PDA

View Full Version : Нокти вдъхновени от Christian Louboutin



FuckingFreak
01-26-2011, 07:34
За да не се чудите какво е направо пускам статията : http://woman.hotnews.bg/n/nokti-vduhnoveni-ot-obuvki.6681.html .. Отдолу гледам, че има урок, но той е с изкуствени нокти. Преди време една приятелка беше с такива и така брутално си счупи единия, че чак истинския нокът и беше до половината, абе гадна картинка.. И от тогава съм твърдо против тях, имам фобия да не се случи същото и с мен 8-) В момента си пускам моите, ама са много чупливи и утре ще ходя да си взема заздравител, че моят свърши. Ако може да ми кажете някоя добра марка изкуствени нокти, които по възможност сте изпробвали, или направо да се откажа от тях ? Супер много ми харесва този маникюр, нямам възможност да си купя оригинални обувки на Louboutin и затова ще си нося ноктите така :lol:
А и също така някакъв заздравител може ли да ми препоръчате? Преди бях с един розов на perfect ама май нищо не правеше .. Четох предишни теми, но в никоя конкретно не се пита за заздравител. Споделят се мнения за калциевия гел и активния заздравител на perfect, но в последствие видях че има и на Импала и се двуомя.. Та вие от кой сте доволни? Благодаря че отделихте време да го прочетете ;д

kalpazanka
01-26-2011, 07:38
За изкуствени нокти не мога да препоръчам нищо по простата причина, че си отглеждам естествени такива.
Заздравител- http://vianperfect.bg/products/uploads/3-v-1.jpg

MegiBoOm
01-26-2011, 07:44
- за изкуствени нокти не знам
- Икаров :P

Hilary_
01-26-2011, 07:50
на Perfect имам синичкия (води се 5 в 1) и лилавия (Active hardener) .. мм не съм остана кой знае колко очарована, но при мен проблема идва и от витамините .. :-|
Хубави отзиви съм чувала за OPI .. ако ти се дават 40 лева ти предлагам за него да ги вложиш! .. :)

п.п. макар, че сега като погледнах в един сайт има и 'Заздравител за естествени нокти', който ти е 19лв .. :-o
ако искаш мога да ти копна сайта да ги разгледаш? :-o

beachgirl
01-26-2011, 08:08
Моите нокти бяха в много лошо състояние, чупеха се, направо се ронеха, не знам от какво.
Аптекарката ми предложи да ги мажа с Геритамин-дупчиш капсулата с игла и втриваш. Взех си и маслото на Икаров за нокти. Не знам от кое от двете, но сега са ми ок - лъскави и твърди. Даже там, където се деляха на пластове, вече са гладки.
Успех.
<-- това е мнение в някакъв друг форум ... нямам представа дали действа .. надявам се да съм помогнала :)

FuckingFreak
01-26-2011, 08:21
Благодаря на всички които писаха :-) Утре ще изляза и ще си купя заздравител и това масло на Икаров..

beachgirl
01-26-2011, 08:31
гледам един на Avon от серията Nail Experts - Grow Potion към 6 лева . Той е за растеж . „по-здрави и дълги нокти за няколко дни“ :)

iiordanova
01-26-2011, 08:42
За заздравител или ОПИ , или Мейбълин
На Мейбълин е много добър .. струва около 8 лева http://www.zeberka.pl/img/a/277.jpg

Идеята за маникюра е много добра , скоро я видях и наистина е оригинална. :)

vagarious
01-26-2011, 09:24
За заздравител, ти препоръчвам Калциев Гел на Перфект.С него се мажа всеки ден и за 2 седмици вече порастнаха сравнително много, а ги бях отрязала съвсем.

FuckingFreak
01-26-2011, 09:34
Значи ще е или калциевия или онзи 3 в 1.. А понеже ще си взема и на Икаров маслото, колко пъти в седмицата трябва да се нанася?

MegiBoOm
01-26-2011, 10:37
^най-добре е всеки ден, но ако не можеш поне 2 пъти в седмицата

MeLikesPie
01-26-2011, 11:21
Страхотни нокти!!! Някой да знае как могат да се направят на истински нокти?

FuckingFreak
01-26-2011, 11:26
^ Преди малко понеже целия ден ми е някакво вдъхновено се мацнах отдолу само че с лилав лак. Става, ама е голяма играчка. Значи виж какво направих аз :
1. Намазах отдолу пръстите със зехтин, съвсем малко, няколко капки. В следващите стъпки ще разбереш защо. Чакаш да попие 2-3 минути.
2. Взимаш лака, аз лакирах средния пръст и с помощта на палеца издърпвах кожата надолу за да не ми пречи. Не се притеснявай, че си си омацала и пръста.
3. След като е изсъхнало, започваш да чоплиш/белиш излишния лак. Понеже преди си намазала кожата със зехтин и в момента тя е достатъчно мазна за да може лака се отлепи.
Също така трябват ти плътни и гъсти лакове, не редки за да не повтаряш 101 пъти, но не и твърде гъсти за да не остават черти от четката..

beachgirl
01-27-2011, 14:20
такаа значи аз имам 3в1-то ии абее днес почвам да се мажа ако искате ще пиша след седмица да видим как е :)

Bunbl3be3
01-27-2011, 14:26
3в1-то на мен изобщо не ми помогна. Даже си мисля, че от него още повече почнаха да ми се разслояват и чупят ноктите. Взех си маслото на Икаров и от няколко дена се мажа по 1-2 пъти на ден. Не знам колко ще ми заздрави ноктите, ще видим.