PDA

View Full Version : Пред сериозна дилема



andreana19
01-26-2011, 09:01
...........

Mi6inka
01-26-2011, 09:17
Аз разбирам нещата така... щом веднъж започнеш да се чудиш дали да се разделиш с дадения човек, значи вече не е същото ..искам да кажа, ако наистина го чувстваше както трябва и искаше да сте заедно, няма да си пред дилемата дали да го оставиш...Всъщност ми се ще да ти напиша с най-големия шрифт на света " ДА, ОСТАВИ ГО!!!!!", защото той не те заслужава, защото си е избивал комплексите върху теб, като най-вероятно се е считал за изключителен мъжкар, понеже ти си го обичала и си му позволила да се държи по този начин с теб. Замисли се... има ли смисъл да стоиш с този човек, който те е наранил ужасно много, към който, както ти сама, каза вече си претръпнала...каква е причината, която да те задържа при него?! Разкайването?...а от къде си сигурна че след месец-два, година, няма да започне да се държи отново така и пак да те наранява.. След всичко това ще станеш по-силна, ще се самоуважаваш повече и надали ще позволиш на някой отново да се държа така с теб.

mmm_sweet
01-26-2011, 09:42
Мила,да ти кажа аз бях същата. Ходех 1 година с момчето,което в началото много ме харесваше,а с времето и аз го обикнах. Но и аз изгубих своята среда по време на връзката ни,приятелките ми ми завидяха,че имам гадже и не искат и до ден днешен да ме погледнат. Може би разбиването на връзките става точно когато спрем да си разнообразяваме ежедневието и сме обрънали внимание само на 1 човек. Не тръгвай с него поради простата причина,че не може просто това да е най-доброто,което може да ти поднесе живота. Само като се разхождаш по улицата срещаш толкова много момчета,които изобщо няма да те третират по този начин,момчето не е последния в живота ти,но ще остане неразделна част от него. Трябва да си потърсиш отново някаква компания,за да започнеш отново да разнообразяваш живота си. Ако беше от моя град бих се съгласила да ти стана приятелка,ние момичетата трябва да се подкрепяме :)

Danny9
01-26-2011, 09:49
Напълно съм съгласен с коментара на Mi6inka.
Този човек изобщо не те заслужава. Ти си пренебрегнала всичките си приятели, за да бъдеш с него, а той те е наранил по жесток начин! За мен просто той е идиот, който знае че си добра и по този начин те манипулира. След ккато е видял, че ще те загуби, е пристъпил към така нареченото разкаяние, но дали е истинско или просто го прави за да не те загуби?! Мисля че трябва да го зарежеш. Да започнеш да излизаш (и да си намираш) с приятели та да може малко да се абстрахираш от болката, която може би ще последва от раздялата. Намери приятели, с които да можеш да споделяш и да те подкрепят. Постепенно ще си намериш и друг приятел, който да се държиш с теб така, както заслужаваш!

sladur4etyYy
01-26-2011, 11:55
и сега всичко хубаво, което прави, ти се струва изкуствено, нали?

няма смисъл. още преди е трябвало да го оставиш, ама по добре късно, отколкото никога. нещата няма да се подобрят, само си губиш времето.