PDA

View Full Version : Палто-къде ?



HeavensMaiden
01-26-2011, 09:44
Здравейтее... страшно много искам такова спортно палто . http://www.sportsdirect.com/golddigga-fur-parka-ladies-669150
Къде мога да намеря в София, виждали ли сте, за какви пари г/д ? Много ви се моля искам тези дни да си взема, че ми писна да умирам от студ :x Казаха ми да проверя в подлеза на НДК и ще на мина, обаче искам да знам все пак ако има някъде другаде да проверя. :(

suNnykaty96
01-26-2011, 10:02
Ами за София не знам, но виждам, че може да се поръча онлайн - грубо пресметнато, ще ти струва около 50 лв самото палто ( ako ne se luja ? ), но зависи от къдe ги доставят. Може да потърсиш на 'контакти', ако изобщо има такава оnция, ако не - 'добави в кошницата', и би трябвало да ти излезе колко ще е доставката.
Друг вариант е да потърсиш техен magazin в България, малко ме съмнява, но все пак

HeavensMaiden
01-26-2011, 10:10
не е тва проблема ... аз от тоя сайт съм си поръчвала , въпроса е че не ми харесва модела в гръб ... искам някъде в София да си намеря подобно :)

albi951
01-26-2011, 16:35
не е тва проблема ... аз от тоя сайт съм си поръчвала , въпроса е че не ми харесва модела в гръб ... искам някъде в София да си намеря подобно :)

http://sportsdirect-bg.com/

а знаеш ли че има бг сайт през който можеш да си поръчаш и доставката ще ти излезе по - евтино - 10 % от цената аз сега тамън ще си правя поръчката :)

HeavensMaiden
01-26-2011, 19:29
да знам :) мерси все пак :) ноо модела просто не ми харесва в гръб :/

xSANYAx
01-26-2011, 19:34
Мацко,тия палта ги има по пазарите и по по-обикновените магазини,малко се разтърси и ще си намериш :)

LaffyTaffy
01-26-2011, 19:49
Ще използвам тази тема да попитам и аз за едно палтенце.. мм то не е точно палтенце- по-тънко е, по-скоро пролетно..
таа не мога да намеря снимки в нета, но ако гледате сериала Pretty little liars, патенцето е същото, което носи Хана в края на последния епизод, когато разговаря на стълбите с Лукас :D

LaffyTaffy
01-26-2011, 19:52
А като палтото, което търси авторката съм виждала в сайта на Etnies но със сигурност е било повече от 50лв. :D
.. или май беше в Billabong.. 8-)