PDA

View Full Version : Забраненият плод



soshy97
01-25-2011, 19:08
Здравейте (на тези които следят сериала) !

Как мислите .?Според вас Бихтер наистина ли ще умре накрая.??
И Бехлюл за (Тъпата) Нихал ли ще се ожени ?

BloomF
01-25-2011, 20:37
Гледала съм 2-3 серии и то когато бях при баба ми, защото тя го гледаше. Филма не е лош, признавам. Но и двамата главни герои супер много ме дразнят, ама супер много.

Иначе по въпросите: Да, оная наистина ще умре. Достоверна информация, каза ми го човек, който го е гледал по турската. И по - точно щяла да се самоубие.

UNITED2
01-25-2011, 22:18
:cry: Но 7 години по късно,ще се окаже,че тя е жива и,че вместо нея са заровили близначката й :-)
Главния ще преспи с подглавната,тя ще роди но ще се окаже,че детето не е нейно а на тая дето се самоуби но възкръсна! 19 години по късно детето ще разбере,че майка му всъщност му е баба,а майка му е умряла по време на раждането,след тази новина ще припадне,ще си изгуби паметта и т.н

soshy97
01-26-2011, 06:19
Значи чух че Бихтер наистина ще се самоубие но съм слушала и че понеже нали тя се самоубива на сватбата на Нихал и Бехлюл...
И тя като се простреля не умира ами я спасяват А тоя възрастния Аднан получава инфаркт от опитът за самоубийство на жена си и то нали умира а пък тая Нихал ще замине с Матмоазел ии Бехлюл и Бихтер ще се оженят и Бихтер ше забременее ...


Предпочитам да вярвам на това :)

Nam3less3
01-26-2011, 07:45
Верно кажете кво ще стане по-нататък.

soshy97
01-26-2011, 07:57
Един от двата варианта посочени по-горе не е сигурно . ;д

BloomF
01-26-2011, 11:36
Значи чух че Бихтер наистина ще се самоубие но съм слушала и че понеже нали тя се самоубива на сватбата на Нихал и Бехлюл...
И тя като се простреля не умира ами я спасяват А тоя възрастния Аднан получава инфаркт от опитът за самоубийство на жена си и то нали умира а пък тая Нихал ще замине с Матмоазел ии Бехлюл и Бихтер ще се оженят и Бихтер ше забременее ...


Предпочитам да вярвам на това :)

Всичко ми е обърка :D Не знам кой вариант е верния, но ми казаха, че последната серия тая се самоубива. Освен да има и друг сезон.. А така да 'възкръсват' хич не е интересно. Говоря по принцип, защото в много други филми уж умират, а после живи.

soshy97
01-26-2011, 11:41
Е да обаче не искам Бихтер да умира И не искам Бехлюл да се жени за Нихал Тя много ме дразни а Бехлюл и Бихтер са си идеални заедно . Би трябвало тя да не се самоубива или пък както си чула че се самоубива ..
Аз гледах едно клипче с последните 10 минути от филма и там я дават само как се прострелва и така свършва но може и да я спасят не се знае и ако наистина умре много ще съжалявам но пък ако я спасят и тя се ожени за Бехлюл много ще се радвам . :)

Nam3less3
01-26-2011, 12:02
Тоз Бехлюл много долен - играе си с толкова жени и им носи само страдания от това. Най-добре щеше да е ако се махне и всички ще си живеят спокойно.

soshy97
01-26-2011, 13:00
Не нека Бехлюл си седи . Нихал много ме дразни вижте как когато Елиф (годеницата на Бехлюл) му върна пръстените .... Нихал така се усмихна че все едно Бехлюл ще заобича нея . Много ме дразни тая... Не я искам във филма. Ужасна е ! Иска всички да вървят по нейния задник..
(с извинение) е няма да стане тая работа.. Ужасс Само като се сетя за Нихал и ми става лошо... Стана на 18 а пък се държи като дете на 10 ...
И само се бута на Бехлюл . Той изобщо няма да си губи времето с такива пикли като нея... :@ :@ :@ :-x

Nam3less3
01-26-2011, 14:46
Всъщност единствено Мадмоазел и сестрата на Бихтер се държат както трябва и са положителните герой, останалите правят глупости или интриги.
А Бехлюл е неблагодарник и използвач.

NqkfaNikakva21
01-26-2011, 15:22
Бехлюл се жени за Нихал
и тогава Бихтер се самоубива
и Бешир умира

BloomF
01-26-2011, 18:00
Коя е Бехлюл? :D Малката ли?

vagarious
01-26-2011, 18:06
Коя е Бехлюл? :D Малката ли?

Нее.Малката е Нихал. 8-) 8-)
Бехлюл е Къванч Татлату. :razz: :razz: :razz: :razz:

hotxxmess
01-26-2011, 18:23
Продължавате ли с тея турски бози бе хора...?? :shock:

ecstazy
01-26-2011, 19:38
Коя е Бехлюл? :D Малката ли? :razz: :razz: :razz: :razz: е тва е най-мощното и правилно мнение в цялата тема :lol:

BloomF
01-27-2011, 14:17
Коя е Бехлюл? :D Малката ли? :razz: :razz: :razz: :razz: е тва е най-мощното и правилно мнение в цялата тема :lol:

Много ги бъркам.. :D :D



Бехлюл се жени за Нихал
Значи тоя грозния Бехлюл ще се ожени за братовчедка си ли?? Аман от кръвосмеяения..

soshy97
01-27-2011, 15:14
Ееее ама Бехлюл не е грозен :? :D :lol: :)

BloomF
01-27-2011, 16:24
Ееее ама Бехлюл не е грозен :? :D :lol: :)

Вчера една госпожа говори нещо за филма и вика 'Онзи хубавия Бехлюл...' и аз: 'Кой бил хубав?' :D :D :D Всички много го харесват, но аз като го видя и лошо ми става.. :D

soshy97
01-27-2011, 16:48
Е то така трябва . всеки трябва да си има мнение. :) :)
На мен лично ми допада Бехлюл. :lol:

BloomF
01-27-2011, 17:30
Е то така трябва . всеки трябва да си има мнение. :) :)
На мен лично ми допада Бехлюл. :lol:

И не само на теб ти допада. Сума ти хора са луди по него. :-D

soshy97
01-27-2011, 18:08
Е чак пък да съм луда по него не , но не знам симпатичен ми е добра роля са му дали играе си я добре харесва ми как Изглеждат той и Бихтер сладки са заедно. :) :-D :lol: И той ме кефи ...

soshy97
01-28-2011, 09:08
ОоооО Вчерашният епизод беше много як ... (51)

BlackEyedPeas
01-29-2011, 02:38
Тя майка ми го харесва този Къванч Татлату :D Мрази турските сериали, но само заради него гледаше Минекшето и Халил, а сега и Плода :D

RaisedOnRock
01-29-2011, 14:21
:cry: Но 7 години по късно,ще се окаже,че тя е жива и,че вместо нея са заровили близначката й :-)
Главния ще преспи с подглавната,тя ще роди но ще се окаже,че детето не е нейно а на тая дето се самоуби но възкръсна! 19 години по късно детето ще разбере,че майка му всъщност му е баба,а майка му е умряла по време на раждането,след тази новина ще припадне,ще си изгуби паметта и т.н


:razz: :razz: :razz: Сериозно? :lol:

ex7azy
01-29-2011, 15:17
Много се радвам, че Бешир ще умре.. :grin: :-D
Само ходи по Нихал и си мисли че може да се получи нещо!
Бехлюл и Бихтер ме дразнят, защото Бихтер го целуна в миналия или по - миналия епизод и му дава надежди, а в същото време твърди че обича стария ( не му се сещам за името сега )!
Бехлюл не ми харесва.. всеки с вкусът си, като го глгедам ми е някакъв противен! :D

WaterLilly
01-29-2011, 15:36
Много се радвам, че Бешир ще умре.. :grin: :-D

:lol:

Filipova75
02-01-2011, 20:51
Гледала съм последните епизоди,Бихтер ще се самоубие на сватбата на Нихал и Бехлюл.Щаслив край няма да има. :(

RaisedOnRock
02-02-2011, 06:35
Гледала съм последните епизоди,Бихтер ще се самоубие на сватбата на Нихал и Бехлюл.Щаслив край няма да има. :(

Те тези не бяха ли роднини?Бахти кръвосмешението е тоз сериал.

vagarious
02-02-2011, 09:46
Гледала съм последните епизоди,Бихтер ще се самоубие на сватбата на Нихал и Бехлюл.Щаслив край няма да има. :(

Те тези не бяха ли роднини?Бахти кръвосмешението е тоз сериал.

Турчоляци. 8-)

BlackEyedPeas
02-02-2011, 15:03
Абе то май 'сички трурски сапунки май нямат "Хепи Енд" :-o Все някой се самоубива накрая :D

BloomF
02-02-2011, 17:18
И тя като се простреля не умира ами я спасяват А тоя възрастния Аднан получава инфаркт от опитът за самоубийство на жена си и то нали умира а пък тая Нихал ще замине с Матмоазел ии Бехлюл и Бихтер ще се оженят и Бихтер ше забременее ...


Предпочитам да вярвам на това :)

Гледах последните 10 минути от филма. Бихтер се самоубива и няма да оживее. Хепи енд! :D

BloomF
02-02-2011, 17:20
Гледала съм последните епизоди,Бихтер ще се самоубие на сватбата на Нихал и Бехлюл.Щаслив край няма да има. :(

Те тези не бяха ли роднини?Бахти кръвосмешението е тоз сериал.

Не са роднини. Просто Бехлюл е отгледан от бащата на Нихал, след като неговия май умира/не знам точно/.

soshy97
02-02-2011, 18:37
Аднан (стария тоя с мустака :D ) се пада нещо като пра пра пра чичо на Бехлюл... :D

miShle
02-08-2011, 10:44
спокойно бе хора всички сериали свършват с хубав край както листопада така и този ще има втори сезон просто още не е пуснат ... пък и къде се е чуло и видяло главна героиня да умира в сапунка ..

mokka
02-08-2011, 12:14
Абе хубави жени, особено тая главната, ама що не вземат да и поизчистят веждите. Забелязала съм като тенденция и в другите турски сапунки да са с дебели вежди, ама нейните дори не са оформени. Доста е гадно, иначе е красива.

BlackEyedPeas
02-08-2011, 12:40
Абе хубави жени, особено тая главната, ама що не вземат да и поизчистят веждите. Забелязала съм като тенденция и в другите турски сапунки да са с дебели вежди, ама нейните дори не са оформени. Доста е гадно, иначе е красива.

Хах, много интересно, че точно това и аз се бях замислила. Още миналата седмица, нашите като го гледаха, загледах се и й забелязах и аз веждите. Ще е хубаво поне малко да й ги оформят поне :D

BloomF
02-08-2011, 15:26
спокойно бе хора всички сериали свършват с хубав край както листопада така и този ще има втори сезон просто още не е пуснат ... пък и къде се е чуло и видяло главна героиня да умира в сапунка ..

Да ама дават главната актриса как се самоубива - потича кръв, пада на земята, очите й са отворени.....

miShle
02-08-2011, 18:47
спокойно бе хора всички сериали свършват с хубав край както листопада така и този ще има втори сезон просто още не е пуснат ... пък и къде се е чуло и видяло главна героиня да умира в сапунка ..

Да ама дават главната актриса как се самоубива - потича кръв, пада на земята, очите й са отворени.....

те ще измислят как да я спасят просто не ми харесва този край пък и е супер тъпо да свърши така .... иначе веждите са и много рошави .. ама явно за тях това е хубаво

Tempest
02-08-2011, 21:02
Аз викам най-хубавия край ше е.. ако сериала свърши до края на седмицата..

BloomF
02-09-2011, 12:05
спокойно бе хора всички сериали свършват с хубав край както листопада така и този ще има втори сезон просто още не е пуснат ... пък и къде се е чуло и видяло главна героиня да умира в сапунка ..

Да ама дават главната актриса как се самоубива - потича кръв, пада на земята, очите й са отворени.....

те ще измислят как да я спасят просто не ми харесва този край пък и е супер тъпо да свърши така .... иначе веждите са и много рошави .. ама явно за тях това е хубаво

М като я видях как умира много много не ми се вярва, че ще намерят начин да я 'съживят' 8-)

anonimchetou
02-09-2011, 15:07
Главната героиня наистина умира .Гледах епизод , в който Бехлюл плаче на гроба и и има паметник с нейното име.

Nam3less3
02-09-2011, 15:20
Главната героиня наистина умира .Гледах епизод , в който Бехлюл плаче на гроба и и има паметник с нейното име.Супер, после какво става?

essencee
02-09-2011, 16:00
Гледах сериите още по турската програма така че ... :D Значи точно в деня в които е свадбата на Бехлюл и Нихал - Бихтер се самоубива защото аднан разбира за връзката им с Бехлюл. 8-)

essencee
02-09-2011, 16:03
И само да изясня за тези които не са на ясно.Нито Забраненият плод нито Листопад ще имат втори сезон защотото те са имали по турската и 3 и 4 а листопад даже е имал и 5 сезон така че няма да има никви продължения и Бихтер си умира и никой няма да я съживявя защото това е ФИНАЛ :razz:

___mimity___
02-09-2011, 16:45
Мм дам .. Наистина се самоубива .. точно това е тъжното! Многоо ми харесва Бихтер. Красива е наистина ( дори и с неуформени вежди ) Нихал,също ми харесва .. Много е естествена,без никакъв грим ( е може малко фон-дю-тен ) но все пак .. :) ето и снимки,които намерих в нета. Всичките са много хубави :)
http://prikachi.com/images/188/2966188V.jpg
http://prikachi.com/images/189/2966189s.jpg
http://prikachi.com/images/190/2966190s.jpg
http://prikachi.com/images/191/2966191X.jpg
:smt007

Xriiskaa
07-13-2011, 18:02
Търся една песен,от сериала Забранения Плод
http://vbox7.com/play:6e6b7f6f4f от 37:54
Мерси предварително :-)