PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата :)



Viksyyy1995
01-26-2011, 08:05
Харесвате ли момичета с малки цици ..? :) :) :)

dimitar_ak
01-26-2011, 08:19
Да. Особено ако момичето е слабо.

GrIp
01-26-2011, 09:17
Принципно гърдите не са нещо, което гледам толкова много, но пък и има нещо, което ми е направило впечатление, момичета със по-малки гърди са по-сексапилни. :)

vasko9933
01-26-2011, 09:33
Да..Само да не са като бобени зрънца :-D

Macallan
01-26-2011, 09:37
Глупаво е да си вдигаш самочувствието по форуми. Като нямаш големи гърди имаш други качества. Циците никога не са били основен фактор в една връзка, те са просто бонус :)

iwancho
01-26-2011, 09:54
Принципно гърдите не са нещо, което гледам толкова много, но пък и има нещо, което ми е направило впечатление, момичета със по-малки гърди са по-сексапилни. :)


точно!

burpp
01-26-2011, 11:24
Ами по харесвам малките гърди, пред големите.
Моето момиче няма кой знае колко големи гърди,
но пък нямам нищо против ... приятно ми е !!!

:)

val181
01-26-2011, 11:33
Харесвате ли момичета с малки цици ..? :) :) :)
Да. И ги смятам за по-добри от някои гагантски.

lubo95
01-30-2011, 15:29
Принципно гърдите не са нещо, което гледам толкова много, но пък и има нещо, което ми е направило впечатление, момичета със по-малки гърди са по-сексапилни.
Напълно съм сагласен и аз съм на това мнение.

asp1r1n94
01-30-2011, 15:34
Всички пишат ,че няма лошо в малките гърди,но пък не отказват и големи 8)

bybz
01-30-2011, 16:10
Садвам се в такива теми :D
Не се хваля, но имам материал :D
Тук като гледам, повечето
харесват малки...
Аз имам приятел повече от година -
той винаги като стане навъпрос ми
се изповядва, че не харесва
малки гърди :D а обичал
момичето да има закъде да го хванеш
(като цяло)
Тази тема определено ме садна :D

galin4o0o
01-30-2011, 16:15
Ами ако ми кажеш какво разбираш под малки цици ще ти кажа дали харевсам или не...но със сихурност не обичам да са големи и увиснали и зърното да и е като гърло на буркан ....обичам малки но стегнати :P

Moderatorius
01-30-2011, 16:40
Тоя въпрос влиза в ТОП10 най-задавани в "Секс". Малки са ти, браво. Не си единствена.

DarkTemplar
01-31-2011, 10:15
да, харесвам. и кво?

wersa4e
01-31-2011, 12:05
Както повечето казаха, харесват им или нямат нищто напротив, но както при момичетата дължината на пениса не е важна, но ако е голям им харесва (така наречената женска лакомия), то така е и при момчетата! :)

kiki1991
02-01-2011, 10:36
Аз съм момиче на 19 със средно големи гърди и на приятеля ми му харесват въпреки че обича големи гърди ми е казвал,,че големината на гърдите на едно момиче не е толкова важна,много по важно е да се разбира с него,,.Иначе от мойте наблюдения съм забелязала че 90% от момичетата със големи гърди са много дебели,тлъстички,или със широк ханш и талия,до сега не съм виждала момиче като мен 51кг примерно със нормални кг да е с големи гърди(освен ако няма силикон),или са и нормални или се спадат към малките.Това си е лично мое мнение!

thefreak
02-01-2011, 11:53
Аз съм момиче на 19 със средно големи гърди и на приятеля ми му харесват въпреки че обича големи гърди ми е казвал,,че големината на гърдите на едно момиче не е толкова важна,много по важно е да се разбира с него,,.Иначе от мойте наблюдения съм забелязала че 90% от момичетата със големи гърди са много дебели,тлъстички,или със широк ханш и талия,до сега не съм виждала момиче като мен 51кг примерно със нормални кг да е с големи гърди(освен ако няма силикон),или са и нормални или се спадат към малките.Това си е лично мое мнение!
Има една от ученическите ми години, тамън 51-52 килограма, към 176-78 висока(към 4-5 пръста е по ниска от мене, не знам колко точно е висока). Стегнато дупе, малък ханш и две :booooomb: :booooomb: направо да ти изтекат лигите и всичкото. Тези, които са с доста големи цици естествени с малки кръстчета са най-сексапилните, просто са такава рядкост, че чак я видиш такава я не.

kiki1991
02-01-2011, 12:14
Аз съм момиче на 19 със средно големи гърди и на приятеля ми му харесват въпреки че обича големи гърди ми е казвал,,че големината на гърдите на едно момиче не е толкова важна,много по важно е да се разбира с него,,.Иначе от мойте наблюдения съм забелязала че 90% от момичетата със големи гърди са много дебели,тлъстички,или със широк ханш и талия,до сега не съм виждала момиче като мен 51кг примерно със нормални кг да е с големи гърди(освен ако няма силикон),или са и нормални или се спадат към малките.Това си е лично мое мнение!
Има една от ученическите ми години, тамън 51-52 килограма, към 176-78 висока(към 4-5 пръста е по ниска от мене, не знам колко точно е висока). Стегнато дупе, малък ханш и две :booooomb: :booooomb: направо да ти изтекат лигите и всичкото. Тези, които са с доста големи цици естествени с малки кръстчета са най-сексапилните, просто са такава рядкост, че чак я видиш такава я не.

да найстина,аз от много време не съм виждала такива момичета..има и такива който създават илюзията че имат големи гърди,чрез подплънки,сутиени със силикон(имам такъв:D)или чрез стягане и повдигане,но това е кофти щот кво..караш да си мислят че си с големи и кат те съблече момчето и види че не са големи ,а са малки се едно балха те е ухапала :D

thefreak
02-01-2011, 14:15
Аз съм момиче на 19 със средно големи гърди и на приятеля ми му харесват въпреки че обича големи гърди ми е казвал,,че големината на гърдите на едно момиче не е толкова важна,много по важно е да се разбира с него,,.Иначе от мойте наблюдения съм забелязала че 90% от момичетата със големи гърди са много дебели,тлъстички,или със широк ханш и талия,до сега не съм виждала момиче като мен 51кг примерно със нормални кг да е с големи гърди(освен ако няма силикон),или са и нормални или се спадат към малките.Това си е лично мое мнение!
Има една от ученическите ми години, тамън 51-52 килограма, към 176-78 висока(към 4-5 пръста е по ниска от мене, не знам колко точно е висока). Стегнато дупе, малък ханш и две :booooomb: :booooomb: направо да ти изтекат лигите и всичкото. Тези, които са с доста големи цици естествени с малки кръстчета са най-сексапилните, просто са такава рядкост, че чак я видиш такава я не.

да найстина,аз от много време не съм виждала такива момичета..има и такива който създават илюзията че имат големи гърди,чрез подплънки,сутиени със силикон(имам такъв:D)или чрез стягане и повдигане,но това е кофти щот кво..караш да си мислят че си с големи и кат те съблече момчето и види че не са големи ,а са малки се едно балха те е ухапала :D
Тази за която говоря, още седми клас пълнеше сутиени, а на завършване вече само с черни очела можех да и говоря, такива декултетааа... усещах как се накланям чак. Ама 1 на милион такива, естествено нон-стоп заета не мой се вреди човек...

dunce
02-01-2011, 14:56
Както повечето казаха, харесват им или нямат нищто напротив, но както при момичетата дължината на пениса не е важна, но ако е голям им харесва (така наречената женска лакомия), то така е и при момчетата! :)

Аз явно съм изключение, защото размера на гърдите изобщо не ме интересува стига да харесвам момичето.

Slav0v
02-01-2011, 15:04
Глупаво е да си вдигаш самочувствието по форуми. Като нямаш големи гърди имаш други качества. Циците никога не са били основен фактор в една връзка, те са просто бонус :)

Абсолютно прав си приятел +1 това е само бонус. Но да съм откровен обичам големите гърди повече от малките, но и нищо против малките нямам. Моята приятелка е средна работа не са много големи, но не са и манички както се изказа някой съфорумник като "бобени зрънца"

SemperArdens
02-01-2011, 15:04
Да. Особено ако момичето е слабо.

+1

Предпочитам ги пред тези с големи. :-)

DREAM95
02-01-2011, 15:32
Не изобщо ! Нее... 8)