PDA

View Full Version : 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА! :)



MayFlower
01-26-2011, 07:43
Здравейтееее! :) :) :) Сигурно повечето от вас са чували за 90 -дневната диета. Някой изпробвал ли я е ? Ще се радвам ако споделите резултати, ако сте :) Аз съм на този режим от 1 седмица, но още не съм се теглила :o Какво мислите за нея, мнения?
:) :)

Sp0t
01-26-2011, 07:59
Залагам на упражненията със собствена тежест и повече повторения, но според мен действа забележително, защото мои приятели са я изпробвали и са доволни :)

Mi6inka
01-26-2011, 08:06
доста мои познати постигнаха удивителен резултата за около 2 месеца... харесвам тази диета, защото не те ограничава от нищо, сваляш постепенно ( което е много важно за здравето ти ), не е трудна и не умираш от глад както в повечето.

SmilezZz
01-26-2011, 08:16
Диети в юношеска възраст не са препоръчителни,но все пак ти си решаваш какво да правиш.. ((:
- За 90 дневната от личен опит нищо не мога да ти кажа,но доста хора са доволни от него..
- Но аз ти препоръчвам да се храниш здравословно и да правиш упражнения..Уверявам те,че ще има ефект от това ((:

FuckingFreak
01-26-2011, 08:25
Като се претеглиш, не очаквай някакви фрапиращи резултати, още повече и ако не правиш упражнения. Преди Коледните празници я изпробвах, имаше ефект, но дойдоха ли просто си върнах всичко обратно. И сега съм си ядене на корем, каквото и когато поискам, но съм си изградила режим от упражнения сутрин след ставане и вечер преди лягане. Тази диета се води здравословна, а здравословно сваляне е по килограм на 2 седмици, тоест половин килограм за 1, тоест за времето което си я практикувала няма да забележиш видими резултати.

MayFlower
01-26-2011, 08:51
Дават я да се смъкват около 18 - 25 кг. за 3 месеца. Аз нямам нужда да смъквам толкова много, имам да смъквам само някое друго кило- от суета 8-) и незнам има ли смисъл да я продължавам след като споделяш, че си си върнала килограмите след като си я спряла :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Mi6inka
01-26-2011, 09:27
Дават я да се смъкват около 18 - 25 кг. за 3 месеца. Аз нямам нужда да смъквам толкова много, имам да смъквам само някое друго кило- от суета 8-) и незнам има ли смисъл да я продължавам след като споделяш, че си си върнала килограмите след като си я спряла :? :? :? :? :? :? :? :? :?


Разбира се, че можеш да свалиш толкова килограми ...само, че трябва да си 130 килограмова, примерно :D
А ..иначе... ако след като спреш с диетата не започнеш да се тъпчеш редовно с всевъзможни пици, дюнери, понички, макдоналдс и прочие...а продължиш да спазваш някакъв по-приемлив хранителен режим ( нямам предвид да не ядеш почти нищо ) и разбира се упражнения, няма да върнеш килограмите :)

FuckingFreak
01-26-2011, 09:30
Не не, грешно си ме разбрала. Около Коледа се събрахме буквално цялото семейство, което става само 2 пъти в годината. То не бяха шоколадови дядо коледовци, шоколади, сърми, баници,питки ... Не си върнах свалените 4 кг, но поне 2 от тях ги качих.. След като се натъпках с тези ястия имаше ли смисъл да си мисля, че все още съм на диета 8-)

MayFlower
01-26-2011, 09:46
Ясно! Сега вече те разбрах :) Сега си мисля, че при мен няма ефект, защото се гледам в огледалото и съм си абсолютно същата, но сигурно е защото съм още в началото на режима.. :)

Благодаря ви много за коментарите, големи сте сладури!
:-)

Някой с по-различно мнение ? :)