя е постъпила с теб по-рано..
Може би си играе с теб..винаги имай едно на ум.
Играла си е с теб,пак ще го направи.


подкрепям с две ръце :)

rtpghhfcz
01-25-2011, 18:32
Кифленска работа....
Сега ти трябва да се държиш като достоен кроасан,и да я заебеш...
Както тя е постъпила с теб по-рано..
Може би си играе с теб..винаги имай едно на ум.
Играла си е с теб,пак ще го направи.


подкрепям с две ръце :)

Вие сте някакви УНИКАЛНИ... как може година и половина да си играе с него, бе?! И още повече, ако си е играла с него .. за година и половина момчето няма да разбере, така ли ? Я се замислете малко преди да пишете глупости.

WrongLife
01-25-2011, 19:20
Кифленска работа....
Сега ти трябва да се държиш като достоен кроасан,и да я заебеш...
Както тя е постъпила с теб по-рано..
Може би си играе с теб..винаги имай едно на ум.
Играла си е с теб,пак ще го направи.


подкрепям с две ръце :)

Вие сте някакви УНИКАЛНИ... как може година и половина да си играе с него, бе?! И още повече, ако си е играла с него .. за година и половина момчето няма да разбере, така ли ? Я се замислете малко преди да пишете глупости.
Ей и аз да подкрепя някой оптимистично мислещ човек! Година и половина да си играе с него е малко прекалено, ако е така в НАТФИС без изпит ще я приемат

fenche22
01-25-2011, 19:25
Ясно е, ако си беше играла с теб, връзката ви нямаше да издържи година и половина, а не повече от 2 месеца. Поговори с нея, само така можеш да си наясно какво става, пък и щом ни питаш, значи момичето си заслужава? 8)

Mi6inka
01-26-2011, 07:43
А момичето просто може да го е грижа за теб... искам да кажа, че когато си бил с един човек и той е означавал нещо за теб, дори и след раздяла, понякога се сещаш за него и искаш да знаеш как е ( не мога точно да го обясня, но при мен също е така , някак си ме е грижа за хората (даже прекалено) и каквото и да е станало, всичко остава в миналото и искам с човека да си продължим нормални отношения). Моят съвет е просто да се държиш с нея, така както ти го чувстваш...ако го чувстваш, че си благоприятно настроен към нея- покажи и го, ако не искаш да те занимава изобщо- пак и го покажи.. и така

Dollystar
01-26-2011, 07:47
Мисля че просто трябва да решиш дали си я искаш обратно. Ако не, спри да й пишеш приемрно, в противен случай мисля че тя се опитва да те зарибява пак,,, щом ти припомня случки от времето когато сте били заедно, явно се е сетила и й е домъчняло, незнаам :)

kikatta
01-26-2011, 08:23
лелее не праживяна любов.... :D след като ти пише значи още има чувства към тебе.. ;pp

mEtamOrfOzZzeN
01-26-2011, 09:44
Ясно е, ако си беше играла с теб, връзката ви нямаше да издържи година и половина, а не повече от 2 месеца. Поговори с нея, само така можеш да си наясно какво става, пък и щом ни питаш, значи момичето си заслужава? 8)

Заслужава си и още как.. но как да започна разговор на такава тема..

bratignat
01-26-2011, 10:08
Върти те. Фрази - може да ти каже всичко. Нали си момче? Знаеш, че думите нямат значение, гледай какво прави. Жертвала ли е нещо? Струва ли ѝ нещо да ти каже една две думи? Не. Ако те иска обратно, след като те е скъсала, трябва да направи нещо повече от две мили думи. Тя знае, че я искаш....според мен има проблеми с колата си ѝ трябва помощ...

mEtamOrfOzZzeN
01-26-2011, 10:18
Защо всеки си мисли че ме върти.. Ейй хора бяхме гаджета година и половина.. НИКОГА не ме е въртяла.. #-o #-o

Mi6inka
01-26-2011, 10:24
Защо всеки си мисли че ме върти.. Ейй хора бяхме гаджета година и половина.. НИКОГА не ме е въртяла.. #-o #-o

не всички си го мислим ;)

bratignat
01-26-2011, 10:26
Защо всеки си мисли че ме върти.. Ейй хора бяхме гаджета година и половина.. НИКОГА не ме е въртяла.. #-o #-o

Никога не е късно да станеш за резил. Пак ще те попитам. Освен думи - видял ли си действия от нейна страна? Ако не си каквото ид а ти каже, ако ще стихове да ти пише, няма значение.

mEtamOrfOzZzeN
01-26-2011, 10:35
Ми действия не съм виждал наскоро..няма как да видя защото не сме се виждали

GossipGirl89
01-26-2011, 10:39
Не се успокоявайте с факта, че щом някое момиче е било с вас година и половина значи няма шанс да ви върти. Всякакви ги има. Преди познавах една девойка дето 3 години и кусур беше с едно момче без да изпитва грам чувства към него и си го въртеше както й е угодно въпреки че многократно всички й казваха да го остави и да не го мъчи - той горкия толкова беше хлътнал и заслепен, че изобщо не виждаше как го прави на маймуна :? Така че това че е била с автора година и половина далеч не изключва възможността да го е въртяла или в момента да се опитва да го върти.

Защо не я попиташ нещо от сорта на "Как така се сети за мен след толкова време?" и виж какво ще ти отговори. Според мен просто е изпаднала в някакъв депресарски период или е видяла някоя стара ваша снимка и е решила да си припомни някои неща :) Може и да не съм права, но за мен вариант в който чувствата й изчезват, разделяте се и след 1 година без никакъв контакт изведнъж пак й се възвръщат - няма. Или ги има тия чувства постоянно, или просто не съществуват.

mmm_sweet
01-26-2011, 11:08
Кифленска работа....
Сега ти трябва да се държиш като достоен кроасан,и да я заебеш...
Както тя е постъпила с теб по-рано..
Може би си играе с теб..винаги имай едно на ум.
Играла си е с теб,пак ще го направи.


подкрепям с две ръце :)

Вие сте някакви УНИКАЛНИ... как може година и половина да си играе с него, бе?! И още повече, ако си е играла с него .. за година и половина момчето няма да разбере, така ли ? Я се замислете малко преди да пишете глупости.
Ей и аз да подкрепя някой оптимистично мислещ човек! Година и половина да си играе с него е малко прекалено, ако е така в НАТФИС без изпит ще я приемат


Познавам много момичета,които тръгват с някое момче само защото още не са срещнали подходящ и просто са с това момче,докато не го намерят. Ако не го е намерила година и половина това обяснява нещата. Днешно време има големи злобарки и още по големи злобари,но не е нищо ново под слънцето. Пък и момчето ако е влюбено в нея как ще види,че си играе с него :? Колкото до темата: явно бившата ти приятелка е паднала по-ниско,отколкото си предполагал и пак те търси,защото й е празен графика. Ти си прецени какво ще правиш :?

sladur4etyYy
01-26-2011, 12:35
това, че чак сега те търси, не значи, че чак сега се е сетила, а през останалото време не е мислела за теб. може би просто чак сега се е усмелила да го стори. :)
и все пак, имай си едно наум.

tanch3t093
01-26-2011, 13:30
Кифленска работа....
Сега ти трябва да се държиш като достоен кроасан,и да я заебеш...
+1 8-) :D

TheBeliever
01-26-2011, 14:05
Цяла година нито сте се виждали, нито сте се чували. Разделили сте се по нейно желание. Според мен просто изпитва носталгия по времето, което сте прекарали заедно. Това обаче не означава непременно, че чувствата са се "възвърнали". По-вероятно е към момента да й липсва внимание от противоположния пол и да си го търси от теб. Накратко казано не се сеща за теб цяла година, но очаква, че при нужда ти ще си насреща да й повдигнеш самочувствието.

Моят съвет е да не храниш напразни надежди. Първо опипай почвата. Разбери защо чак сега се е сетила за теб и не приемай отговор "Домъчня ми". Искай конкретна причина. Само така ще разбереш дали има някакви остатъци от чувства или си търси играчка докато не излезе някой друг на хоризонта.

А каква беше причината тя да поиска да се разделите?

w0sh
01-26-2011, 14:08
В тая тема всички правят от мухата слон май-май.

Paramour
01-26-2011, 14:26
Има два варианта:
или я е засърбяло и няма с кого..
или чувствата й са се върнали (възможно е! дори и да не те е виждала 1 година.)
опитай това, което ти предложи GossipGirl89 :)

mEtamOrfOzZzeN
01-26-2011, 14:46
Цяла година нито сте се виждали, нито сте се чували. Разделили сте се по нейно желание. Според мен просто изпитва носталгия по времето, което сте прекарали заедно. Това обаче не означава непременно, че чувствата са се "възвърнали". По-вероятно е към момента да й липсва внимание от противоположния пол и да си го търси от теб. Накратко казано не се сеща за теб цяла година, но очаква, че при нужда ти ще си насреща да й повдигнеш самочувствието.

Моят съвет е да не храниш напразни надежди. Първо опипай почвата. Разбери защо чак сега се е сетила за теб и не приемай отговор "Домъчня ми". Искай конкретна причина. Само така ще разбереш дали има някакви остатъци от чувства или си търси играчка докато не излезе някой друг на хоризонта.

А каква беше причината тя да поиска да се разделите?

Бях изневерил и след седмица и тя направи така... и ми се обади и ми каза искаш ли да си останем приятели пък предния ден се скарахме за това че аз съм и изневерил и беше кофти :(

mmm_sweet
01-26-2011, 16:15
Цяла година нито сте се виждали, нито сте се чували. Разделили сте се по нейно желание. Според мен просто изпитва носталгия по времето, което сте прекарали заедно. Това обаче не означава непременно, че чувствата са се "възвърнали". По-вероятно е към момента да й липсва внимание от противоположния пол и да си го търси от теб. Накратко казано не се сеща за теб цяла година, но очаква, че при нужда ти ще си насреща да й повдигнеш самочувствието.

Моят съвет е да не храниш напразни надежди. Първо опипай почвата. Разбери защо чак сега се е сетила за теб и не приемай отговор "Домъчня ми". Искай конкретна причина. Само така ще разбереш дали има някакви остатъци от чувства или си търси играчка докато не излезе някой друг на хоризонта.

А каква беше причината тя да поиска да се разделите?

Бях изневерил и след седмица и тя направи така... и ми се обади и ми каза искаш ли да си останем приятели пък предния ден се скарахме за това че аз съм и изневерил и беше кофти :(

Браво на теб,сигурно се гордееш с постъпката си :)

mEtamOrfOzZzeN
01-26-2011, 16:23
Цяла година нито сте се виждали, нито сте се чували. Разделили сте се по нейно желание. Според мен просто изпитва носталгия по времето, което сте прекарали заедно. Това обаче не означава непременно, че чувствата са се "възвърнали". По-вероятно е към момента да й липсва внимание от противоположния пол и да си го търси от теб. Накратко казано не се сеща за теб цяла година, но очаква, че при нужда ти ще си насреща да й повдигнеш самочувствието.

Моят съвет е да не храниш напразни надежди. Първо опипай почвата. Разбери защо чак сега се е сетила за теб и не приемай отговор "Домъчня ми". Искай конкретна причина. Само така ще разбереш дали има някакви остатъци от чувства или си търси играчка докато не излезе някой друг на хоризонта.

А каква беше причината тя да поиска да се разделите?

Бях изневерил и след седмица и тя направи така... и ми се обади и ми каза искаш ли да си останем приятели пък предния ден се скарахме за това че аз съм и изневерил и беше кофти :(

Браво на теб,сигурно се гордееш с постъпката си :)

Не не се гордея..но това е дълга история.

bratignat
01-26-2011, 16:30
Така нещата доста се различават, от това, което бе изложил в началото...

Daydreamer3
01-26-2011, 17:02
Кифленска работа....
Сега ти трябва да се държиш като достоен кроасан,и да я заебеш...
Както тя е постъпила с теб по-рано..
Може би си играе с теб..винаги имай едно на ум.
Играла си е с теб,пак ще го направи.+1 Ако тръгнеш с нея пак, ще те зареже отново.

bzzzgirl
01-26-2011, 19:36
и все пак ако ще говориш с нея гледай да е насаме очи в очи ,а не по скайп щото дори и да има още нещо приятелките и може да и напълнят главата с простотии и да преебат всичко ;д

buzzzz
01-26-2011, 20:18
Не си е играла с теб, това са глупости. Няма как толкова много време да не е изпитвала нищо :) за това съм обедена. Най-вероятно е с времето чувствата и да са ставали все по-слаби и по-слаби и накрая тази изневяра.. да прецака тотално всичко. Ако беше останала с теб, без да изпитва нищо, това вече си е подигравка. И трябваше да кажеш, че си изневерил, защото това доста променя нещата ;) За година и половина трябва да си я опознал достатъчно добре, за да разбереш сам защо те търси сега.. Поговорете и ако още я има искрата, опитайте. Успех :P

sh3_1s_7h3_0n3
01-27-2011, 11:57
не се надявай много, да не ти умре коня с каруцата...

sweetsacrifice93
01-28-2011, 17:23
А е възможно да е преживяла някое и друго любовно разочарование и да си е спомнила че с тебе й е било добре и може наистина да има чувства. :)

umri
01-28-2011, 17:50
Ако имаш поне малко достойнство и топки няма дори да си помислиш да се събирате.

scanadal
01-28-2011, 17:55
Не се занимавай с бивши ;)