PDA

View Full Version : Секс с футболист?



Dollystar
01-26-2011, 12:34
Според вас би ли бил различен секса с футболист. Заради по-развитата мускулатура на краката например. Или физическата издържливост?

draid
01-26-2011, 12:38
Ако секса с футболист е различен заради мускулатурата, то представи си секс с катерач или лекоатлет :razz:

Psychologist
01-26-2011, 12:42
Ако мислиш, че футболистите са физически издръжливи, замисли се за по-горе казаните и плувците ...

Мен лично плуването ме натоварва много повече от това да гониш топката.

За секса, надали би бил различен с футболист, това, че в момента е на мода празноглавите момичета да имат до себе си празноглави момчета, не е фактор относно секса ... Надявам се си ме разбрала, защото аз самият май не можах, хахаха.

ludata90
01-26-2011, 12:44
Не, не виждам логика.

vasko9933
01-26-2011, 12:46
Не.. 8)

FuckedUp
01-26-2011, 13:05
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Вие шегувате ли се?!

iwancho
01-26-2011, 13:31
А какво ли ще е с културист? хах мн тъпи въпроси,чесно!

mynichka
01-26-2011, 13:36
Не! :)

waterpolohero
01-26-2011, 13:45
Невярвам краката на футболистчетата да са фактор който да ги определят като по добри любовници от който и да е друг вид спортисти :-D
Даже по скоро плувците би трябвало да са най издръжливи (както ти започна да сравняваш по мускулатура - тяхната е най-развита)

selenium
01-26-2011, 13:49
Да разбира се, ще е по-различен, ще е "мудернуууу, шот е извьестин".

Да ти имам проблемите, все едно аз да взема да мисля дали секса с чалга певица ще е по-различен. Заради т'ва, че се клати по-сцената, знае как да държи микрофона и е по-развита в силиконово отношение. :razz:

Dollystar
01-26-2011, 14:21
ЕЕ добре бе хора, просто ми беше интересно, не ме нападайте! ;)

6sense
01-26-2011, 14:39
не те напада никой, просто въпроса ти е тъп

Tennnnn
01-26-2011, 14:55
човек уважавашт себеси (тялото си) , и ако се подаржа и се грижи за тялото си , било то фитнес или домашни тренировки няма да има проблем.И едва ли такав човек ште има разлика с футболис.
И да подкрепям вапроса ти е тап.. :P

saskou
01-26-2011, 15:00
човек уважавашт себеси (тялото си) , и ако се подаржа и се грижи за тялото си , било то фитнес или домашни тренировки няма да има проблем.И едва ли такав човек ште има разлика с футболис.
И да подкрепям вапроса ти е тап.. :P
Не знам за нейния въпрос,обаче влез в някой друг час по български.
Определено ще му е от полза.

Tennnnn
01-26-2011, 15:02
а3

.: machoka :.

TheManTheLegend
01-26-2011, 15:05
а3

.: machoka :.
Аааа мачооо мразя те -.-
тамън дадох цитат да го сожа в подписа си последното изречение и гледам си го модерирал :shock: :razz:
Иначе с футболист не смятам че ше им е по-яко на мадамите, със спортист-би трябвало 8)

anonimen213
01-26-2011, 15:25
Кhg

Psychologist
01-26-2011, 15:32
Как може да нападате хората (футболистите),като дори незнаете всеки от тях през какви тренировки е преминал?Съдите по онези хора,които представят България пред света,а вие ги съдите защото са "дървари".Айде излезте вие на терена да вивидим.Всеки футболист бяга по най-малко 10 киломтра на тренировка и не мисля,че плувците ги превъзхождат с нещо.Тренирал съм плуване,тренирал съм и футбол(и все още) и мога да ви кажа,че с футбола се натоварвам много повече физически,отколкото с плуването.Незнам дали сме по-издръжливи в леглото,ама не трябва да обиждате без дори да си нямате представа за какво става въпрос...


Не мислех да пиша отново, но твоят коментар ме ШОКИРА!!! Явно не си тренирал сериозно плуване, за да говориш ... Преди всяко състезание (поне ние така бяхме), се прави програма за всеки ден и тя трябва да ти е минимум 3 километра плуване, в което натоварваш ръце и крака. Не знам ти какво плуване си "тренирал", ама като се плицикаш в басейна е ест, че няма да се измориш особено ... Съжалявам за флууда, обаче коментара на това момче ме изуми. ДА, тренирал съм футбол 7 години и знам какво е натоварването, не минавай с тия - "ти не си бил - не знаеш" ...

Saphire
01-26-2011, 17:29
Ако ти харесва много релеф и това те възбужда, значи с футболист ще ти е хубаво... Чрез бягане единствено може да се постигне дълбочина на релефа, която не може да се постигне с друга физическа дейност.

AlokiNn
01-26-2011, 18:00
По-издъежливи са .. Плувците също :)

anonymous768631
01-26-2011, 18:50
Ако мислиш, че футболистите са физически издръжливи, замисли се за по-горе казаните и плувците ...

Мен лично плуването ме натоварва много повече от това да гониш топката.

За секса, надали би бил различен с футболист, това, че в момента е на мода празноглавите момичета да имат до себе си празноглави момчета, не е фактор относно секса ... Надявам се си ме разбрала, защото аз самият май не можах, хахаха.

Хайде, удариха етикета с празноглавството. Да ти кажа ли разликата? В плуването се развива цялото тяло доста по-равномерно. Във футбола се развиват на 90% краката.
Да, явно не си се разбрал много добре.

Psychologist
01-26-2011, 19:20
Ако мислиш, че футболистите са физически издръжливи, замисли се за по-горе казаните и плувците ...

Мен лично плуването ме натоварва много повече от това да гониш топката.

За секса, надали би бил различен с футболист, това, че в момента е на мода празноглавите момичета да имат до себе си празноглави момчета, не е фактор относно секса ... Надявам се си ме разбрала, защото аз самият май не можах, хахаха.

Хайде, удариха етикета с празноглавството. Да ти кажа ли разликата? В плуването се развива цялото тяло доста по-равномерно. Във футбола се развиват на 90% краката.
Да, явно не си се разбрал много добре.

Умен футболист виждал ли си? С IQ по-високо от 90?

TheManTheLegend
01-26-2011, 19:27
Като говорим за IQ борците са с най-високо неска се запознах с няколко такива индивида изглеждаха много интелигентно :razz:

anonymous768631
01-26-2011, 19:29
Аз съм умен футболист!
А ти умен плувец виждал ли си?

AlokiNn
01-26-2011, 19:30
Аз съм плувец и ?

anonymous768631
01-26-2011, 19:32
И нищо! Ония Психолог се вкара в някакви филми!

DNA
01-26-2011, 19:33
Доказано е, че развитата мускулатура със сигурност обещава по-добър секс, но определено тази мускулатура не е на краката, а от кръста на горе.

anonymous768631
01-26-2011, 19:36
Доказано е, че развитата мускулатура със сигурност обещава по-добър секс, но определено тази мускулатура не е на краката, а от кръста на горе.
А сега кажи как и от кого е доказано. И по какъв начин подобрява секса...

_VIP_
01-26-2011, 20:17
ЕЕ добре бе хора, просто ми беше интересно, не ме нападайте! ;)

Кой те майтапи? Пресмиваме ти се и ти се подиграваме колко ти е умствения багаж!

FuckedUp
01-26-2011, 20:32
Доказано е, че развитата мускулатура със сигурност обещава по-добър секс, но определено тази мускулатура не е на краката, а от кръста на горе.
А сега кажи как и от кого е доказано. И по какъв начин подобрява секса...

То точно това е проблема на темата, че няма смисъл :D
Демек не подобрява нищо..

Extremescream
01-26-2011, 20:36
Правила съм секс с момче,което тренира американски футбол.Не е кой знае колко издръжлив,зависи от много неща,но не е някаква невероятна разлика.

Psychologist
01-26-2011, 20:57
Аз съм умен футболист!
А ти умен плувец виждал ли си?


Да, по-голямата част от НСА (плувци) са и много умни хора ...
Нека не говорим дали футболистите са умни ... не съм видял интервю, в което да ме впечатлят с нещо друго освен с простотията си.
Ако татуса ти е истински - ясно колко си умен, ако не е - пак ясно колко си умен, хахахха :)

anonymous768631
01-26-2011, 21:18
И аз не съм видял интервю с плувец... Честно, въобще. Освен с Фелпс след рекордите, където не каза нищо свързано общо взето. Кажи ми ако искаш да ти изброя 20 интелигентни футболисти, че ако не искаш, ме мързи.
П.П.: Откъде знаеш, че това е моят гръб? Може и да съм си играл на Photoshop. И ако е истинска или временна това как променя интелектуалния ми багаж?

FuckedUp
01-26-2011, 21:44
П.П.: Откъде знаеш, че това е моят гръб? Може и да съм си играл на Photoshop. И ако е истинска или временна това как променя интелектуалния ми багаж?

Мхм, яка логика :D:D:D

PredrusalotoZaiche
01-26-2011, 22:40
Няма никва разлика,нито има значение дали тренира нещо-зависи си от човека който те оправя :D

DNA
01-26-2011, 23:03
... четох в някаква статия на новооткрити попадения, учудващо защо я бяха сложили в новости в медицината.

Rowoh
01-31-2011, 12:30
А баскетболистите мачкат циците по-добре от другите ? :o

DeVilTerroR
01-31-2011, 13:06
А можеш ли да си представите DJ да те търка ?? :D

skuck
01-31-2011, 14:58
А можеш ли да си представите DJ да те търка ?? :D


Ахахахах!

По темата... не мисля, че това е фактор.

scoobydors
01-31-2011, 15:10
Докато не пробваш с 1-2-3-10 футболиста няма как да знаеш със сигурност.

mecho8888
01-31-2011, 16:13
никаква разлика няма зависи от момчета. Според мен един боксиор би трябвало да е 3 пъти по-издръжлив

пък и тук футболистите не са футболисти

като всичко друго са менте, което пие и пуши. 99% от футболистите ни ако не бяха родени тук, а в Англия да речем никога нямаше да излезнат на терен да играят професионален мач.

Изключенията са много малко като Бербатов.


Като са такива тарикати защо нямаме един отбор на средно европейско ниво ? Защото са куци коне и просто не стават :?

Алкохол, цигари и мазни храни. Това не е футболист и притичкването по 3 часа на ден по оскубан стадион не го прави такъв

potrebitellq
01-31-2011, 20:32
Хората са го казали - ако не си правила секс с борец, значи изобщо не си правила. :D

А манекенките от борците ги боли. 8-)

DuMbErRr
01-31-2011, 21:29
Ако е културист,може и да те пръсне.

tarlyo
01-31-2011, 21:48
Ако мислиш, че футболистите са физически издръжливи, замисли се за по-горе казаните и плувците ...

Мен лично плуването ме натоварва много повече от това да гониш топката.

За секса, надали би бил различен с футболист, това, че в момента е на мода празноглавите момичета да имат до себе си празноглави момчета, не е фактор относно секса ... Надявам се си ме разбрала, защото аз самият май не можах, хахаха.

Хайде, удариха етикета с празноглавството. Да ти кажа ли разликата? В плуването се развива цялото тяло доста по-равномерно. Във футбола се развиват на 90% краката.
Да, явно не си се разбрал много добре.

Умен футболист виждал ли си? С IQ по-високо от 90?

Не разбрах защо да няма умни футболисти? Много си прост, удавник!

Korrnyy
01-31-2011, 22:29
Нищо по-различно няма.

Psychologist
01-31-2011, 22:55
Ако мислиш, че футболистите са физически издръжливи, замисли се за по-горе казаните и плувците ...

Мен лично плуването ме натоварва много повече от това да гониш топката.

За секса, надали би бил различен с футболист, това, че в момента е на мода празноглавите момичета да имат до себе си празноглави момчета, не е фактор относно секса ... Надявам се си ме разбрала, защото аз самият май не можах, хахаха.

Хайде, удариха етикета с празноглавството. Да ти кажа ли разликата? В плуването се развива цялото тяло доста по-равномерно. Във футбола се развиват на 90% краката.
Да, явно не си се разбрал много добре.

Умен футболист виждал ли си? С IQ по-високо от 90?

Не разбрах защо да няма умни футболисти? Много си прост, удавник!

Ако имаше, нямаше да е футболист.

mecho8888
01-31-2011, 23:14
Ако е културист,може и да те пръсне.


тея пък са най-флегматичните пръдели само пърдат от протеините майка им меризлива 8)

tarlyo
02-01-2011, 10:10
Ако мислиш, че футболистите са физически издръжливи, замисли се за по-горе казаните и плувците ...

Мен лично плуването ме натоварва много повече от това да гониш топката.

За секса, надали би бил различен с футболист, това, че в момента е на мода празноглавите момичета да имат до себе си празноглави момчета, не е фактор относно секса ... Надявам се си ме разбрала, защото аз самият май не можах, хахаха.

Хайде, удариха етикета с празноглавството. Да ти кажа ли разликата? В плуването се развива цялото тяло доста по-равномерно. Във футбола се развиват на 90% краката.
Да, явно не си се разбрал много добре.

Умен футболист виждал ли си? С IQ по-високо от 90?

Не разбрах защо да няма умни футболисти? Много си прост, удавник!

Ако имаше, нямаше да е футболист.

И що да не е футболист, разбирачо?! Щото земат хилядарки на седмица ли?

galin4o0o
02-07-2011, 15:12
Пробвай с футболсит няма да съжаляваш .. :) Щом ти е интересно пробвай със сигурност са по издръжливи от другите,който само са пили и са учили :P Но не мисля,че е определящ фактор .. :} Тренирам футбол от вече 12 години :) И ти го казвам според мойто мнение :)

dimitar_ak
02-07-2011, 16:04
Пробвай с футболсит няма да съжаляваш .. :) Щом ти е интересно пробвай със сигурност са по издръжливи от другите,който само са пили и са учили :P Но не мисля,че е определящ фактор .. :} Тренирам футбол от вече 12 години :) И ти го казвам според мойто мнение :)

:razz:

mnmlkid
02-07-2011, 16:13
Ако е културист,може и да те пръсне.

Ако е културист може да не му стане

HuKowe
02-07-2011, 16:55
Ами, мойте мускули на краката са доста здрави, защото неспирам да играя футбол и мисля да не спирам! Това е един зарибяващ спорт, от който мускулите на краката се натоварват доста. Ако смяташ, че с един футболист и едно обикновенно момче сексът е еднакакъв е лъжа, от този футбол, момчето може да блъска момичето по-бързо и на момичето да и стане по-голям кефа! А бе според мен сексът с един футболист е по различно с едно обикновенно тийнейджърче

MadeOfSteeL
02-07-2011, 17:08
Ами аз преди съм тренирал футбол почти 2 години и са не спирам да играя 8) да не прозвучи като предложение :D :D

MarkKnight
02-07-2011, 17:20
чш ало,минутите за реклама изтекоха....

mecho8888
02-08-2011, 02:01
Пробвай с футболсит няма да съжаляваш .. :) Щом ти е интересно пробвай със сигурност са по издръжливи от другите,който само са пили и са учили :P Но не мисля,че е определящ фактор .. :} Тренирам футбол от вече 12 години :) И ти го казвам според мойто мнение :)

:razz:


пробвал е 8)

==

Малко дисекция

"със сигурност са по-издръжливи" - това гадаене ли беше или срам да каже, че е голем еб.. или личен опит?

"И ти го казвам според мойто мнение" - интересно откъде знае колко време правят секс футболистите и другите и как има сравнително мнение

Честно - като момче знае колко време правят секс другите момчета ситуацията намирисва на фея :D

scoobydors
02-09-2011, 07:03
Пробвай с футболсит няма да съжаляваш .. :) Щом ти е интересно пробвай със сигурност са по издръжливи от другите,който само са пили и са учили :P Но не мисля,че е определящ фактор .. :} Тренирам футбол от вече 12 години :) И ти го казвам според мойто мнение :)

:razz:


пробвал е 8)

==

Малко дисекция

"със сигурност са по-издръжливи" - това гадаене ли беше или срам да каже, че е голем еб.. или личен опит?

"И ти го казвам според мойто мнение" - интересно откъде знае колко време правят секс футболистите и другите и как има сравнително мнение

Честно - като момче знае колко време правят секс другите момчета ситуацията намирисва на фея :D

+1111 :grin: :razz: :lol: 8-)

TheManTheLegend
02-09-2011, 08:22
Повечето футболисти са 1.70 50-60 кила с мокри гащи, кокалести и мършави и това което наричат мускул :lol:
е някво подобие на такова 8-)

LabilnaPsihika
02-09-2011, 08:50
Повечето футболисти са 1.70 50-60 кила с мокри гащи, кокалести и мършави и това което наричат мускул :lol:
е някво подобие на такова 8-)


е т'ва е приказка 8) с глава и кусур по-ниски от мен, кокалести крака, на които са закачени "мускули" .. ама то страшните мускули :lol:

TheManTheLegend
02-09-2011, 08:52
за 50 килограмов може и да му стигат колкото да тича и да рита :D

LabilnaPsihika
02-09-2011, 08:54
Лично аз не съм привърженик на този спорт, незнам защо - баща ми гледа със съседи, но на мен не ми допада :-o Предпочитам борба или нещо подобно, бойни изкуства на кратко :)

ozzy
02-09-2011, 09:11
ПАХХАХАХАХАХХААХХАХА а аз като съм ръгбист трябва да съм свръхспособен ли :D :D :D :D :D :D :D

LabilnaPsihika
02-09-2011, 09:21
супер Любо ЛА секс машине :lol: какво толкова преовеличават тука футболистчетата не рабзирам, и какво като краката са ти здрави (и тънки следователно смешни :lol: ) ти да не би с краката да я ... :lol: :lol:

mOBSCENE
02-09-2011, 18:42
разбира се,че да..когато човек тренира, той е свикнал на по-голямо напрягане..бе с една дума цял ден може да те лашка :D
не само футболистите и тн ;д

Stela94
02-10-2011, 17:26
Ако секса с футболист е различен заради мускулатурата, то представи си секс с катерач или лекоатлет :razz:

Абе представи си като цяло секс със спортист!

infusion
02-10-2011, 17:46
Не мисля, че ако краката са ти здрави, значи, че си добър е***. Нямат си нищо общо - може би ако дупето ти е здраво, оттам да идва енергията, защото всеки мъж знае, че дори когато вдига онази си работа, усеща напрежение малко под топките, към дупето. Тоест по-здрав задник, по-здраво лашкане :)

Mario95
02-10-2011, 21:17
Хахаха аз преди сяко лято навъртах по стотици километри на колело.Сигурно съм кат Брат Пит в кревата :lol:

TheManTheLegend
02-10-2011, 21:26
в чикиите може

Mario95
02-10-2011, 21:30
Taм незнам ама съм мноооууу добър разбираш ли :razz: :razz: :razz:

Joc
02-11-2011, 01:00
Според вас би ли бил различен секса с футболист. Заради по-развитата мускулатура на краката например. Или физическата издържливост?

аз съм футболист, ако искаш ше се пробваме

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 07:53
Не само футболистите са физически издръжливи.
Не мисля,че ще има разлика само защото по цял ден рита топки. :)
:lol: :lol: :lol: :lol:
По темата...
Мисля,че при всеки човек си е строго индивидуално,издръжливост а му.
НЕ зависимо кривокрак футболист ли е,дебел шофьор или готин култорист.

Mr_Crowley
02-11-2011, 10:58
Според мен ще е доста тегава работа. Обаче виж секс със водолаз - сигурно ще е незабравимо..

baceto
02-11-2011, 11:06
...по цял ден рита топки. :)

хахахахахахаха 8-) 8-) 8-)

С кой футболист?С нашите, които всички сили им се изпаряват на терена, а се връщат в Син сити или прочее, или с някой дисциплиниран, трениран, амбициозен...?

Nqmatakuv
02-11-2011, 11:55
А за секса с кикбоксйор кво мислите?? :razz: :razz: :razz:

Princessani
02-11-2011, 12:29
Според вас би ли бил различен секса с футболист. Заради по-развитата мускулатура на краката например. Или физическата издържливост? секс като със всяко друго момче различен от футболист :D

b0b0bg
02-11-2011, 14:34
Не знам за футболист, ама с гинеколог сигурно е яко :D

MakeMeLaugh
02-11-2011, 15:10
Няма толкова глупав въпрос... :?