PDA

View Full Version : ПИСНА МИ!



lolssie
01-26-2011, 10:58
Супер много съм ядосана!!!!
Днес в училище говорихме за кризата...и имаме 2-3 богати хлапета, дето им не пука за нищо освен за пари!Техните си им дават пачките и айдееее живеят си живота.Естествено техните работят по офисчета, компанийки, на топличко..а бедняците?
Снощи говорих с нашите (работят в Гърция) и нещата изобщо не вървят на добре.. мръзнат по цели дни, не се прибират за някакви си мижави 100 евро, вместо да са в България с мен.Нестига че аз и брат ми отраснахме без родители... заради шибаната криза.И достигам до извода, че скоро ако не си богат няма как да живееш... едвам си плащаме сметките...ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ КАЧВАТ ЦЕНИТЕ НА ВСИЧКО И ПОСЛЕ СЕ ЧУДЯТ ЗАЩО СМЕ В КРИЗА?! МАМКА МУ! :booooomb: :( :? :x

glamourreye
02-23-2011, 02:13
Така е за съжаление .. но няма какво да се направи освен да не се ядосваш толкова, и да се надяваш, че все някога ще свърши! :)

anonymous546178
02-23-2011, 06:06
Те заради кризата се качват цените, не е на обратно ...

BladeDancer
02-23-2011, 06:10
Радвай се че имаш бедни родители. Много се радвай! Щото тея лайна като пораснат докато разберат че парите не растат по дърветата и мама и тати няма винаги да им помагат много проблеми ще си налвекат и ще си блъскат глвата, а ти ще си подготвена за всяка несправедливост, която ти прати живота!

Shia
02-23-2011, 10:54
Те имат,ти нямаш,които както се уреди.Те нямат вина,че ти нямаш,нито обратното и не може да ги видиш.Човек се приспособява към това,което му е дадено-много или малко.

SmilezZz
02-23-2011, 14:16
Да,не са виновни те,но нали все пак не трябва да се "фукат" с парите на техните или пък да не им пука за останалите ...
Иначе да не ти пука.. Както ти казаха и преди мене - ти още от сега се подготвяш за несправедливостите на живота,а те след време ще разберат,че не е чак толкова готино да си богат..

meganet
02-23-2011, 16:28
РЕВОЛЮЦИЯ!!!

anonymous708973
02-23-2011, 17:04
Не че нещо... ама спри да завиждаш, честно.
Не знам вашите какви са и какво са учили, обаче в чужбина се вадят доста добри пари и при мижави професии. За какви 100 евро говориш?

fenastz
02-23-2011, 17:16
РЕВОЛЮЦИЯ!!!

РЕВОЛЮЦИЯ !!!

RaisedOnRock
02-23-2011, 17:26
Не че нещо... ама спри да завиждаш, честно.
Не знам вашите какви са и какво са учили, обаче в чужбина се вадят доста добри пари и при мижави професии. За какви 100 евро говориш?
И на мен ми стана интересно за какви 100 евро говориш,особено в Гърция.
Както и да е,просто завиждаш,че хлапетата имат пари.Нищо не са ти направили,за да ги мразиш.
Разбирам,че ти е трудно,разбирам,че ти липсват родителите.Но има хора,които и родители нямат.Успокой се и стига си завиждала.Щом имаш Интернет,значи не си гладна и жадна.Има хора,които умират от глад и жажда.Радвай се,че не си от тях.

VaMpiRKaTaaa
02-23-2011, 17:34
Те заради кризата се качват цените, не е на обратно ...
Напротив.
В България винаги са се покачвали цените.
Независимо дали е криза,или не.
Какво е това нещо...2.60лв.за литър нафта??
Ужас..

meganet
02-23-2011, 18:17
Ми кво само само се оплаквате бе, и тези хора кво бягат по чужбините ние сами сме си виновни щото им позволяваме да ни грабят всеки ден!Вземете пример от Египет хората 18 дена не се спряха бяха там на площада 1 милион човека и си извоюваха победата тука кога ще стане така.Всеки гледа на него да му е удобно и само знаят по телевизиите да се оплакват ама иначе като стане въпрос за простести сам овъв facebook са силни 10 000 подкрепящи на протеста отиват 100 човека, това ни е проблема няма кво друго да кажа!

anonymous546178
02-23-2011, 18:28
В целия свят се покачват цените, не е само в България. Нафтата действително малко е завишена, но под 1 евро няма да падне... помня когато едно време газта беше 45 стотинки... кво ми пука че колата гореше 10/100
Но от икономическа точка, финансовата криза предразполага към инфлация и покачване на цените. Това че кризата не е толкова финансова, колкото интелектуална е друг въпрос.

BladeDancer
02-23-2011, 18:49
Те заради кризата се качват цените, не е на обратно ...
Напротив.
В България винаги са се покачвали цените.
Независимо дали е криза,или не.
Какво е това нещо...2.60лв.за литър нафта??
Ужас..
Ето поредния тъп човек който приказва без да знае. Даваха скоро по новините че гърците влизат при нас да си купуват бензин. На почивки идват хора по морето щото е по-евтино. Просто не може в другите държави да получаваш 2000 лева заплата и една кола да струва 1 лев при положение че тук получаваш 600 лева заплата и една кола е 1 лев. Не е така живота. Тва промиване на мозъци дето е направено е много лошо. Казвам пак ако не се промените или не си изнесете тъпия кирлив и ограничен пълен с цигания гъз от България тя няма да се промени. От такива хора като теб България няма нужда !... Има нужда от амбицирани млади хора които не се оплакват щото градинката на съседа е по-хубава и стоят да я гледат вместу да си я оправят !

HypnosisTM
02-23-2011, 19:09
Еми аз лично се надявам да свърши кризата нищо , че ние не сме в такова положение , но нито се фукам нито нищо. Все се питам защо не дадат на всяка държава определен брой пари който да се разпределят и готово да е както преди. Ама това не мога да го реша аз ! Аз лично искам да е както преди 5/6г. Когато всичко си беше добре аз бях малък всичко си купувахме и нямаше такава мода като сега всеки излиза както си иска играем си всичко си беше много добре. Много спомени много нещо нямаше такива дрехи като днешните и въобще ЖИВОТА БЕШЕ МНОГО ХУБАВ :) ..

meganet
02-24-2011, 05:13
Какви пари ще дадат бе човек, те нали дават от ЕС кво става хвърлят някой друг милион за магистрали примерно и ги влачат със години.Само крадат европейски пари как да стане.А ние само си мълчим не може да продължава така.Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна!

modjodjodjo
02-24-2011, 11:31
Вземете пример от Египет хората 18 дена не се спряха бяха там на площада 1 милион човека и си извоюваха победата
Точно от Египет, пример не искам да вземам. Все пак нямам намерение да ме управляват терористи, но че трябва да има глас народен така е.
Проблема по скоро се състои в това, че стандарта на живот е нисък, хората трябва да вземат по-големи заплати, а това че петрола поскъпва, така е и в целия свят. Българина само се оплаква и вижда винаги най-лошото. Защо никой не се оплака, че на автомобилите им паднаха цените. Ама както и да е.
Към авторката на темата, това да завиждаш, заради финансовото състояние на друг е много тъпо от твоя страна. Заглеждай се в характера на хората, а не във външния им вид. Пък и нали знаеш, че в природата има някакъв баланс, ти имаш нещо, което те нямат или няма да имат, така че радвай се на живота какъвто е.

VaMpiRKaTaaa
02-24-2011, 12:56
Ми кво само само се оплаквате бе, и тези хора кво бягат по чужбините ние сами сме си виновни щото им позволяваме да ни грабят всеки ден!Вземете пример от Египет хората 18 дена не се спряха бяха там на площада 1 милион човека и си извоюваха победата тука кога ще стане така.Всеки гледа на него да му е удобно и само знаят по телевизиите да се оплакват ама иначе като стане въпрос за простести сам овъв facebook са силни 10 000 подкрепящи на протеста отиват 100 човека, това ни е проблема няма кво друго да кажа!
Ако отидеш в чужбина да работиш,ако няма при кой и особено,ако е от някаква фирма,имало е случаи,в които човек отива за сезонна работа и не се връща с години,накрая откриват ,че човека е умъртвен и органите му са изнесени за продан в чужбина.Така,че и това е рисковано.Не си мислите,че като заминете за чужбина всичко ще е цветя и рози.

WishICouldForgetYou
02-24-2011, 13:47
100 euro ? really? :razz: :razz: момиче.. това може да се случи в българия, но не и в Гърция :lol:

VaMpiRKaTaaa
02-24-2011, 13:55
^
И в Добрич се е случило с 30момчета.
И в чужбина се случва.
Не гледаш ли новините??

yeeee
02-24-2011, 14:44
жалко е наистина...така стоят нещата в тази наша скапана държава.. :? безработица,бедност ..огледайте се-пълно е с бездомници,цигани и още какво ли не :(

SwEeTMuFFiN
02-24-2011, 15:58
ем аз винаги когато съм така като теб си мисля че винаги може да е по-зле, защото всичко е възможно. Например: да нямате дом, да сте без образование, да нямаш приятели, да ви измамят или нещо много по-лошо. не го пожелам на никой. :)

vector2211
02-24-2011, 19:29
ами ние имаме ресторант и тези от общината само и само дигат наема ето на ся 20 хиляди лева искат наем...е то да има работа да ги изкараме ок ама....ние само от тоз ресторант се храним....от другаде няма каде...и виждат че няма пари няма работа и пак дигат наема....само и само да го вземат мястото...като при положение че са ни дали няква гола земя а сега ще вземат всичко на готово построено...и ние няма откаде другаде освен от там да изкарваме пари...имаме апартамент да плащаме, кола, заеми....а ето на днеска бяха обрали едно богаташче от моя клас...цялата къща преобърната...бижута пари всичко взето...ама до оня ден ходише с пачката....знаех си че ще си намери майстора...тъйче спокойно...после техните ще има да плащат откупи....

modjodjodjo
02-24-2011, 23:58
Ехее 20 000 лева наем ама на месец ли? И ако е така не са ли малко много,, то къде по-добре да купиш земята отколкото да даваш такъв наем. Пък и не се ли уреждат нещата с някакъв дългосрочен договор за да си сигурен, че можеш да започнеш някакъв бизнес и да строиш на тази земя.
Един вид се получава така, все едно да направя основен ремонт на квартирата, в която живея и хазяйката да ме изгони след 10 дена.

SOSgirl
02-25-2011, 08:43
Ми кво само само се оплаквате бе, и тези хора кво бягат по чужбините ние сами сме си виновни щото им позволяваме да ни грабят всеки ден!Вземете пример от Египет хората 18 дена не се спряха бяха там на площада 1 милион човека и си извоюваха победата тука кога ще стане така.Всеки гледа на него да му е удобно и само знаят по телевизиите да се оплакват ама иначе като стане въпрос за простести сам овъв facebook са силни 10 000 подкрепящи на протеста отиват 100 човека, това ни е проблема няма кво друго да кажа!


+1000000000

bazingaaaa
02-25-2011, 19:12
Я не с такава завист бе!