PDA

View Full Version : nhghjn



bzzzgirl
01-26-2011, 16:50
ghgf


.

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 17:01
3арязал те е,подиграл се е с теб,пак ще го направи.
Не прави тази грешка,да се върнеш при него.

RaisedOnRock
01-26-2011, 18:30
0ф.
Щом си намерила точното момче,как въобще мисли за шибания ти бивш,койтo те е наранил адски много :?:
Остани с момчето,с което си в момента и забрави идиота.

SmilezZz
01-26-2011, 18:35
Както ти казаха - Той си е играл с теб,ако го допуснеш до себе си - пак ще го направи..Според мен не бива въобще отново да започнете..
Остани си с момчето,с което си сега..Щом се обичате и той е точното момче..Оцени го преди да си го загубила,защото после ще съжаляваш за тази ти постъпка....

sladur4etyYy
01-26-2011, 18:56
преди да започне да ти пише пак бившият ти, мислеше ли за него?

spopi
01-26-2011, 19:03
НЕ го прави направих грешка да оставя настоящ за бивш и сгреших ужасно съжалявам за това което направих.Не го прави!

bzzzgirl
01-26-2011, 19:13
Гадното е,че се виждаме всеки ден в даскало,стая до стая сме и ми е много трудно ,раздвоявам се ,по скоро защото сегашният ми приятел е добро момче,мил ,грижовен,но липсва искрата,онова ,което до някаква степен носят лошите момчета...

RaisedOnRock
01-26-2011, 19:24
Липсва искрата?Като няма привличане за какво си тръгнала с него?

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 19:29
Липсва искрата?Като няма привличане за какво си тръгнала с него?
3ащото чувства сигурност.

tanch3t093
01-26-2011, 19:31
Божеее, значи за теб идеалното момче е лошо? :shock: Я се стегни и не прави грешката да се връщаш при него. Достатъчно те е наранил, подигра се с теб, а ти таиш надежда за вас? .. По-добре за теб - забрави го и си остани със сегашния ти приятел. Знам, че е трудно, но се замисли заслужава ли си? ....

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 19:33
Гадното е,че се виждаме всеки ден в даскало,стая до стая сме и ми е много трудно ,раздвоявам се ,по скоро защото сегашният ми приятел е добро момче,мил ,грижовен,но липсва искрата,онова ,което до някаква степен носят лошите момчета...
Има толко начини да забравиш бившият си :!:
Излизай с приятели,с гаджето си...забавлявай се.
Но не прави тази огромна грешка,да се върнеш с ясното съзнание,при човек,който те е наранявал и си е играл с теб.

akinom
01-26-2011, 19:34
Миличка, миналото си е минало.
Да не си посмяла да се връщаш към старите спомени, няма да е същото, това е само по филмите. :)

Ssummerjam
01-27-2011, 11:44
Бившият ти е леке, нямал е смелост да ти каже, че иска да се резделите очи в очи, а го е направил по скайп. Но ти си склонна да му дадеш втори шанс, въпреки че не го е заслужил?! Освен това нямаш кой знае какви чувства към момчето, с което си в момента, но не слагаш край на връзката ви, с надежата това момче да ти помогне да забравиш бившия. "Благородна" постъпка, определено. :? :? :?