PDA

View Full Version : имам нужда от съвет....



beautifulbitch
01-26-2011, 16:04
Скъпи др. Тийн,аз съм момиче на 15г.Проблема е следния....Това лято (2010) бях на почивка и беше супер :) Там се запознах с няколко момчета...едно от тях е на 21.След почивката изгубих връзка с него за около месец след което попаднах или по скоро го потърсих в фейсбук.Мислех просто да го добавя в приятели и нищо друго,но той започна да пише и така връзката се възобнови.В началото просто чатех ме,но колкото повече си пишех с него толкова повече не ми излизаше от главата. Напоследък стана още по зле,и аз не знам дали съм влюбена или е просто увлечение,но съм отчаяна!Напълно наясно съм,че не е редно най-малко заради разликата във възрастта и че той едва ли би ми обърнал внимание..но така се чувствам просто съм объркана...Дай те ми някакъв съвет как да го забравя и да спра да мисля за него....

radeberger
01-26-2011, 16:08
Защо е нужно да го забравяш? Щом ти пише значи се предполага, че има някакъв интерес към теб.

Ако искаш да го забравиш просто спри да контактуваш с него и с времето ще си намериш някой друг, който да не ти излиза от главата. ;)

beautifulbitch
01-26-2011, 16:26
мисля че той иска само секс от мен и нищо друго....

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 16:45
Дай те ми някакъв съвет как да го забравя и да спра да мисля за него....
Излизай с приятели,забавлявай се....
Това е било,просто лятно увлечение.
Лестно ще го забравиш.