PDA

View Full Version : Не мога да се спра!



donkorleone
01-26-2011, 14:36
Др. Тийн, на 13 съм и скоро скъсах с едно момиче. Липстваше нещо много малко, но просто не се получаваше. Бях убеден, че нямам почти никакъв шанс и сложих край на ... "цирка". Мислех си, че всичко ще свърши и ще има друга, но тя не ми излиза от ума и мисля, че още я обичам. :/

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 14:55
Ще я забравиш,времето лекува.
Виждай се с приятели.

donkorleone
01-26-2011, 15:05
дълбоко се съмнявам в това защото преди съм опитвал със същото момиче но не успях. след това тръгнахме и нямаше нужда. дали след като отида в плд (далеч от нея) да уча ще ми мине :?

Paramour
01-26-2011, 15:58
И колко време си се опитвал да я забравиш?
Хората се опитват така с години и повечето успяват.
Не можеш да очакваш за 1-2 месеца да я забравиш (ако си я обичал).

donkorleone
01-26-2011, 16:11
значи да си чакам .... ;(

Paramour
01-26-2011, 16:16
опитай се да не мислиш за нея, излизай с приятели, намери си хоби, спорт. :)

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 16:50
Ако живееш в друг град,определено ще я забравиш.
Но,ако все пак толко я обичаш,опитай да си я върнеш.
Просто и признай какво чувстваш.

donkorleone
01-26-2011, 19:40
тя твърди че си измислям. че тва което и казвам не е чувство а внушение.

blackdreamxX
01-31-2011, 20:17
тя твърди че си измислям. че тва което и казвам не е чувство а внушение.

Знаеш ли, точно това ти изказване ми напомни за едно момче от Свищов което много ме харесваше.. Но аз бях по голяма от него и просто нямаше как да се получат нещата, ако на нея и е повечко самочуствието или просто не те обича разбира се че ще бяга с такива изрази и т.н :) Приеми нещата така както са всеки страда и всеки е нараняван поне 1 път в живота си .. Ще има и други повярвай, други който ще ти отвръщат на чуствата :)

elinkaa3
01-31-2011, 23:10
според мен трябва да пробваш да си я върниш...аз имах същия случай само че на рождения си ден тръгнах с едно момче ...той ми каза че ме харесва ,но аз помислих че го прави заради рождения ден той беше от моя клас и аз не го бях харесвала достатъчно и го зарязах,но от тогава много често съжелявам защото започнах да го харесвам ... недеи да оставяш нещо да ви раздели ако наистина се харесвате... :)

elenka3
02-01-2011, 00:24
Липстваше бива ли такава грамотност бе ...

попитай я дали все още те харесва ..