PDA

View Full Version : .. поне отново приятели? ;x



DarkGirll
01-25-2011, 17:52
.. Здравейте :) !Пфф..от къде ли да започна ще се опитам да бъда кратка значи една приятелка се забиваше с едно момче запознах се с въпросното момче станахме приятели бих казала дори много добри приятели.. тя не беше за него аз това го знаех още в началото,но си мълчех както и да е накрая му казах някои работи и сичко се поправи.. започнахме да излизаме станахме си още по-добри фр после аз се влюбих в него пфф беше голяма грешка.. след това се скарахме за нещо супер малко и той започна да се държи гадно и всичко стана леш.. промени се МНОГО сега е съвсем друг в лошия смисъл.. учим в едно даскало и го виждам много често и се подминаваме :| сега съм с друг преодолях го него,но искам да си го върна поне като фр искам да си е стария ми най-добър приятел..липсва ми и имам чуството,че не мога да направя нищо.. Благодаря на всички които сте прочели и се надявам да ми дадете съвет какво да правя..

w0sh
01-25-2011, 17:55
Това в рамките на колко дни се случва?

DarkGirll
01-25-2011, 17:57
Това в рамките на колко дни се случва?

В рамките на няколко месеца..

BaffaLsc
01-25-2011, 17:57
Можеш да направиш поне едно нещо..
Поговори с него.. всичко идва от неизказани думи..

DarkGirll
01-25-2011, 17:58
Можеш да направиш поне едно нещо..
Поговори с него.. всичко идва от неизказани думи..

Едва ли ще ме изслуша.. дори да го направи най-много да ми се изсме след това.. ](*,)

mincheto
01-25-2011, 17:58
една приятелка се забиваше с едно момче запознах се с въпросното момче станахме приятели бих казала дори много добри приятели.. тя не беше за него аз това го знаех още в началото,но си мълчех както и да е накрая му казах някои работи и сичко се поправи.. започнахме да излизаме станахме си още по-добри фр после аз се влюбих в него.

И казваш,'приятелка',ти била като един вид си откраднала бъдещото и гадже?
Ти не си и приятелка....

DarkGirll
01-25-2011, 18:00
една приятелка се забиваше с едно момче запознах се с въпросното момче станахме приятели бих казала дори много добри приятели.. тя не беше за него аз това го знаех още в началото,но си мълчех както и да е накрая му казах някои работи и сичко се поправи.. започнахме да излизаме станахме си още по-добри фр после аз се влюбих в него.

И казваш,'приятелка',ти била като един вид си откраднала бъдещото и гадже?
Ти не си и приятелка....

Това стана по-късно.. просто му казах някой работи защото беше свестен и не исках да страда заради нея..

w0sh
01-25-2011, 18:01
Няма много начини да постигнеш това, което искаш.
Понеже човекът е дарен с глас, той може да го използва в своя полза.
Хубаво е да го направиш така.

Другия вариант е да чакаш някакво стечение на обстоятелствата, което да ти помогне да покажеш и да го убедиш в добрите си намерения към него, но няма гаранция

Третият вариант е да стоиш и да се молиш на провидението.

И, грухи, това че тя се влюбва в някого не означава,че е умишлено действие, каквото е кражбата.

mincheto
01-25-2011, 18:02
Тогава проведете един разговор.
Питай го защо се държи така с тебе.

rtpghhfcz
01-25-2011, 18:04
и как създаваш "най-добър приятел" за месеци... Моят най-добър приятел го познавам от 13 години .....

DarkGirll
01-25-2011, 18:05
Тогава проведете един разговор.
Питай го защо се държи така с тебе.

Едва ли ще ме изслуша..

BaffaLsc
01-25-2011, 18:18
Тогава проведете един разговор.
Питай го защо се държи така с тебе.

Едва ли ще ме изслуша..
Ако не опиташ.. никога няма да разбереш.. какво ти струва - опитай.. : ))