PDA

View Full Version : помощ ...



ivetty
01-26-2011, 08:04
Ами значи...Разбрахме се да ходим на кафе аз и една моя приятелка с още 2 момчета.Проблема е че никога не сме ги виждали,пишем си по скайп всяка вечер и горе-долу знам как изглеждат от снимките във фейсбук,но все пак се притеснявам че няма да позная нито един от двамата. Въпросът ми е какво да правим с моята приятелка,защото кафето е доста голямо и не искам като влезем да изглежда, че сме се загубили. МОЛЯ БЕЗ ТЪПИ КОМЕНТАРИ!!!!

SmilezZz
01-26-2011, 08:06
Защо не се разберете да се чакате пред кафенето ?

scrooper
01-26-2011, 08:17
няма и да ги познаете мазните педофили

midget
01-26-2011, 08:26
Ами значи...Разбрахме се да ходим на кафе аз и една моя приятелка с още 2 момчета.Проблема е че никога не сме ги виждали,пишем си по скайп всяка вечер и горе-долу знам как изглеждат от снимките във фейсбук,но все пак се притеснявам че няма да позная нито един от двамата. Въпросът ми е какво да правим с моята приятелка,защото кафето е доста голямо и не искам като влезем да изглежда, че сме се загубили. МОЛЯ БЕЗ ТЪПИ КОМЕНТАРИ!!!!

А ако вие влезете първи а те след вас :)

ivetty
01-26-2011, 08:39
Мислих за варианта да влезем първи, но ми се стори тъпо ние да ги чакаме. Много ме е срам и не знам какво ще правим, иска ми се по-бързо да минава, че само това ми е в главата. ;dd

midget
01-26-2011, 08:43
Мислих за варианта да влезем първи, но ми се стори тъпо ние да ги чакаме. Много ме е срам и не знам какво ще правим, иска ми се по-бързо да минава, че само това ми е в главата. ;dd

Ми кажете им че сте имали работа и сте я свършили по-рано от предвиденото :-D :-D Абе и аз какви глупости измислям...
Чакаите се някаде другаде и влезте заедно в кафето :-D :-D :)

ivetty
01-26-2011, 08:52
А представи си те не ни познаят и седнат на друга маса и ни чакат. :lol: :lol: :lol:

kyka1
01-26-2011, 09:09
Мии срещнете се някаде другаде къде няма толкова хора, че да можете да ги видите :)

BaffaLsc
01-26-2011, 09:18
Айй.. как така няма да ги познаете ? о.О
Споко де, притеснението е излишно..

ivetty
01-26-2011, 12:15
Преди малко се прибрах.Беше ужасно. От начало определено бяхме като изгубили се,защото беше пълно а те бяха седнали в ъгъла. :-D Както и да е, на края ни оставиха 2 лева и излязоха.По-тъпо не можеше да бъде. :shock:

Remixa92
01-26-2011, 12:26
Преди малко се прибрах.Беше ужасно. От начало определено бяхме като изгубили се,защото беше пълно а те бяха седнали в ъгъла. :-D Както и да е, на края ни оставиха 2 лева и излязоха.По-тъпо не можеше да бъде. :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: