PDA

View Full Version : Ето защо сме най-древният народ и богоизбраният.



Nam3less3
01-26-2011, 07:01
Ние наистина сме просветлен народ(евреите да си гледат работата). Открих защо сме най-древният народ - ключа е в езика ни. В българският език много от думите не случайно са такива.
Ето няколко примера:
пари - думата може да се чете с 2 ударения и ето какво става - от много пари ще се опариш. Т.е. българинът не трябва да е алчен за пари.
края - в края на живота ни ще идем в кРАЯ(рая) - защото сме богоизбрани
будала - думата идва от буда, т.е. това е знак да не вярваме в буда, защото е шмекер(сорри зипфейл).
България-АРИЯ - ние сме арииците, Хитлер пасти да яде.
АТЕист/АТЕросклероза - думата означава, че атеистите са забварили божественото си начало(все едно са болни от склероза и забравят).
Тангра ще ни поведе към победа, Tangra forever in my heart.

Явно @SmelotyyKiufte и поддръжниците му винаги са били прави. Конспиратори от всички страни - обединявайте се. Всяко кюфте - бомба срещу рептилите!

Auriss
01-26-2011, 07:04
Не се подигравай така - това за бългАРИИте дори Раковски го е твърдял! :D

Nam3less3
01-26-2011, 07:05
Не се подигравай така - това за бългАРИИте дори Раковски го е твърдял! :DАми УнгАРИЯ или БавАРИЯ - тия хора са ни братя :D Явно са верни теориите, че германците са българи, и че европейските държави са основани от Българи 8-)
Примерно Крал Карл Велики - името му идва от крал-крадец, много територии е откраднал :D

01-26-2011, 07:14
И какъв е смисъла на тази подигравка...?

Nam3less3
01-26-2011, 07:15
И какъв е смисъла на тази подигравка...?Да се посмеем за сметка на рептилите. Но темата си е напълно сериозна. Аз давам истината заедно с шеги, за да я разберат и най-малките деца :!:

bazingaaaa
01-26-2011, 07:20
Oсъзнаваш ли колко от тези думи не са български ?

Nam3less3
01-26-2011, 07:21
Oсъзнаваш ли колко от тези думи не са български ?Тъй като българите сме най-древният народ, всички езици и всички думи на света имат български корен. Това се доказва от самите думи. Тук имаме рекурсия(справка гугъл) :D

01-26-2011, 07:25
И какъв е смисъла на тази подигравка...?Да се посмеем за сметка на рептилите. Но темата си е напълно сериозна. Аз давам истината заедно с шеги, за да я разберат и най-малките деца :!:

И не мога да разбера защо още се подиграваш...

Nam3less3
01-26-2011, 07:25
Днеска убих 3 гущера. :grin:
Внимавайте, извънземните имат защитен механизъм в опашката :idea:

Nam3less3
01-26-2011, 07:27
И какъв е смисъла на тази подигравка...?Да се посмеем за сметка на рептилите. Но темата си е напълно сериозна. Аз давам истината заедно с шеги, за да я разберат и най-малките деца :!:

И не мога да разбера защо още се подиграваш...Но аз вече вярвам в рептилите, или всичко това е лъжа?

01-26-2011, 07:27
Днеска убих 3 гущера. :grin:
Внимавайте, извънземните имат защитен механизъм в опашката :idea:

Гущера...?????

Nam3less3
01-26-2011, 07:28
Днеска убих 3 гущера. :grin:
Внимавайте, извънземните имат защитен механизъм в опашката :idea:

Гущера...?????Рептили > влечуги > гущери.

bazingaaaa
01-26-2011, 07:36
Да не ти прегря някой част в главата ?

Nam3less3
01-26-2011, 07:39
Да не ти прегря някой част в главата ?Да, досега мозъка ми не работеше и живях в лъжа, но разбрах истината която @SmelotyyKiufte разправяше.
Ако не знаеш за какво става въпрос - прочети темите Му и съчение-разсъжденията Му върху "Обща теория на рептилиите".

Nam3less3
01-26-2011, 07:42
Даже сега ще режисира новият филм - Zeitgeist 3D - The Reptile Strikes Back.

gandalfepi4
01-26-2011, 07:51
Никаква гнила дума да не излиза от устата ви, но онова, което е добро, за назидание според нуждата, за да принесе благодат на тия, които слушат;

Защото, "Който желае да обича живота И да види добри дни, Нека пази езика си от зло

С него благославяме Господа и Отца, и с него кълнем човеците създадени по Божие подобие!

10От същите уста излизат благословения и проклятия! Братя мои, не трябва това така да бъде.

11Изворът пуща ли от същото отверстие сладка и горчива вода?

12Възможно ли е, братя мои смоковницата да роди маслини, или лозата смокини? Така също не може солената вода да дава сладка.

Добрият човек от доброто съкровище на сърцето си изнася доброто; а злият човек от злото си съкровище изнася злото; защото от онова, което препълва сърцето му, говорят неговите уста.

2Защото, колкото за вътрешното ми естество, аз се наслаждавам в Божия закон;




лошо неймлес, лошо.

пикаш на библията мноо яко.

Nam3less3
01-26-2011, 09:34
лошо неймлес, лошо.

пикаш на библията мноо яко.Как, къде? Като говоря против рептилите ли :D

Auriss
01-26-2011, 09:41
Емчи и те са творения Божии ,бре. Откъде са се пръкнали иначе - да не мислиш ,че са изскокнали ей-така от някое езеро ,еволюирайки от някой жабок ?

Nam3less3
01-26-2011, 09:43
Емчи и те са творения Божии ,бре. Откъде са се пръкнали иначе - да не мислиш ,че са изскокнали ей-така от някое езеро ,еволюирайки от някой жабок ?Това не означава, че трябва да се оставим да ни мачкат, тук се води война. 2012 ще пристигнат с тяхната си планета, тогава друга песен ще запееш :D
А това че са еволюирали, не значи, че не са Божии творения. Всеки атом във вселената е божие творение от времената на Големия Взрив до ся.

01-26-2011, 11:23
Емчи и те са творения Божии ,бре. Откъде са се пръкнали иначе - да не мислиш ,че са изскокнали ей-така от някое езеро ,еволюирайки от някой жабок ?Това не означава, че трябва да се оставим да ни мачкат, тук се води война. 2012 ще пристигнат с тяхната си планета, тогава друга песен ще запееш :D
А това че са еволюирали, не значи, че не са Божии творения. Всеки атом във вселената е божие творение от времената на Големия Взрив до ся.

Въпреки големите ебавки...за коя планета говориш по точно(или просто няма какво да правиш и ти разказаха играта?)...

Nam3less3
01-26-2011, 11:26
Емчи и те са творения Божии ,бре. Откъде са се пръкнали иначе - да не мислиш ,че са изскокнали ей-така от някое езеро ,еволюирайки от някой жабок ?Това не означава, че трябва да се оставим да ни мачкат, тук се води война. 2012 ще пристигнат с тяхната си планета, тогава друга песен ще запееш :D
А това че са еволюирали, не значи, че не са Божии творения. Всеки атом във вселената е божие творение от времената на Големия Взрив до ся.

Въпреки големите ебавки...за коя планета говориш по точно(или просто няма какво да правиш и ти разказаха играта?)...Оная Нибиру ли как беше там. Иначе играта не ми е разказана, всъщност до сега най-много 2 или 3 пъти да са ма затапвали тука, и то без да искам :D

01-26-2011, 11:38
Емчи и те са творения Божии ,бре. Откъде са се пръкнали иначе - да не мислиш ,че са изскокнали ей-така от някое езеро ,еволюирайки от някой жабок ?Това не означава, че трябва да се оставим да ни мачкат, тук се води война. 2012 ще пристигнат с тяхната си планета, тогава друга песен ще запееш :D
А това че са еволюирали, не значи, че не са Божии творения. Всеки атом във вселената е божие творение от времената на Големия Взрив до ся.

Въпреки големите ебавки...за коя планета говориш по точно(или просто няма какво да правиш и ти разказаха играта?)...Оная Нибиру ли как беше там. Иначе играта не ми е разказана, всъщност до сега най-много 2 или 3 пъти да са ма затапвали тука, и то без да искам :D

Еми затапван си много сериозно...аз ако ме затапят така ще напусна...
Та...Нибиру няма как да дойде.Можела е...

Nam3less3
01-26-2011, 11:44
Емчи и те са творения Божии ,бре. Откъде са се пръкнали иначе - да не мислиш ,че са изскокнали ей-така от някое езеро ,еволюирайки от някой жабок ?Това не означава, че трябва да се оставим да ни мачкат, тук се води война. 2012 ще пристигнат с тяхната си планета, тогава друга песен ще запееш :D
А това че са еволюирали, не значи, че не са Божии творения. Всеки атом във вселената е божие творение от времената на Големия Взрив до ся.

Въпреки големите ебавки...за коя планета говориш по точно(или просто няма какво да правиш и ти разказаха играта?)...Оная Нибиру ли как беше там. Иначе играта не ми е разказана, всъщност до сега най-много 2 или 3 пъти да са ма затапвали тука, и то без да искам :D

Еми затапван си много сериозно...аз ако ме затапят така ще напусна...
Та...Нибиру няма как да дойде.Можела е...Няма как да ме затапят, тва е все едно да затапиш Божието Слово(библията) 8-)

01-26-2011, 12:22
Емчи и те са творения Божии ,бре. Откъде са се пръкнали иначе - да не мислиш ,че са изскокнали ей-така от някое езеро ,еволюирайки от някой жабок ?Това не означава, че трябва да се оставим да ни мачкат, тук се води война. 2012 ще пристигнат с тяхната си планета, тогава друга песен ще запееш :D
А това че са еволюирали, не значи, че не са Божии творения. Всеки атом във вселената е божие творение от времената на Големия Взрив до ся.

Въпреки големите ебавки...за коя планета говориш по точно(или просто няма какво да правиш и ти разказаха играта?)...Оная Нибиру ли как беше там. Иначе играта не ми е разказана, всъщност до сега най-много 2 или 3 пъти да са ма затапвали тука, и то без да искам :D

Еми затапван си много сериозно...аз ако ме затапят така ще напусна...
Та...Нибиру няма как да дойде.Можела е...Няма как да ме затапят, тва е все едно да затапиш Божието Слово(библията) 8-)

Еми демек работа за първокласник...
Тя Библията може да се каже, че се затапва сама с някои от нещата написани...Ще попиташ кои...? Еми дори и 10те божи заповеди...Луцито...и тн.

gandalfepi4
01-26-2011, 12:26
ок - бог е толкова тъп че бърка кои са десетте заповеди които сам е измислил.

това не е ли затапване?

Nam3less3
01-26-2011, 12:27
ок - бог е толкова тъп че бърка кои са десетте заповеди които сам е измислил.

това не е ли затапване?Бърка само във вашите представи. Но няма само да се занимаваме тука - има си книги като Добротолюбие писани от светци с божията благодат които перфектно обясняват библията и добродетелите и. Няма да откриваме топлата вода наново.

01-26-2011, 12:34
ок - бог е толкова тъп че бърка кои са десетте заповеди които сам е измислил.

това не е ли затапване?Бърка само във вашите представи. Но няма само да се занимаваме тука - има си книги като Добротолюбие писани от светци с божията благодат които перфектно обясняват библията и добродетелите и. Няма да откриваме топлата вода наново.

Еми то явно само в твоета е както трябва...то всички останали бъркат...

gandalfepi4
01-26-2011, 12:35
of course

http://bergamota.net/wp-content/uploads/2010/06/BlackTrollFace.jpg

gandalfepi4
01-26-2011, 12:45
то всъщност било доста просто бе!

изобщо не ни требет 78 тома от по 4 части всеки, за да ни се каже какво всъщност се има предвид в това което е утвърдено вече 2000 години - филмче си имало


http://www.youtube.com/watch?v=QjhFlI6-ZBI

Nam3less3
01-26-2011, 12:46
Всичко това е плод на грешни интерпретации на библията, но както казах - който търси намира. Има си книги за помощ и анализ на библията от източноправославни светци.

gandalfepi4
01-26-2011, 12:52
of course

http://www.threadbombing.com/data/media/13/75378-TrollFace.png

NomNomNom
01-26-2011, 16:40
Всичко се свежда до джанкане между Неймлес и кюфтето , понякога някой друг осмелява да се обади.

01-26-2011, 16:49
Всичко се свежда до джанкане между Неймлес и кюфтето , понякога някой друг осмелява да се обади.

Еми осмелявайте се по-често...

goblin0306
01-26-2011, 19:06
Значи жените не требва да носят САТЕН, защотото думата звучи като САТАН?

Неймлес, извинявай човек, не го казвам с цел да те обиждам, ама имам чувството, че ти самият не знаеш какво приказваш. Всеки ден ме изумяваш все повече и повече с безумните заключения които вадиш.
Не съм и националист, следователно смятам, че българите сме може би последния народ на земята който може да се каже, че е богоизбран (ако хипотетично има бог де). Но това е офтопик.

Ако знаеш колко такива като теб има във всяка държава, които твърдят, че техният народ е "богоизбран".... ехееее, нема да можеш да ги преброиш.

gandalfepi4
01-26-2011, 20:28
сарказъм знаеш ли какво значи или просто са ти трансплантирали мозъка в задника?

Gavra
01-26-2011, 21:33
Свръхинтелигентният гущер му е правил ривърс енджиниъринг :D

Nam3less3
01-27-2011, 02:30
Всичко се свежда до джанкане между Неймлес и кюфтето , понякога някой друг осмелява да се обади.От нашите спорове(и от споровете с други) се пишат много мнения, в които има много ценна(а някой път и забавна) информация. Според мен повечето мнения от форума трябва да бъдат написани в книга, която би имала голям успех.

Nam3less3
01-27-2011, 02:30
Значи жените не требва да носят САТЕН, защотото думата звучи като САТАН?

Неймлес, извинявай човек, не го казвам с цел да те обиждам, ама имам чувството, че ти самият не знаеш какво приказваш. Всеки ден ме изумяваш все повече и повече с безумните заключения които вадиш.
Не съм и националист, следователно смятам, че българите сме може би последния народ на земята който може да се каже, че е богоизбран (ако хипотетично има бог де). Но това е офтопик.

Ако знаеш колко такива като теб има във всяка държава, които твърдят, че техният народ е "богоизбран".... ехееее, нема да можеш да ги преброиш.Не виждаш ли, че се шегувам с 2-3ма души от форума.

01-27-2011, 11:39
Значи жените не требва да носят САТЕН, защотото думата звучи като САТАН?

Неймлес, извинявай човек, не го казвам с цел да те обиждам, ама имам чувството, че ти самият не знаеш какво приказваш. Всеки ден ме изумяваш все повече и повече с безумните заключения които вадиш.
Не съм и националист, следователно смятам, че българите сме може би последния народ на земята който може да се каже, че е богоизбран (ако хипотетично има бог де). Но това е офтопик.

Ако знаеш колко такива като теб има във всяка държава, които твърдят, че техният народ е "богоизбран".... ехееее, нема да можеш да ги преброиш.Не виждаш ли, че се шегувам с 2-3ма души от форума.

Което показва слабост в теб....
Казал съм за истината и през какви етапи минава...сега е единия...

Nam3less3
01-27-2011, 11:40
Значи жените не требва да носят САТЕН, защотото думата звучи като САТАН?

Неймлес, извинявай човек, не го казвам с цел да те обиждам, ама имам чувството, че ти самият не знаеш какво приказваш. Всеки ден ме изумяваш все повече и повече с безумните заключения които вадиш.
Не съм и националист, следователно смятам, че българите сме може би последния народ на земята който може да се каже, че е богоизбран (ако хипотетично има бог де). Но това е офтопик.

Ако знаеш колко такива като теб има във всяка държава, които твърдят, че техният народ е "богоизбран".... ехееее, нема да можеш да ги преброиш.Не виждаш ли, че се шегувам с 2-3ма души от форума.

Което показва слабост в теб....
Казал съм за истината и през какви етапи минава...сега е единия...Ами да, ти ми каза етапите, а аз ги изпълнявам за да минем истината.

01-27-2011, 11:58
Значи жените не требва да носят САТЕН, защотото думата звучи като САТАН?

Неймлес, извинявай човек, не го казвам с цел да те обиждам, ама имам чувството, че ти самият не знаеш какво приказваш. Всеки ден ме изумяваш все повече и повече с безумните заключения които вадиш.
Не съм и националист, следователно смятам, че българите сме може би последния народ на земята който може да се каже, че е богоизбран (ако хипотетично има бог де). Но това е офтопик.

Ако знаеш колко такива като теб има във всяка държава, които твърдят, че техният народ е "богоизбран".... ехееее, нема да можеш да ги преброиш.Не виждаш ли, че се шегувам с 2-3ма души от форума.

Което показва слабост в теб....
Казал съм за истината и през какви етапи минава...сега е единия...Ами да, ти ми каза етапите, а аз ги изпълнявам за да минем истината.

За да стигем до нея по скоро...

NomNomNom
01-27-2011, 16:55
Всичко се свежда до джанкане между Неймлес и кюфтето , понякога някой друг осмелява да се обади.От нашите спорове(и от споровете с други) се пишат много мнения, в които има много ценна(а някой път и забавна) информация. Според мен повечето мнения от форума трябва да бъдат написани в книга, която би имала голям успех.

Забавната информация спада по-скоро към ненужната.

Честно, кажи ми кои са ценните мнения от всичките десетки страници, които са изписани с цел трол , спам и храна.При това предимно на лична , не на религиозна основа.

Всъщност, пресилено изказване ^ Има хора, като гандалф и зипфейл, които наистина пускат интересна информация.

Nam3less3
01-27-2011, 17:03
Всичко се свежда до джанкане между Неймлес и кюфтето , понякога някой друг осмелява да се обади.От нашите спорове(и от споровете с други) се пишат много мнения, в които има много ценна(а някой път и забавна) информация. Според мен повечето мнения от форума трябва да бъдат написани в книга, която би имала голям успех.

Забавната информация спада по-скоро към ненужната.

Честно, кажи ми кои са ценните мнения от всичките десетки страници, които са изписани с цел трол , спам и храна.При това предимно на лична , не на религиозна основа.

Всъщност, пресилено изказване ^ Има хора, като гандалф и зипфейл, които наистина пускат интересна информация.Мога да ти дам синтезирана информация от много религиозни и окултни източници, която аз лично не съм срещал в нета никъде(а от години ровя къде ли не в нета и в сайтове на тая тематика). А тука имам над 1000 мнения в тоя раздел и то съществени мнения по духовни теми, а не празни приказки.

01-29-2011, 18:36
Всичко се свежда до джанкане между Неймлес и кюфтето , понякога някой друг осмелява да се обади.От нашите спорове(и от споровете с други) се пишат много мнения, в които има много ценна(а някой път и забавна) информация. Според мен повечето мнения от форума трябва да бъдат написани в книга, която би имала голям успех.

Забавната информация спада по-скоро към ненужната.

Честно, кажи ми кои са ценните мнения от всичките десетки страници, които са изписани с цел трол , спам и храна.При това предимно на лична , не на религиозна основа.

Всъщност, пресилено изказване ^ Има хора, като гандалф и зипфейл, които наистина пускат интересна информация.Мога да ти дам синтезирана информация от много религиозни и окултни източници, която аз лично не съм срещал в нета никъде(а от години ровя къде ли не в нета и в сайтове на тая тематика). А тука имам над 1000 мнения в тоя раздел и то съществени мнения по духовни теми, а не празни приказки.

Отбеляза неймлес спамейки отново....(включително и моето мнение 8-) )....

01-29-2011, 19:06
Темата е абсолютна глупост. Нямаш си представа нито от логика, нито от етимология.

cocorosie
01-29-2011, 19:12
Темата е абсолютна глупост. Нямаш си представа нито от логика, нито от етимология.

Абсолютно. Що за тема !?

01-29-2011, 19:17
Темата е абсолютна глупост. Нямаш си представа нито от логика, нито от етимология.

Абсолютно. Що за тема !?

Темата е подигравка от автора...който е въплащение на Бога...

01-29-2011, 19:32
май трябваше да прочета и следващите постове :D

Да кажа и аз нещо по темата:

Боб се произнася боП! А когато ядеш "боп" издаваш повече звука, с който завършва думата.

01-29-2011, 23:35
май трябваше да прочета и следващите постове :D

Да кажа и аз нещо по темата:

Боб се произнася боП! А когато ядеш "боп" издаваш повече звука, с който завършва думата.

Като ти прочетох поста си викам...нещо не си наред...ама като си прочетох моя и се осетих какво имаш в предвид... :D

Vineh
02-02-2011, 16:00
Nam3less3 разбрахме, че си мръсен евреин и че мразиш България, но си хабиш силите.Колкото и да те е яд България винаги ще бъде жива и някой ден ще си върне величието.Християнството, исляма и евреите ще бъдат помнени като една храчка в историята на човечеството.

gandalfepi4
02-02-2011, 16:13
аре малко да се кротнем, шамане тангристки?

много обичам да гледам религиозни тъпанарчета да се гризкат ама поне си го прави цивилизовано и не обиждай на "евреин" когото си искаш.

ходи си заколи куче ако искаш, ма не ръси лайна из милия ни роден форум

Vineh
02-02-2011, 16:25
аре малко да се кротнем, шамане тангристки?

много обичам да гледам религиозни тъпанарчета да се гризкат ама поне си го прави цивилизовано и не обиждай на "евреин" когото си искаш.

ходи си заколи куче ако искаш, ма не ръси лайна из милия ни роден форум

Не ми се прави на интересен.Но той има късмет, защото ако ми беше казал тези неща в лицето щях така да му сритам задника,че нямаше да може седи седнал за 3 седмици.

02-02-2011, 16:28
аре малко да се кротнем, шамане тангристки?

много обичам да гледам религиозни тъпанарчета да се гризкат ама поне си го прави цивилизовано и не обиждай на "евреин" когото си искаш.

ходи си заколи куче ако искаш, ма не ръси лайна из милия ни роден форум

Не ми се прави на интересен.Но той има късмет, защото ако ми беше казал тези неща в лицето щях така да му сритам задника,че нямаше да може седи седнал за 3 седмици.

Не с лошо... 8-)

gandalfepi4
02-02-2011, 16:34
суууупер, internet tough guy.

http://knowyourmeme.com/system/icons/4501/original/80999678.jpg

Nam3less3
02-02-2011, 19:12
Nam3less3 разбрахме, че си мръсен евреин и че мразиш България, но си хабиш силите.Колкото и да те е яд България винаги ще бъде жива и някой ден ще си върне величието.Християнството, исляма и евреите ще бъдат помнени като една храчка в историята на човечеството.Тука е сериозен форум където се дават сериозни знания, а не някакви езически и шовинистки измислици от главата на 2-3ма търсещи внимание тийнейджъри.

02-02-2011, 19:58
Nam3less3 разбрахме, че си мръсен евреин и че мразиш България, но си хабиш силите.Колкото и да те е яд България винаги ще бъде жива и някой ден ще си върне величието.Християнството, исляма и евреите ще бъдат помнени като една храчка в историята на човечеството.Тука е сериозен форум където се дават сериозни знания, а не някакви езически и шовинистки измислици от главата на 2-3ма търсещи внимание тийнейджъри.

Кого по-точно имаш в предвид...? 8-)

Gavra
02-03-2011, 19:55
Nam3less3 разбрахме, че си мръсен евреин и че мразиш България, но си хабиш силите.Колкото и да те е яд България винаги ще бъде жива и някой ден ще си върне величието.Християнството, исляма и евреите ще бъдат помнени като една храчка в историята на човечеството.Тука е сериозен форум където се дават сериозни знания, а не някакви езически и шовинистки измислици от главата на 2-3ма търсещи внимание тийнейджъри.

Кого по-точно имаш в предвид...? 8-)

Ама обаче за какво става НА вАпрос?

Nam3less3
02-03-2011, 19:59
Запад - запАд - отново дума с 2 ударения, демонстрираща че материално напредналият запад(запада на европа и сащ) всъщност запада духовно :idea:

02-03-2011, 22:17
Запад - запАд - отново дума с 2 ударения, демонстрираща че материално напредналият запад(запада на европа и сащ) всъщност запада духовно :idea:

Това каква връзка има с темата...? :D

Nam3less3
02-04-2011, 07:00
Запад - запАд - отново дума с 2 ударения, демонстрираща че материално напредналият запад(запада на европа и сащ) всъщност запада духовно :idea:

Това каква връзка има с темата...? :DЕ виж първия пост.

bazingaaaa
02-04-2011, 23:14
Гандалф, с тея картинки ма убиваш честно :lol: :lol: