PDA

View Full Version : За всички момичета , които искат да отслабнат



ronkaBarabonka123
01-26-2011, 15:02
Аз съм момиче на 14 години.. и съм решила да променя тялото си : )) от утре (26.01.2011) започвам .. ще ви кажа какво съм решила да правя.. (не съм прекалено дебела, но имам коремче) .. та така :
значи ще съм на плодово-чаената диета , смисал утре само плодове и чай във 8,12,16 и 19:30 часа .. на следващия ден се прибавя за обят и вечеря нещо белтъчено по избор (може яйце и т.н) 3ти ден само чай и плодове .. на 4тия за обяд и вечеря има нещо въглехедратно и така се редуват в продължение на 2 седмици..
всеки ден кардио по 30 минути и упражнения (някой, ако може да ми препоръча някакви , ВИДЕО)
и това е г/д .. а след диетата няма да се тъпча както досега ами пак ще избягвам тестени храни, пържено и т.н
А също исках някой да ми каже някакви упражнения за разтягане, защото много искам да се науча да правя щпагат ..!
АААААйдеее някой да отслабва с мен ..хаха Смисал да спазваме това горе всеки ден .. така ще е по- лесно , когато знам, че някой друг също се мъчи ако има желаещи да пишат.. и почваме от утре ..хем после ще си споделяме за резултатите
моля без отрицателни мнения, които ще ме спират , защотот съм твърдо решена да го направя и съм сигурна че ще има ефект !!
Хайде коментирайте!!! :-P

anito94
01-26-2011, 15:09
за мен няма смисъл тази диета,само ще гладуваш ... по добре прави коремни преси за стомаха и си яж всичко,но в умерено количество

chocolatedidi
01-26-2011, 15:11
Хм,интересно може ли по-подробно да напишеш диетата ... интересна е диетата :)

britzy
01-26-2011, 15:15
много зле общо взето -смисЪл ,че ти нищо няма да поемаш като енергия ,а искаш да блъскаш упражнения до припадък -некакси не става :?
Аз ще ти дам идеално меню
закуска-мюсли с кисело мляко (ако искаш може сухар или плод или нещо квото се сетиш диетично)
обяд-супа или пилешко
вечеря-или пилешкото и салата ,или супата и салата-смисЪл размени ако искаш ястията от обяда и вечерята и ще си перфектна.Започни пилатес-уникални резултати хем и ще се разтягаш

Paramour
01-26-2011, 15:27
Аз съм момиче на 14 години.. и съм решила да променя тялото си : )) от утре (26.01.2011) започвам .. ще ви кажа какво съм решила да правя.. (не съм прекалено дебела, но имам коремче) ..
ето до тука четох...
1. коремчето не се маха с гладуване, а със спорт!!! :-x
ако си мислите, че само като гладувате ще имате хубаво тяло-не! Ще имате увиснала кожа ако свалите много килограми!
Коремни преси всеки ден(и от двата вида)!! :-x

ronkaBarabonka123
01-26-2011, 15:31
значи,...
от коремните преси не се отслабва в областта на корема, а само се стяга .. тъйче мисля първо да смъкна мазнини с кардио апък после коремни и т.н ,,
била съм на тази диета преди 1 месец- 4 кг за седмица и половина
но не бях толкова стриктна .. смисал нарушавах много неща :oops:

ronkaBarabonka123
01-26-2011, 15:38
chocolatedidi ето диетата :
1ви ден
Сутрин 8 часа – билков чай и плод
10 часа – плод
12 часа - чай и плод
16 часа – билков чай и плод
18 часа – плод
20 часа – билков чай с лимон.
2ри ден
Сутрин 8 часа – билков чай и плод
10 часа – плод
12 часа - храни богати на белтъчини
16 часа – билков чай и плод
18 часа – плод
20 часа - храни богати на белтъчини
3ти ден е същия като 1ви
4ти ден е същия като 2ри , само че вместо белтъчни храни , се ядат въглехедратни
и дните се редуват :) това е има много голям ефект
ааа и само да отбележа
ВСИЧКИ ДИЕТИ В КОИТО СЕ ЯДЕ НЕЩО РАЗЛИЧНО ОТ ПЛОД И ЧАЙ ДО 12 ЧАСА НА ОБЯД НЯМАТ НИКАКЪВ ЕФЕКТ
аа и забравих да добавя , че сутрин веднага като стана ще изпивам 1 чаша топла вода, защото това ускорява горенето на мазнини през деня.. :)

britzy
01-26-2011, 16:04
ааа и само да отбележа
ВСИЧКИ ДИЕТИ В КОИТО СЕ ЯДЕ НЕЩО РАЗЛИЧНО ОТ ПЛОД И ЧАЙ ДО 12 ЧАСА НА ОБЯД НЯМАТ НИКАКЪВ ЕФЕКТ
:)

хич да не е-ти си супер зле :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mArMaLaDkA
01-26-2011, 16:07
Много е подходящо да караш по цели дни на чайове и плодове, когато навън е -20 градуса. :-o А поемането на белтъчини в какво се изразява?
Закуска: сварявам си едно яйце
Обяд: обелвам го
Вечеря: ще набелея драстично, затова го мятам в кофата, пия чаша студена вода и си лягам. 8-)

Paramour
01-26-2011, 16:09
Закуска: сварявам си едно яйце
Обяд: обелвам го
Вечеря: ще набелея драстично, затова го мятам в кофата, пия чаша студена вода и си лягам. 8-)
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

akinom
01-26-2011, 16:22
Не си на прав път, мойто момиче.
Но си на 14 и ти е простенo.. :)
Та слушай ме: Без значение дали си дебела или не, така само ще си забавиш метаболизма, той се ускорява като постоянно има какво да мели, тоест хранене по 4-5 пъти на ден по малко. Не бих ти обяснявала истината за отслабването, защото няма да четеш. Но при добро желание от теб бих ти писала ЛС.
И аз съм пускала какви ли не теми, блуждаейки себе си, че чрез глад се сваля.. Но колко си патих, аз си знам. Сега съм на 100% сигурна от опит как се свалят килограмите.. ЦУНКИ!!!

PS: Marmaladka , Това с яйцето е от zuzimuzi, нали? 8-)

DesireToFire
01-26-2011, 16:33
С пропускане на закуската не се отслабва, запомни го! Това ти е най-важното ядене за деня. Не спазвай диета. На 14 си все пак. Просто не яж вафли, чипсове и т.н, вечеряй и обядвай каквото и вашите, само че вечерята примерно към 6. Пий много течности, ако огладнееш между храненията си сваряваш чай, някой плод, кисело мляко, 2-3 пълносърнести бисквитки (имеше едни от сорта на Хогарененс - те бяха и вкусни и полезни). Прави си всеки ден кардио и редувай примерно единия ден 30 мин, другия ден повече, после пак 30. И когато се сетиш си прави упражнения.

holypotatoes
01-26-2011, 17:27
Наистина ще ти увисне кожата.
Внимавай много, защото на корема специално аз в момента имам една увиснала кожена торбичка.
Прави коремни преси, върти обръч, не прекалявай с яденето. :)

Claredron
01-28-2011, 19:09
Най-много да ти увисне кожата и да се напълниш със стрии. Хубаво е да се храниш здравословно : предимно плодове и зеленчуци, по-малко месо, забрави за сладко и пържено, хляб може, но не бял. И задължително спорт.Тренирай нещо, което ти харесва и ти доставя удоволствие.
Уей да бай е много лошо да не закусваш. Много често се обсъжда колко е важна закуската, ако те интересува потърси информация. Едно сварено яйце, плочка сирене и чай с мед са страхотно начало на деня.
С гладуване може да си навлечеш много проблеми по-късно. Казвам го от личен опит.

beachgirl
01-28-2011, 20:28
глада на твоите години, а и по-късно, води до хормониални увреждания .. т.е. не ядеш, а дебелееш и ставаш като крава със стрии ..
ПРИЯТНА ДИЕТА : )
П.П. : със спортни танци супер много се отслабва, извайва се тялото .. също съм чувала, че ако можеш да скачаш на въже по 15 мин без да спираш, то е дори по добре от тичането .. малко циците увисват от тресенето амаа .. пълно щастие няма