PDA

View Full Version : Бръснене



Sp0t
01-25-2011, 22:19
Здравейте..! Въпросът е към момчетата...
Знам, че има много такива теми, но искам да ви попитам ако вие имате повечко от нормалното косми по ръцете, бихте ли ги бръснали ? Има такива мнения, но те не са обосновани... Имам предвид всеки казва да или не и не се аргументира, а искам да кажете "да" защо и "не" защо"... Освен това ако се бръснете с какво се бръснете и на колко сте години...

Di
01-25-2011, 22:52
махали са ми го с кола маска,но не ми хареса..цял месец чаках да пораснат пак 8-)

n3zabrawiimaa
01-26-2011, 06:51
Аз ги бръсна:
1. Не мога да трая косми където и да са.
2. Не издържам на болка.

Sp0t
01-26-2011, 07:54
Е ти не си ли жена? Смисъл за момичетата е нормално, но...

MayFlower
01-26-2011, 10:04
Ебахти.. Вече и момичетата ли си бръснат ръцете бе.. Е извинявайте ама и аз съм момиче ама космите ми по ръцете са едва забележими.. Ама и да имах не бих ги обръснала, защото после.. леле мале..

А калкото до автора на темата .. ами по-добре недеееееей :D Момче си.. никой не му прави впечатление, че имаш малко повечко косми по ръцете! Ще съжаляваш, ако ги обръснеш! Ако толкова си решил да ги махнеш, тогава по-добре да е с кола маска или депилатор! В никакъв случай не ги бръсни!

n3zabrawiimaa
01-26-2011, 10:30
Естествената ми коса е светло кестенява, а космите навсякъде са ми руси. Вие си ходете като джурасик парк..

britzy
01-26-2011, 12:03
Аз ги бръсна:
1. Не мога да трая косми където и да са.
2. Не издържам на болка.

Същото,само че кола маска и понякога бръсначка като се наложи :lol:

Nqkuf
01-26-2011, 14:00
Аз си ги махам, защото кожата ми е много светла, а космите тъмни и големи и стои грозно...
А за да не ти се смеят си направи временен татос на ръката и ще казваш че си се избръснал заради татоса :D действа

anonymous708973
01-26-2011, 14:33
Ебахти.. Вече и момичетата ли си бръснат ръцете бе.. Е извинявайте ама и аз съм момиче ама космите ми по ръцете са едва забележими.. Ама и да имах не бих ги обръснала, защото после.. леле мале..
Никакво "леле мале" няма. Никаква разлика няма.
Махам ги с каквото ми попадне - кола маска или самобръсначка, второто по-често. По принцип са ми аааадски дълги, направо ми се увиват около ръката 8-) и са много нагъсто, а откакто ги махам са много оредели.

Kallyn4eto
01-26-2011, 15:31
не, не ги бръсна по три причини:
- ще станат по-гъсти и по-черни, защото това се случва когато ги бръснеш
- растат супер бързо
- на мен от бръсненето ми остават точици, сякаш кожата си ми става на точки
ползвам кола маска 1 път на една-две седмици и всичко си е точно

и моля ви, спрете да казвате на обезкосмяването "бръснене"... бръсненето е когато използваш самобръсначка, а не когато махаш космите по каквъвто и да било начин. имам предвид, че това изречение
"Освен това ако се бръснете с какво се бръснете" е напълно безсмислено
на 15 съм.

Pamaa
01-26-2011, 16:15
и моля ви, спрете да казвате на обезкосмяването "бръснене"... бръсненето е когато използваш самобръсначка, а не когато махаш космите по каквъвто и да било начин. имам предвид, че това изречение
"Освен това ако се бръснете с какво се бръснете" е напълно безсмислено
на 15 съм.

Когато не съм ги махала от мн време с кола маска, а иначе дърпам сепилатора