PDA

View Full Version : Как да си хванем гадже(към момичетата)



EMBAZA
01-26-2011, 16:32
Еее дами :). Кажете какво харесвате и какво не? От какво се бихте разочеровали и от какво не? Как изглежда за вас перфектното гадже? Какви обноски?

bebzgirl
01-26-2011, 17:57
Ако бъдеш себе си и видиш кои твои качества са лоши и се опиташ да се абстрахираш от тях ще успееш. Между другото не разбирам примерно ако сички кажат русокоси ти ще се боядисаш ли ?? Тва е адски тъпо според мене. Всяко момиче има различен вкус, но ако си някав боклук като характер никой няма да те погледне :)

RaisedOnRock
01-26-2011, 19:19
Перфектен?Такъв няма.
Мога да се влюбя във всеки.Може и да е рус и със сини очи и да няма привличане.Може и да е обикновено момче,но да ме привлича.
Просто бъди себе си.

01-27-2011, 00:10
НЕ възможно е да се влюбя в момче
всички са - лъжци т.е идиоти.

SmilezZz
01-27-2011, 06:00
Както казаха - "Може да се влюбя във всеки"..
Любовта не пита - може да се влюбиш даже в този,в който не си очаквал/а..Просто бъди себе си..

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 08:31
Да НЕ е вулгарен грубиянин,и да има все пак някакви обноски пред дамите.(ПОЧТИ)-всичко останало се приема.

FernandoTorresIkerCasilla
01-27-2011, 09:37
Както каза VaMpiRKaTaaa да не е някъв груб, да ми посяга и т.н. Да е хубавичък [Т'ва 100% всяко момиче го иска .. 8-) ] макар че не се знае ;]. Да не е дебелл .. :? Просто не бих харесала такова момче .. ;x И за предпочитане да помни дати добре .. :D