PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми с една седмокласничка!



danino29
01-26-2011, 09:39
Здравейте,
Значи харесвам едно момиче което е седми клас.С нейната приятелка не се разделят!
Тя е на 13.Мисля на Св.Валентин да покажа че я харесвам!?
Ще й подаря Валентинка и роза. Какво ще кажете?
Само, че имам един проблем!-не знам дали трябва да бъде на по интимно място?
Трябва ли да очаквам и да ми се присмее.?
И също имам един проблем, че не мога да продължа разговора (или да го започна)
Моля ви дайте ми идеи!

Като ми дадете идеи (има още време до 14фев.)ще пиша продължение!

Lian4ety
01-26-2011, 09:49
Лично на мен идеята доста ми хареса с валентинка и роза, но трябва и да кажеш нещо не само да й ги дадеш и да си тръгнеш. Според обстоятелствата как се държи с теб/ близки ли сте/ приятели ли сте/ познавате ли се прецени дали да бъде на публично място или я викни на саме. Успех :)

danino29
01-26-2011, 09:52
Лично на мен идеята доста ми хареса с валентинка и роза, но трябва и да кажеш нещо не само да й ги дадеш и да си тръгнеш. Според обстоятелствата как се държи с теб/ близки ли сте/ приятели ли сте/ познавате ли се прецени дали да бъде на публично място или я викни на саме. Успех :)


Ами,да приятели сме.В голямото междучасие ходим заедно! :)
Само че ако беше прочела по-внимателно то си пише че не мога да кажа нищо след това! :D :grin: С каква тема да започна като й ги дам!?! :oops:

Danny9
01-26-2011, 09:55
Кажи й че я харесваш?!

Epik
01-26-2011, 10:02
Ем използвай Google Translator и на някакъв език разбери как е "Обичам те" (или по-скоро харесвам те в твоят случай) и и го кажи като и дадеш валентинката и розата, тя ще те пита какво значи и като за начало предполагам ще е добре. Ама нали знаеш, че в любовта няма точни граници и всичко си зависи от хората и обстоятелствата. Ако можеш я заведи в някой парк или нещо такова и той разговора сам ще си потръгне, уверявам те :)

danino29
01-26-2011, 10:31
Ем използвай Google Translator и на някакъв език разбери как е "Обичам те" (или по-скоро харесвам те в твоят случай) и и го кажи като и дадеш валентинката и розата, тя ще те пита какво значи и като за начало предполагам ще е добре. Ама нали знаеш, че в любовта няма точни граници и всичко си зависи от хората и обстоятелствата. Ако можеш я заведи в някой парк или нещо такова и той разговора сам ще си потръгне, уверявам те :)

Мерси много!Само,че мисля да използвам Английския.I love you! :-o 8)
A все пак ако ми се присмее какво трябва да направя!? :-o

TechnoAddicted
01-26-2011, 10:36
Зимаш си розата , среден пръст , черта ... , но присмее ли ти се кфото и да напраиш ще изглеждаш жалко де .. 8-) или си направи др картичка Бързик бря .. да я затапиш :razz: :razz:

Pa3yMeH
01-26-2011, 12:58
Тя по-голяма ли е от теб ? Може ли да прихванеш дори най-малък намек, че те харесва ?

BBRevolvE
01-26-2011, 13:21
Ем използвай Google Translator и на някакъв език разбери как е "Обичам те" (или по-скоро харесвам те в твоят случай) и и го кажи като и дадеш валентинката и розата, тя ще те пита какво значи и като за начало предполагам ще е добре. Ама нали знаеш, че в любовта няма точни граници и всичко си зависи от хората и обстоятелствата. Ако можеш я заведи в някой парк или нещо такова и той разговора сам ще си потръгне, уверявам те :)Да мисля ,че ще бъде много добре да кажеш на друг език "Обичам те" примерно на испански "Te quiero" :)

Lian4ety
01-26-2011, 14:04
Лично на мен идеята доста ми хареса с валентинка и роза, но трябва и да кажеш нещо не само да й ги дадеш и да си тръгнеш. Според обстоятелствата как се държи с теб/ близки ли сте/ приятели ли сте/ познавате ли се прецени дали да бъде на публично място или я викни на саме. Успех :)


Ами,да приятели сме.В голямото междучасие ходим заедно! :)
Само че ако беше прочела по-внимателно то си пише че не мога да кажа нищо след това! :D :grin: С каква тема да започна като й ги дам!?! :oops:

хах прочетох внимателно, разбрах,че ти е трудно да говориш с нея, но това искам да ти кажа,че трябва да го преодолееш просто се дръж естествено :) Ми не е задължително да й цитираш Шекспир, но постарай се малко кажи й няколко мили думи, кажи й,че е красива като розата и т.н има много начини да изразиш любовта си. Успех !! :)

danino29
01-26-2011, 14:20
Тя по-голяма ли е от теб ? Може ли да прихванеш дори най-малък намек, че те харесва ?
Да по-голяма е от мен!Не знам но мисля че мога за втория въпрос! :)

danino29
01-26-2011, 14:29
Да и напиша ли и картичка с това послание "Ти не излизаш от мислите и сърцето ми.
Обичам те!"
Става ли?!
Аз много държа на нея!!!!!!Ако се провали всичко направо ще умрааа!! :shock: :shock: :booooomb: :lol: :smt007

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 14:47
И,какво е 14 февруари?
Трифон за резан.
Тя да не е бутилка вино?

Отиваш при нея,казваш и какво чувстваш и точка.
Ние жениете и момичетата обичаме смелите момчета/мъже.

FuckedUp
01-26-2011, 14:58
Да и напиша ли и картичка с това послание "Ти не излизаш от мислите и сърцето ми.
Обичам те!"
Става ли?!
Аз много държа на нея!!!!!!Ако се провали всичко направо ще умрааа!! :shock: :shock: :booooomb: :lol: :smt007

На колко си, бе, пич?!
Кви са тея глупости, че я обичаш, бе? :D:D:D:D:D:D

L.O.L

nepowtorima
01-26-2011, 15:08
Да и напиша ли и картичка с това послание "Ти не излизаш от мислите и сърцето ми.
Обичам те!"
Става ли?!
Аз много държа на нея!!!!!!Ако се провали всичко направо ще умрааа!! :shock: :shock: :booooomb: :lol: :smt007

На колко си, бе, пич?!
Кви са тея глупости, че я обичаш, бе? :D:D:D:D:D:D

L.O.L

Щом тя е на 13 .. Значи той е на 12 о.О .. :D Абе човек, тя е по-голяма от теб и точно на тази възраст най-хубавото нещо което може да направи за теб е да ти се изсмее в лицето... Дори и да те харесва това е тъпо на вашите години, дори и на 14,15,16.. т.н. години... Валентинка да, но роза не... и се надявай и тя да те харесва, че после разочарованието ще е най-голямо ..

lunichkataaa
01-26-2011, 15:11
Ти мъж ли си или какво?? Извинявай, че така грубо, но аз съм на мнение, че момчето трябва да направи първата крачка. Няма срам, няма страх...или поне не би трябвало да има ако наистина толкова много я харесваш!! Е, ясно, че ще ти е много кофти ако не отвръща на чувствата ти, но поне ще знаеш, че си опитал. Ако обаче седиш и се оплакваш тук и там нищо няма да постигнеш...най-много след известно време да те е яд, че нищо не си направил по въпроса. Ако толкова се съмняваш дали те харесва, изчакай още малко. Продължавай обаче да й показваш, че за теб тя не е само приятелка. Не се отказвай!! Ако толкова много ти харесва, не трябва толкова бързо да се отчайваш!!

danino29
01-26-2011, 15:45
Тоест разбрах от всички коментари-не се надявай много! 8-[ :smt064 :smt051 ](*,) :-k :cry:

FuckedUp
01-26-2011, 15:57
Та..на колко си?

danino29
01-26-2011, 16:16
Та..на колко си? 12

kay4yk
01-26-2011, 16:27
Та..на колко си? 12
Ах, че сладкоо ^^ . Успех, сладур!
И.. по темата:
розата не ме кефи много.. на 12-13 годишните момичета ще им стане по-скоро смешно, разбираш ли? :)
На валентинката копни текст 'обичам те' и още нещо по твой избор на... китайски да речем.
а 'обичам те' да бъде най-отдолу.
и когато те пита.. ти й казваш всичко без последния ред..
когато те попита : 'какво означава?'
е.. тогава - действай! :D

danino29
01-26-2011, 16:31
Та..на колко си? 12

На валентинката копни текст 'обичам те' и още нещо по твой избор на... китайски да речем.
а 'обичам те' да бъде най-отдолу.
и когато те пита.. ти й казваш всичко без последния ред..
когато те попита : 'какво означава?'
е.. тогава - действай! :D

Не го разбрах много много! :) Може ли пак да го обясниш!?

Daydreamer3
01-26-2011, 16:46
Je t'aime. :-)

danino29
01-26-2011, 16:48
Je t'aime. :-) Да това го схванах,но не раазбрах как да го направя!И на какъв език е това?! :grin: :-) 8-)

Pamaa
01-26-2011, 21:25
Ем използвай Google Translator и на някакъв език разбери как е "Обичам те" (или по-скоро харесвам те в твоят случай) и и го кажи като и дадеш валентинката и розата, тя ще те пита какво значи и като за начало предполагам ще е добре. Ама нали знаеш, че в любовта няма точни граници и всичко си зависи от хората и обстоятелствата. Ако можеш я заведи в някой парк или нещо такова и той разговора сам ще си потръгне, уверявам те :)

много хубаво :grin: :grin: :P

danino29
01-27-2011, 06:35
Добре ще напиша "ti amo" на картичка става ли? :-) :shock: :? 8-)

Lian4ety
01-27-2011, 09:51
Добре ще напиша "ti amo" на картичка става ли? :-) :shock: :? 8-)

Te amo :)

IvoncHeTyYy
01-28-2011, 16:38
Смятам ,че е доста банално момче на 12 години да се описва с роза на момиче на 13 ;) Ще ти се измее но все пак ще знаеш ,че си се пробвал и няма да съжаляваш :) :razz:

danino29
01-29-2011, 07:58
Е хора,не се сдържах и й казах по скайп!Тя каза,че не ме харесва и... казах и с това на друг език...ноо явно не ме харесва!Ето още една причина че господ не съществува!Аз се молех доста време :grin: но...
Много съм тъжен! :( :smt022 Освен да я питам какво не харесва в мен?! :D :o Не искам да се отказвам какво да направя?! :)

potrebitellq
01-29-2011, 08:19
Хаха, заеби бате, като ги знам на по 13-14 години, че ходят с по 20 годишни, ти к'во очакваш. :D

danino29
01-30-2011, 07:53
Окс,горе-долу разбрах за сега ще я отстрелям за малко време,а после може да й подаря нещо по голямо. ;)(например куче,котка,игуана,хамстер и др.)Става ли с това? ??? И ще се срещнем навън (не в скайп) :-[ и ще и го подаря?! ???

nezabelejimata96
01-30-2011, 15:51
Ami spored mene 6tom mejdu4asieto izlizate zaedno tq sig e zabelqzala 4e q haresva6 ili pone predpolaga a i s priqtelkata i sig sa si govorili za tebe i ako tq ne e zabelqzala priqtelkata i sig e. Mislq 4e e po dobre da q izvika6 nastrani kadeto da nqma mn hora ili o6te po dobre da ste samo dvamata i kato i gi podarqva6 i kaji 4e ot izvesno vreme q haresva6 mnogo i iska6 da razbere6 dali e vzaimno ili samo ti q haresva6. Usmihvai se i q gledai v o4ite. Tq ili 6te ti kaje 4e i pri neq e taka ili 6te te otreji no pone ako te otreji nqma i drugite da zarberat za6toto 6te badete samo dvamata. Posle ako i tq ti kaje 4e te haresva i predloji da hodite i ako smetne6 4e e podhodq6to moje i da q velune6 samo 4e nedei da barza6 za da ne se polu4i kovti. I ne se pritesnqvai toi razgovora sam 6te se zavarti :) Uspeh!

danino29
01-30-2011, 16:12
Ami spored mene 6tom mejdu4asieto izlizate zaedno tq sig e zabelqzala 4e q haresva6 ili pone predpolaga a i s priqtelkata i sig sa si govorili za tebe i ako tq ne e zabelqzala priqtelkata i sig e. Mislq 4e e po dobre da q izvika6 nastrani kadeto da nqma mn hora ili o6te po dobre da ste samo dvamata i kato i gi podarqva6 i kaji 4e ot izvesno vreme q haresva6 mnogo i iska6 da razbere6 dali e vzaimno ili samo ti q haresva6. Usmihvai se i q gledai v o4ite. Tq ili 6te ti kaje 4e i pri neq e taka ili 6te te otreji no pone ako te otreji nqma i drugite da zarberat za6toto 6te badete samo dvamata. Posle ako i tq ti kaje 4e te haresva i predloji da hodite i ako smetne6 4e e podhodq6to moje i da q velune6 samo 4e nedei da barza6 za da ne se polu4i kovti. I ne se pritesnqvai toi razgovora sam 6te se zavarti :) Uspeh! Ние вече не сме в едно даскало! :( Ами аз й казах на скайп ,че я харесвам,но тя не ми отг.с взаимни чувства.Понеже съм твърдоглав-не се отказвам.А като я поканя и тя още не ме харесва как да създам поне малко чувство да ме хареса?! :o 8-) И моля ви на всеки който пише ДА ПРОЧИТА ТОВА КОЕТО СЪМ ПИСАЛ АЗ ПОНЕ ЗА ДА МОЖЕ ДА СЕ ИНФОРМИРА ДО КЪДЕ СЪМ! :-D Все пак мерси очаквам още отг. :)

theonlyone123
01-31-2011, 13:56
Разбирам,че си упорит . Но трябва да разбереш,че тя НЕ те харесва . Колкото и гадно да ти е . Предполагам,че това е първата ти любов - е ,спокойно,ще я забравиш,ще има още много други - тя не е единствена .
Ти не можеш да накраш някого да те харесва . Просто не можеш . Примири се и я забрави . :)