PDA

View Full Version : Св. Валентин



mmm_sweet
01-26-2011, 11:16
Ех,този празник е като прокълнат за мен :D Винаги ми е гадно,когато всички си подаряват разни подаръци и целувчици и не,че не се радвам за тях,ама като няма при мен кой да ми подарява такива работи :D Много ми се иска да разбера дали има още такива душички като мен,на които също ще им е гадно на празника,защото от цялата тази любовна атмосфера се подтискам още повече :D

w0sh
01-26-2011, 11:21
Празникът е гаден гнусен комерсиален продукт на американската култура, който принуждава хората да харчат още пари за продукти, от които нямат нужда.

Няма нищо любовно в него. Нещо като коледа.

mmm_sweet
01-26-2011, 11:31
Празникът е гаден гнусен комерсиален продукт на американската култура, който принуждава хората да харчат още пари за продукти, от които нямат нужда.

Няма нищо любовно в него. Нещо като коледа.


:D :D :D По-скоро хелоуийн

w0sh
01-26-2011, 11:37
Относно това как самите хора се чувстват.

Ами нормално е да не се чувстват добре ако партьорството им с някого е приоритет в социалния им живот и липсва. Особено като ежечасно им го напомнят.

Същото е пролетта по градинките и т.н.

dimitar_ak
01-26-2011, 11:52
Празнувай св. Трифон. След 3-тата ракия настроението си идва само. Като станеш католик тогава ще празнуваш св. Валентин.

toni_nemezis
01-26-2011, 11:59
Празнувай св. Трифон. След 3-тата ракия настроението си идва само. Като станеш католик тогава ще празнуваш св. Валентин.
Взе ми думите от устата 8) 8)

mmm_sweet
01-26-2011, 12:02
Празнувай св. Трифон. След 3-тата ракия настроението си идва само. Като станеш католик тогава ще празнуваш св. Валентин.


:razz:

Hilary_
01-26-2011, 13:11
Настроението сама си го създаваш независимо от деня, от това кой ти е/ не ти е подарил нещо и т.н. .. 8)

Remixa92
01-26-2011, 13:39
Не си сама.
Аз ще празнувам Трифон Зарязан.

w0sh
01-26-2011, 13:45
Трифон а абсолютно също толкова смешен празник.

FromAutumToAshes
01-26-2011, 13:50
Пак ли ? Коя тема стана, десета? Аман вече :-x

kikatta
01-26-2011, 13:57
ха кой е казал че тряба да се празнува задължително нещо в този ден може да не празнуваш нито Трифон нито св. Валентин .. излизаш си на кафенце и си праиш кефа както всеки обикновен ден.. :) :) 8)

TokioHoteLGirL
01-26-2011, 13:58
Пак ли ? Коя тема стана, десета? Аман вече :-x

.. не се нерви де като ти е писнало от такви теми не влизай в тях :)

П.Т. - Какво се садваш да не ти пука к'во като е Св.Валентин не обръщай внимание и го преживей като един нормален непразничен ден.. А аз нз. дали ще го празнувам 8-)

Paramour
01-26-2011, 14:27
Пак ли ? Коя тема стана, десета? Аман вече :-x
Подкрепям!!
Стога сте се шашкали покрай тоя празник.. :x

franky95
01-26-2011, 14:32
и аз съм на тожа мнение макар че много искам да празнувам св.валентин,но няма с кого пък момчето което харесвам дори и няма да се сети за мене :x :( :( :( :( :(

nepowtorima
01-26-2011, 14:59
Аз лично до преди 1,2 години харесвах Св. Валентин, но просто обстоятелствата в които тези 1-2 години съм сама и няма с кого да си споделя любовта си с някой друг човек... А защо точно на тази дата? Защо не примерно на 16 март, 29 април... и т.н. Как им е скимнало точно на 14ти февруари? Мистерия.. :D :D А за мен Трифон Зарезан е много тъп и загубен празник.. И в него няма смисъл, дори Св.Валентин ми харесва повече (при положение, че не харесвам празника...) Всеки ден може да се пие, и пак защо точно на тази дата, какво специално има в това да има ден на пиенето, явно всеки ден празнуваме този празник, но Не трябва да има специална дата.. Тъпа работа :)

mmm_sweet
01-26-2011, 16:06
ха кой е казал че тряба да се празнува задължително нещо в този ден може да не празнуваш нито Трифон нито св. Валентин .. излизаш си на кафенце и си праиш кефа както всеки обикновен ден.. :) :) 8)


Даа и навсякъде около мен летят валентинки :-D

dimitar_ak
01-27-2011, 08:44
Обзалагам се, че голяма част от пишещите тук не знаят кога се честват православните имена Валентин и Валентина

addic7edd
01-27-2011, 09:02
Обзалагам се, че голяма част от пишещите тук не знаят кога се честват православните имена Валентин и Валентина

затапка :-D

---

Една година с моите приятелки също бяхме самички и си го прекарахме като чествахме приятелската ни любов. Разменихме си приятелски валентинки и т.н. :)

RaisedOnRock
01-27-2011, 09:32
Най-тъпият и лигав празник е това.
Всички като вземат да се превземат колко се обичали,а след няколко дни късат.
Любовта...Тя не се измерва в плюшени играчки и рози...
Точно това ме дразни в този празник...Любовта се принизява до сърчица и валентинки...Нима трябва да пишеш валентика,за да покажеш на някого колко го обичаш?
Но така де,аз този празник не го празнувам.

Виж сега,Трифон Зарезан,обаче го одобрявам. :D

Ssummerjam
01-27-2011, 11:32
Трифон а абсолютно също толкова смешен празник.

Абе те почти всички празници, като изключим личните, са си смешни. Празник може да бъде кой да е ден, индивидуално е всичко. Би трябвало всеки да празнува, когато му дойде отвътре, не на някаква си дата, която се отбелязва от останалите. :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-27-2011, 12:13
Голяма мъка е този Св Валентин - докато някои се додепресират от липсата на любим човек, то други се сещат, че до тях имало "такъв".

Аз пък искам някой да ме изненада приятно и да не е Св Валентин, Коледа или рождения ми ден. Ей така - случаен ден от календара.
Ама не!
Дай да проявяваме 'жестове на внимание' само на празници.

Ако няя'ше празници, дали щеше да има внимание?

:-o

mmm_sweet
01-27-2011, 15:18
Голяма мъка е този Св Валентин - докато някои се додепресират от липсата на любим човек, то други се сещат, че до тях имало "такъв".

Аз пък искам някой да ме изненада приятно и да не е Св Валентин, Коледа или рождения ми ден. Ей така - случаен ден от календара.
Ама не!
Дай да проявяваме 'жестове на внимание' само на празници.

Ако няя'ше празници, дали щеше да има внимание?

:-o


Вероятно няма да се сетят :? Като се има предвид,че някои гаджета дори на празници не им се нрави да си изразят любовта,какво остава без тях. :D Ето една положителна страна да ги има :)

fastuka96
01-28-2011, 07:56
aз пак ще си празнувам Трифон Зарязан :P

MaLkaTa_LaDy
01-28-2011, 08:03
Не съм нито толкова За, нито Против Свети Валентин. Просто още един повод за празнуване. А и когато повечето хора около теб за весели и влюбени, получаваш повече положителна енергия. Е, малко е кофти ако си сам с несподелена любов, но се преживява. Но пък Трифон зарезан ми е наистина глупав "празник", съжалявам.

antifashionshit
01-28-2011, 08:13
празникът сам по себе си не е толкова лош. всички превземки покрай него го правят нетърпим >.<

gLypChenCee
01-28-2011, 08:22
Аз празнувам ТРИФОН ЗАРЕРЕЗАН! :)
Всяка година... точно на тази дата съм сама..
Мразя я повече от всичко....
Но пък за това има и Трифон Зарезан..
За да го полеем и да се удави шибания празник! :lol:

TheTiger
01-28-2011, 08:31
Затова аз празнувам Трифон Зарезан 8-)

darinnkaa
01-28-2011, 16:36
Празникът е гаден гнусен комерсиален продукт на американската култура, който принуждава хората да харчат още пари за продукти, от които нямат нужда.

Няма нищо любовно в него. Нещо като коледа.
Аз мисля същото и не мисля въобще да го празнувам, а пък за Трифон ще си помисля.

shwepsy
01-28-2011, 16:41
Аз си имам приятел , но той отказва да го празнува.Мисля , че не става дума за самия празник,а за посланието,което той носи.Просто имаш нужда от емоции. :)

FromAutumToAshes
01-29-2011, 20:54
[quote="w0sh"]Празникът е гаден гнусен комерсиален продукт на американската култура, който принуждава хората да харчат още пари за продукти, от които нямат нужда.

Тук съм съгласен с теб... Напълно !

Slawi92
01-29-2011, 21:17
Празнувай св. Трифон. След 3-тата ракия настроението си идва само. Като станеш католик тогава ще празнуваш св. Валентин.аа да си дойдем на думата! На св.Трифон пия заради празника и пия с любимия човек за това, че сме заедно! а тоя Валентин не го познавам, не ми е приятен, католик е следователно не е от мойте и не ме инт.

GregoryHouse
01-29-2011, 23:41
Празнувай св. Трифон. След 3-тата ракия настроението си идва само. Като станеш католик тогава ще празнуваш св. Валентин.

Св. Валентин оригинално не е католически празни изобщо, а езически.

А относно празника...майната му. Аз не празнувам такива глупости. Не е нужен празник за да покажеш обичта си към някого.

SugarLolLipoPsS
01-30-2011, 07:49
Преди, когато нямах приятел го празнувахме с приятелки.. :D :D :D
Правехме си разни сладки, глупости .. Теглехме си романтични филми и цяла нощ си говорехме за момчета.. 8-)

chemist9009
01-30-2011, 08:08
Аз си празнувам деня на Бай Трифон 8) 8) западният Валентин не ме интересува 8-) 8-) :lol: :lol: :razz: :razz:

nymphetaminegirl9
02-06-2011, 12:37
аз ще празнувам с една бутилка вино и това е :D

assd
02-06-2011, 12:44
св вазелин 8-)

anonymous708973
02-06-2011, 17:53
Мисля да празнувам Свети Зарезан или Трифон Валентин.
Купувам една бутилка хубаво вино и му цъфвам на вратата, пък да ме прави, каквото реши 8-)

AniBG
02-06-2011, 18:43
Пак ли ? Коя тема стана, десета? Аман вече :-x
Подкрепям!!
Стога сте се шашкали покрай тоя празник.. :x
Съгласна съм! ;-) Като наближава някой празник, дали ще е Коледа, Нова година дори 15ти септември има една такава еуфория преди тях и форума бива задръстван от 1000 еднакви теми... :?