PDA

View Full Version : Реших да споделя



Pa3yMeH
01-25-2011, 22:34
Като за начало искам да се извиня за евентуалните грешки, които може би ще допусна. Днес съм станал в 6, а сега е 1 и 30 :)

Та, стана ми скучно и реших да напиша тази тема. Това е по-скоро разказване на кратка история с възможност някой да даде съвет :)

Anyways, харесвам едно момиче. Тя е с 1 година по-голяма от мен. Нямах големи проблеми със запознанството, после я добавих във Facebook 8-) Но всеки път когато й пиша, тя отговаря с 2-3 думи или зарязва разговора наполовина :( В даскало сме на "Здрасти". Някой път съм виждал, че ме гледа, друг път го удря на пълен игнор. Пък и не съм много сигурен, може и да ми се струва. Почти никога не е сама и не можем да си говорим в даскало. Ъх, мисля , че това е общо взето.

Не смятам да си давам зор повече - отказвам се. Достатъчно съм хлътнал, имам изпити тази година, нямам намерения да се провалям. Просто исках да споделя, след кратки размисли стигнах до извода, че от приятели едва ли ще получи нещо повече от детско поведение (не че аз не се държа така, но нои от приятелите ми се лигавят когато трябва да са сериозни) или някоя тъпа шега и реших да споделя тук :)

Приемам съвети :)

valentinn
01-25-2011, 23:14
Ти сам си си отговорил,явно е че повече от приятели не можете да бъдете,затова концентрирай се върху изпитите пък другото само ще си дойде :)

JDeel
01-26-2011, 01:09
Хехе, и аз харесвам такова момиче, и моята история е същата :-D
И не, не сме били нищо повече от приятели :? :(

SmilezZz
01-26-2011, 05:28
Най-добре е да не си даваш празни надежди..
Явно момичето няма такива чувства,каквито ти изпитваш
към нея..

Pa3yMeH
01-26-2011, 06:09
Да, очаквах нещо такова :) Еми честно казано никога не съм си давал надежди с нея. Благодаря за отговорите :)

Hilary_
01-26-2011, 08:08
За мен ако се откажеш от нещо, което все още не си получил то няма смисъл изобщо да се бориш за него .. прави си сам изводите .. :-|

Danny9
01-26-2011, 10:06
С риск да обидя малко момичето, ша кажа нещо като човек преживявал подобно истории.. Не знам дали си й казвал че я харесваш но...
Нещата ми изглеждат така: Тя е кифла, пък кифлите като решат, че не им харесва някой (може би си мислят че ще се влюбят в нея и после кфо ша го прай?!) и го игнорират. Или не пишат (в скайп) или разговор с 2 думи.. Ся скоро преживях нещо подобно... не я харесвах, ама тя не го знаеше..изведнъж ей така спря да ме мрази и ся сме приятели, като се разрахме, че абсолютно няма да се получи между нас и всичко е ок. :D

Pa3yMeH
01-26-2011, 12:05
^ Може би ще обидиш момичето, но не и мен. Една от причините да се откажа е, че напоследък оставам с такова впечатление - че е тестено изделие.

@Hilary_ - защо да продължавам да се "боря" за загубена кауза ? Има някои неща, за които се разбира кога си загубил :) Това не е война - да дойдат американците с някое оръжие от Future Weapons и да променят изхода на битката...

kikatta
01-26-2011, 14:15
не с еотказвай..ако0 я харесваш защо по добре не и признаеш ии може пък да стане нещо.. а също тка защо си мислиш че е няква кифла дет не е интересува мже и тя да те харесва и да я е страм да си признае за това да се държи по този начин.. :) :)

Hilary_
01-26-2011, 14:17
@Hilary_ - защо да продължавам да се "боря" за загубена кауза ? Има някои неща, за които се разбира кога си загубил :)
.. тии не си печелил, за да си губил!! :wink:
Идеята ми беше да не се и опитваш след като си се отказал вече .. (:

Pa3yMeH
01-26-2011, 14:28
не с еотказвай..ако0 я харесваш защо по добре не и признаеш ии може пък да стане нещо.. а също тка защо си мислиш че е няква кифла дет не е интересува мже и тя да те харесва и да я е страм да си признае за това да се държи по този начин.. :) :)

О, повярвай ми, тя не е срамежлива 8-) Пък и баш да мисля, че е кифла не. Не се изразих правилно. Просто по някой неща прилича на такава :)

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 14:34
До колкото разбрах,ти изобщо не си полагал каквито и да било усилия,зада я спечелиш.Така,че няма от какво да се отказваш,тъй като дори не си започвал.

w0sh
01-26-2011, 14:36
Няма смисъл да си хабиш енергията по загубена кауза.
Тя губи :Д

FinleyQuaye
01-26-2011, 14:47
Ами ако садя по това което си написал ... това е просто временен интерес (няма любов,има само временни интереси !!!) ии няма смисъл да си цакаш бъдещето заради глупости ... !

Pa3yMeH
01-26-2011, 14:55
До колкото разбрах,ти изобщо не си полагал каквито и да било усилия,зада я спечелиш.Така,че няма от какво да се отказваш,тъй като дори не си започвал.

Не съм полагал усилия, защото не съм виждал интерес. И сега не ми се обяснява какво имах предвид под "отказвам се" :)

Та благодаря за отговорите, може да се заключи темата :)

righteous
01-26-2011, 14:56
Това , че е с година по-голяма не значи , че тя трябва да те води.

:)

Pa3yMeH
01-26-2011, 15:55
Първо ще ти кажа едно - Headhunterz and The Pitcher rlz

ПТ : Сегашните 8мокласнички са на принципа, че ако момчето е с една година по-голямо*, никога не бива да тръгват с него. Поне по мои наблюдения де :)

EDIT : * имах предвид по-малък :D

Hilary_
01-26-2011, 18:48
ПТ : Сегашните 8мокласнички са на принципа, че ако момчето е с една година по-голямо, никога не бива да тръгват с него. Поне по мои наблюдения де :)
в грешка си .. :lol: :lol:
повечето са на принципа колкото по - голям толкова по - добре ..
парите, колите и чукането са бонус .. 8-)

fenche22
01-26-2011, 19:09
ПТ : Сегашните 8мокласнички са на принципа, че ако момчето е с една година по-голямо, никога не бива да тръгват с него. Поне по мои наблюдения де :)
в грешка си .. :lol: :lol:
повечето са на принципа колкото по - голям толкова по - добре ..
парите, колите и чукането са бонус .. 8-)

Определено! Днес връзка между тинейджъри без секс почти не съществува. Съответно момичетата си търсят колкото се може по-голям батко, първо заради половите контакти, второ заради това, че ако някой закача въпросните кифлички (кифличка) ще си изяде боя от нейния `любим` , трето приятелят и ще й създаде нови връзки с нови хора, и четвърто - той щом е голям, значи ще има парички, а може би и някоя друга количка, подарък от тате! :lol: :lol:

Pa3yMeH
01-26-2011, 20:04
Ох обърках се 8-)
Имах предвив една година ПО-МАЛЪК