PDA

View Full Version : лезбитата



kikatta
01-26-2011, 17:25
какво мислите за лезбитата .. как го приемате.. ?? :) :)

katericArofl
01-26-2011, 17:32
Не го приемам :-|

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 17:39
Не ми пречат.
Нямам нищо против тяx.
Неутрална съм.

BaffaLsc
01-26-2011, 17:41
Що за безсмислена тема ? :-o

kikatta
01-26-2011, 17:45
хах искам да знам какво мослите за нас... щото не секи го приема.. вв моето обкръжение секи го приема искам да вида другите какво мислят.. :) :)

rtpghhfcz
01-26-2011, 18:07
обичам ги :grin:

MaLkaTa_LaDy
01-26-2011, 18:07
Докато не познавах такива, не ги приемах. Но вече около мен има доста и не ми правят впечатление. Понякога обаче си мисля, че леСбийството е малко като мода. И са доста малко наистина хомосексуалсните момичета.

Edit: Да поясня само, че приемам секса момиче с момиче. Сериозната връзка не ми се струва пълноценна.

SmilezZz
01-26-2011, 18:24
Нямам нищо против тях..
Всеки си има акъл в главата и щом е решил да бъде такъв - ние нямаме право да им се бъркаме..

Hilary_
01-26-2011, 18:40
К'во да мисля?? Хора като хора .. имам такива приятелки даже ..

нищо против тях нямам!!

nepowtorima
01-26-2011, 19:07
Не ми пречат. Дори са интересни хора...

DNA
01-26-2011, 19:27
Накои хора не ги приемат защото са различни. Аз нямам нищо против, дори познавам такива момичета.

goblin0306
01-26-2011, 19:34
Мнението ми за лезбийките и гейовете е едно и също - лично аз не го одобрявам, но това не ми дава право да ги мразя или да им отнемам права. Имат си акъл в главата, следователно да правят каквото си поискат. Иначе не ми пречат :)

kikatta
01-26-2011, 19:56
хах радвам се че тка ни приемате.. :) :) :)

FuckedUp
01-26-2011, 20:17
javascript:emoticon(':-x')

TranceMusic
01-26-2011, 20:19
и на мен не ми пречат

Pamaa
01-26-2011, 21:24
Не ми пречат... но някакви кифли в седми клас, айде моля ви се... в клас има две такива, където хем се мляскат по коридорите двечките, хем пък ходят да се натискат на някви пъпчиви метали :-x :lol: :lol:

goblin0306
01-26-2011, 21:33
Първо - те не са лесбийки, а просто си нямат друга работа.
Второ - Това, че слушаш Азис, не прави метълите пъпчиви.

Kalliaa
01-26-2011, 22:11
Не ми пречат.
Нямам нищо против тяx.
Неутрална съм.
+1. :)

petito93
01-26-2011, 22:59
Мнението ми за лезбийките и гейовете е едно и също - лично аз не го одобрявам, но това не ми дава право да ги мразя или да им отнемам права. Имат си акъл в главата, следователно да правят каквото си поискат. Иначе не ми пречат :)
И аз мисля така :)

marti93
01-27-2011, 09:24
не мисля ,че се приемат като нещо нормално ,90% от тези които са писали ,че ги приемат ,като видят гей двойка на улицата да се целува ще има да ги псуват,коментират и т.н. .имам хомосексуални приятели и нямам против ,даже съм "за" да узаконяват браковете им !

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 09:28
не мисля ,че се приемат като нещо нормално ,90% от тези които са писали ,че ги приемат ,като видят гей двойка на улицата да се целува ще има да ги псуват,коментират и т.н. .имам хомосексуални приятели и нямам против ,даже съм "за" да узаконяват браковете им !
НЕ.Аз няма да ги коментирам и псувам.
Всеки си има право на личен избор.
Тяхно право.

FernandoTorresIkerCasilla
01-27-2011, 10:03
Мен лично са ми много гнусни .. :? Но това си е мое лично мнение, и нямам нищо против тях стига да не се мляскат по публични места щото ще ми се догади .. :-o Иначе както казах ^^ нямам нищо против тях .. ;]

vampire_girl_
01-27-2011, 10:16
Смятам,че няма нищо нередно и дори може да бъде красива близостта между две момичета /стига да не са на 12,тогава е просто смешно/.

BBRevolvE
01-27-2011, 10:18
Ако е между гейове ,ще ми се повдигне и мразя гейовете,но лезбийки не ме бъркат няма лошо! ;)

FernandoTorresIkerCasilla
01-27-2011, 10:19
Смятам,че няма нищо нередно и дори може да бъде красива близостта между две момичета /стига да не са на 12,тогава е просто смешно/.

+1 ;]

kikatta
01-27-2011, 18:54
Мен лично са ми много гнусни .. :? Но това си е мое лично мнение, и нямам нищо против тях стига да не се мляскат по публични места щото ще ми се догади .. :-o Иначе както казах ^^ нямам нищо против тях .. ;]
то все едно момиче и момче да не се мляскат .. с това да не се мляскат на публични места имаш предвид само кага са сами ли??? че то ако на някои пречим никои не го кара да ни гледа.. поне аз тка мисля защото публичните места са примерно кафетата и дискотеките и много други но по твоита логика значи нетребва да правин нищо за да не ви е гнусно на вас.. ?? :shock: :shock: :shock:

chemist9009
01-27-2011, 19:11
Емиии не ми пречат...все тая....btw познавам две 8-) 8-) 8-) :D

LabilnaPsihika
01-27-2011, 19:46
неутрален, но клоня към против ... всеки е дошъл на тоя свят с пола си, нямаме възможността да си избираме сами :) имаш пишка .. вкарваш я там, където трябва

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-27-2011, 22:41
и на мен не ми пречат

+1 :)

MaLkaTa_LaDy
01-28-2011, 07:58
неутрален, но клоня към против ... всеки е дошъл на тоя свят с пола си, нямаме възможността да си избираме сами :) имаш пишка .. вкарваш я там, където трябва
Не става дума за пола, а за сексуалната ориентация. Всъщност не всеки е "дошъл на тоя свят" с тази, която избира [или му се налага] по-късно. Аз съм на мнение, че хетеросексуален в среда на хомосексуални, ще промени ориентацията си несъзнателно. Или така да се изразя ако едно бебе вижда майка си да се целува с друга жена през неосъзнатата част от живота си, то ще възприеме нейното поведение и ще го повтори. Все още никой не може да твърди със сигурност с каква ориентация се раждат хората и дали тя може да се променя с годините. Но ако е както казваш ти - че "нямаме възможността да си избираме сами", още по-лошо, защото ти отхвърляш хора, които са създадени от природата хомосексуални.

antifashionshit
01-28-2011, 08:11
стига да не се налага да ги гледам, съм абсолютно окей и с гейове, и с лесбийки и тн ;д

Daydreamer3
01-28-2011, 14:52
Хич не ми пречат, дори се радвам. :-) :P

MiMcHeToOo
01-28-2011, 15:15
Стига да изглеждат наистина като момичета, а не да са някакви неподдържани, нямам нищо против тях.

bloodyred
01-28-2011, 15:39
Не ми пречат ..

FernandoTorresIkerCasilla
01-28-2011, 16:51
Мен лично са ми много гнусни .. :? Но това си е мое лично мнение, и нямам нищо против тях стига да не се мляскат по публични места щото ще ми се догади .. :-o Иначе както казах ^^ нямам нищо против тях .. ;]
то все едно момиче и момче да не се мляскат .. с това да не се мляскат на публични места имаш предвид само кага са сами ли??? че то ако на някои пречим никои не го кара да ни гледа.. поне аз тка мисля защото публичните места са примерно кафетата и дискотеките и много други но по твоита логика значи нетребва да правин нищо за да не ви е гнусно на вас.. ?? :shock: :shock: :shock:

Ами примерно си отидете по къщите щото на повечето не им е приятно .. А и лесбийките не са често явление, за това няма как да не ви гледат .. Баси модата да се мляскат и обарват момичета на обществени места! Ужас! Направете си 1 обществен клуб бе! Бахти искаш мнение - Ето ти го ! ^ То като си искала да ти казват само 'Нямам нищо против тях, приятни са ми' да не си пускала тема, щот' има хора с различни интереси, и мнения! ;]

darinnkaa
01-28-2011, 18:47
На мен лично не ми пречат , каквато и да е сексуалността им все пак са хора и то много готини и забавни , приемам ги и нямам нищо против тях :) :) :)

kikatta
01-28-2011, 18:51
Ами примерно си отидете по къщите щото на повечето не им е приятно .. А и лесбийките не са често явление, за това няма как да не ви гледат .. Баси модата да се мляскат и обарват момичета на обществени места! Ужас! Направете си 1 обществен клуб бе! Бахти искаш мнение - Ето ти го ! ^ То като си искала да ти казват само 'Нямам нищо против тях, приятни са ми' да не си пускала тема, щот' има хора с различни интереси, и мнения! ;][/quote] 0okk нямам нищо против мнението ти.. всеки си има мнение и го изразява.. не съм очаквала нищо просто исках да вида какво мислите за нас.. :) :)

FernandoTorresIkerCasilla
01-28-2011, 19:08
Ами примерно си отидете по къщите щото на повечето не им е приятно .. А и лесбийките не са често явление, за това няма как да не ви гледат .. Баси модата да се мляскат и обарват момичета на обществени места! Ужас! Направете си 1 обществен клуб бе! Бахти искаш мнение - Ето ти го ! ^ То като си искала да ти казват само 'Нямам нищо против тях, приятни са ми' да не си пускала тема, щот' има хора с различни интереси, и мнения! ;] 0okk нямам нищо против мнението ти.. всеки си има мнение и го изразява.. не съм очаквала нищо просто исках да вида какво мислите за нас.. :) :)[/quote]

Ок, а и ако не си забелязала, казах че нямам нищо против вас, стига да не се правите на много интересни, и да се целувате нарочно на улиците за едното 'Виж ме колко съм Велика!'. :) ;]

danibebi
01-28-2011, 20:23
Нямам нищо против тях..
Всеки си има акъл в главата и щом е решил да бъде такъв - ние нямаме право да им се бъркаме..

+1 :)

marin4itu
01-29-2011, 08:21
Нямам нищо против тях, защото причината поради която аз съм хетеросексуална, е същата поради която и те са хомосексуални. Това каква ще бъде ориентацията на мозъка на едно бебе се определя още от 6 до 8 седмица бременност.

scoobydors
01-29-2011, 10:32
Хора като хора, те сами си избират как да живеят. :)
Харесвам ги, защо не.

DarkTemplar
01-29-2011, 10:45
Нямам против тях, стига да не ми се месят в личното пространство. За гейовете ми е малко по-различно мнението.

spopi
01-29-2011, 11:26
Не ми пречи но нямам конкретно мнение по въпроса.Може би защото не познавам се още такива хора. :)

kikatta
01-29-2011, 15:06
Ами примерно си отидете по къщите щото на повечето не им е приятно .. А и лесбийките не са често явление, за това няма как да не ви гледат .. Баси модата да се мляскат и обарват момичета на обществени места! Ужас! Направете си 1 обществен клуб бе! Бахти искаш мнение - Ето ти го ! ^ То като си искала да ти казват само 'Нямам нищо против тях, приятни са ми' да не си пускала тема, щот' има хора с различни интереси, и мнения! ;] 0okk нямам нищо против мнението ти.. всеки си има мнение и го изразява.. не съм очаквала нищо просто исках да вида какво мислите за нас.. :) :)

Ок, а и ако не си забелязала, казах че нямам нищо против вас, стига да не се правите на много интересни, и да се целувате нарочно на улиците за едното 'Виж ме колко съм Велика!'. :) ;][/quote]
хах тва не го прават лезбитата като мене а го прават тея дет се имат за много велики и се прават на големата работа .. оо и не са лезбита а даже и те незнаят какво са.. ;pp повечето лезбита се крият за това не виждате мн по улицата.. ;pp :)

valdesbg
01-29-2011, 15:42
Стига да не НИ нарушават нормите - никви проблеми.

И под това имам предвид да се съобразяват с нормите и морала на хетеросексуалните хора. На въпроса защо - защото хетеросексуалните са мнозинството. Ако искате наречете го дискриминация - все тая.

И тъй :)

w0sh
01-29-2011, 15:45
Тая тема е яко фейк и без да я чета.

anonimchetou
01-29-2011, 16:06
По принцип не ми пречат , но бях видяла едни в едно кафе да се натискат и целуват супер разгорещено. Ей тва вече ми е някак прекалено.При това бяха на не повече от 15 години.

Dyany10000
01-29-2011, 17:38
Не го приемам :-|

По-то4но не може да бъде казано!!!

bubkaa93
01-30-2011, 21:40
хора като хора ;dd имам една приятелка,която уж се мисли за такава :)

TheNewReligion
01-30-2011, 21:56
Т'ва в 90% от случаите е поза, защото е модерно. Малко са жените, които наистина са влюбени в човек от своя пол. Извадете си ръцете от гащите и
ще видите, че не всичко е шпакли и вибратори. Аз лично съм за любови между всякакви хора, стига да не се парадира с т'ва с цел да се правиш на интересен.

gogo4o4o
02-02-2011, 19:48
Т'ва в 90% от случаите е поза...

Як аватар, пич. Бъкетхед рулз. :D

А по темата: Ебаси, що ми се струва, че още има хора, които смятат, че хомосексуалните хора избират дали да са хомосексуални?

valdesbg
02-02-2011, 19:55
А по темата: Ебаси, що ми се струва, че още има хора, които смятат, че хомосексуалните хора избират дали да са хомосексуални?

Със сигурност нее генетично/вродено. Дали са избрали посвоя воля, или ебио наложено.. няма значение - факт. Това се научава.

ExoticPeace
02-03-2011, 03:39
хах искам да знам какво мослите за нас... щото не секи го приема.. вв моето обкръжение секи го приема искам да вида другите какво мислят.. :) :)

Самия израз "лезбитата" е просташки и леко убиден!
Иначе по темата широко скоен човек съм,и да падам си по жени.

ExoticPeace
02-03-2011, 03:42
А по темата: Ебаси, що ми се струва, че още има хора, които смятат, че хомосексуалните хора избират дали да са хомосексуални?

Със сигурност нее генетично/вродено. Дали са избрали посвоя воля, или ебио наложено.. няма значение - факт. Това се научава.

Глупости! Още в детската градина заглеждах младите и хубави "лелки".
В някой случай е и вродено;) Още преди да знаеш какво наистина става.

ExoticPeace
02-03-2011, 03:45
Т'ва в 90% от случаите е поза, защото е модерно. Малко са жените, които наистина са влюбени в човек от своя пол. Извадете си ръцете от гащите и
ще видите, че не всичко е шпакли и вибратори. Аз лично съм за любови между всякакви хора, стига да не се парадира с т'ва с цел да се правиш на интересен.

+1

Extasy90
02-03-2011, 08:41
Трябва да уважаваме хората такива каквито са, това е техен избор и не пречи на никого. Нямам нищо против лезбийките :)

BloomF
02-03-2011, 11:37
Не ми пречат.
Нямам нищо против тяx.
Неутрална съм.

MaLkaTa_LaDy
02-03-2011, 13:23
А по темата: Ебаси, що ми се струва, че още има хора, които смятат, че хомосексуалните хора избират дали да са хомосексуални?

Със сигурност нее генетично/вродено. Дали са избрали посвоя воля, или ебио наложено.. няма значение - факт. Това се научава.
Защо реши, че СЪС СИГУРНОСТ не е вродено? Смяташ, че единственната правилна връзка в природата е мъж-жена?!

DarkTemplar
02-03-2011, 13:38
Защо реши, че СЪС СИГУРНОСТ не е вродено? Смяташ, че единственната правилна връзка в природата е мъж-жена?!
А коя друга осигурява продължаване на човешкия род?

MaLkaTa_LaDy
02-03-2011, 14:37
Защо реши, че СЪС СИГУРНОСТ не е вродено? Смяташ, че единственната правилна връзка в природата е мъж-жена?!
А коя друга осигурява продължаване на човешкия род?
Защо едно връзка да не е правилна, въпреки че не осигурява възпроизвеждане? За мен може удоволствието да е най-висшата ценност, не рода... Не ми се иска да зачекваме темата за смисъла на живота.
Но като цяло идеята ми беше, че valdesbg твърди със сигурност, че хората не се раждат хомосексуални, а вероятно хетеросексуални, или пък бисексуални, каквато е и теорията на Фройд. Та искам да разбера, кое толкова крайно доказва убежденията му.

valdesbg
02-03-2011, 17:48
Малка лейди - единствената ПРОДУКТИВНА връзка е мъж-жена. В природата няма правилно и грешно. Това хората сме си го измислили. В природата има градивно и неутрално. Всичко от първия вид се запазва и развива. Всичко от втория вид изчезва. На базата на съществуването на живот за толкова дълго време(окло 4,5 милиарда години) досега нее извстен случай на продължаване на рода от хомо-двойка. Все за да има потомство са нужни или мъж и жена или САМО жена. В тоя ред на мисли хомосексуалните индивиди така и не дават потомство и доста често биват и отбягвани и изяждани. Откъдето правим заключението че ПРОДУКТИВНАТА връзка е хетеро такава. А правилното... както вече казах е измислица на хората.

ExoticPeace, със сигурност нямаш ген за хомосексуализъм в ДНК-то ти.

едит: всички живи оррганизми се раждат с хетеросексуална наклонност и влечение към противоположния пол. Разбира се това може много лесно да бъде заглушено или променено подвлияние на външни фактори и възпитание(или липса на такова). Въпроса е че нямаш ген детерминиращ сексуалността на даден индивид.

едит2: Твоите ценности изобщо, ама изобщо не са база за ПРОДУКТИВНОСТТА ти на тоя свят. Вярвай си в каквото и когото искаш. С жена няма да си продуктивен партньор. Смисълът на живота е да се поддържа съществуването му.

MaLkaTa_LaDy
02-03-2011, 19:46
Все за да има потомство са нужни или мъж и жена или САМО жена.

Само жена?! Не бях го чувала, но ще ми е интересно да разбера как. Само в допълнение.. или хермафродит при растенията. Всъщност ако само теоритично приемем, че ти си прав и хетеросексуалността е вродена, то в природата понякога се получават аномалии и защо не при една такава да се роди човек с хомосексуални наклонности?


ExoticPeace, със сигурност нямаш ген за хомосексуализъм в ДНК-то ти.

Абе защо си толкова сигурен в това, което казваш? Има толкова гени свързани със сексуалността и плодовитостта при жената. Защо да няма ген, който определя сексуалната ти ориентация? Не съм толкова запозната със структурата на ДНК. Но ДНК все още не може да се създава, което ме навежда на мисълта и че не е напълно изяснена. По това, което си казал, изглежда и че няма ген за хетеросексуализъм, но нуждата от поколение налага този вид взаимоотношения.



едит2: Твоите ценности изобщо, ама изобщо не са база за ПРОДУКТИВНОСТТА ти на тоя свят. Вярвай си в каквото и когото искаш. С жена няма да си продуктивен партньор. Смисълът на живота е да се поддържа съществуването му.
Нямат абсолютно нищо общо, беше като вмятане.

valdesbg
02-03-2011, 20:28
Лейди - партеногенезис. Чичо ти гугъл за повече инфо. Разпространено е главно сред безгръбначните.

Повечето растения са двуполови, правилно. Дори и те обаче имат нужда от друго растение което да им даде различен от техния генетичен материал в различни клетки, за да се извърши оплождане. И тук имаме нужда от два индивида. Което си е пак полов контакт, макар и не в класическия смисъл на думата. Самоопрашването също е вариант. Което можем да съотнесем към партеногенезата.

Иначеколкото и да се мъчиш няма да създадеш нов живот от два сперматозоида. Две яйцеклетки не могат да създадат нов живот също. Сам сперматозоида и той не може. Трябват сперматозоид и яйцеклетка. Или само яйцеклетка :)

Хетеросексуалността е първата от висшите функции на нервната система. Тъй като не съм сигурен за термина висша функция, то идеята на хетеросексуалността е да се запази живота. А това става чрез секс, колкото и натуралистично да ти звучи. Обаче не какъв да е секс, ами между мъж и жена. За да настъпи оплождане, после зигота, после вгъването на топчето и всичките понататъчни порцеси. И така получаваме нов организъм. Който ще премине през същите неща и ще създаде още един нов организъм. И така нататък.

Та в тоя ред на мисли, на всяко живо същество му е заложено да търси противоположния пол.

Което ме навежда да ти обясня защо няма ген за сексуалността и защо тя е.. нещо като психичен процес. Защото както казваш - стават грешки. Генетичните такива се наричат мутации. По дефиниция мутациите са неконтролируеми промени на ДНК в резултат на външни или вътрешни въздействия. Което хипотетично би значело че един жив организъм може да мутира от хетеро в хомо. А сама се сещаш колко пагубно би било това, за една популация от определени организми. Друго което е.. този ген трябва да има поне два алела които задължително са противоположни. Окей, да кажем че са за хетеросексуалност и хомосексуалност. И да приемем че хетеросексуалния е доминантен. Ако си минала 10 клас един хетеросексуален индивид ще има две състояния - Аа и АА (където А е хетеро алела, а е хомо алела). Което значи че във почти всяко поколение трябва да има хомосексуални организми. (разпадане по фенотип при F1-100% Aa, при F2 - 1AA:2Aa:1aa. тъй като чистите линии е природата е невъзможно да съществуват, още от сега парирам въпроса ти свързан с тях)A сама се сещаш че не е така. А ако разгледаме другия случай с количествено натрупване на алелите за силата на дадения белег тоизлиза че трябва да въведен понмятията хетеросексуален, по-малко хетеросексуален, неутрален(или и двете представени с еднаква сила) повече хомосексуален и хомосексуален. Или иначе казано АААаааАА примерно.

За да се елиминира възможността за хомосексуализъм(или поне да се сведе до минимум) тя е изведена като психичен процес. Нещо като първично и силно желание и влечение към противоположния пол. Нещо като импулса за дишане. Така тя вече не е зависима от генома на индивида и възможността да стане грешка е чувствително по малка. Защото не се влияе почти от нищо. Нека не забравяме чевъзпитанието и манипулирането на поведението е измислено от човека. Затова и най-голям брой хомосексуални индивиди се срещат при човека.

И от тук изкарваме генералния извод че хомосексуалността, както и хетеросексуалността, са психични процеси, а не физически характеристики. И тези процеси се манипулират много лесно, поради естеството на човешкото общество.

ДНК вече може да се създава :) И човешкия геном вече е разчетен на 100%. Знае се кой ген за какво служи. Как обаче от А Г Ц Т базите стигаме до сини очи или тъмна кожа(разбирай фенотипно проявление) не винаги е съвсем изучено.

edit: Ебаси, накъде избихме в темата за лесбийките :)

Righteousness
02-03-2011, 21:08
valdesbg, завидни познания!

Искам да ви питам нещо - колко хомосексуални баби и дядовци познавате? Рано или късно човек се осъзнава - хомосексуалноста си е простотия :)
1 на милион може да има психически отклонени достатъчно че да стигне до доста напреднала възраст - вече като не са интересни :)

love_you_boy
02-03-2011, 23:08
Много държа да изкажа мнение.Преди години аз твърдях ,че хомосексуалността ми е нещо противно,че не я разбирам и че НИКОГА няма да се целуна с момиче дори и само от любопитсвто.Ноооо какво стана-не само ,че целунах момиче,но и се влюбих в такова.Не искам да обяснявам колко тежко преживях факта,че изпитвам такива влечения след като си бях заклет хомофоб.Тези ,които оплюват хомосексуалните ,изобщо незнаят за какво говорят.Обичала съм мъж,обичала съм и жена- и двете бяха много силни преживявания,но от личен опит мога да кажа,че няма по чисто и истинско чувство от това,което изпиташ към същия пол.И знаете ли защо-защото много трудно човек ще преобърне живота си ако не става дума за нещо толкова силно;освен това тези чувства не са базирани на секс,на хлапащина,на това-вижте ни колко сме яки,на пари и лични облаги.Искрено се надявам някой да се вслуша в думите ми,защото не го разбираш,докато не ти се случи на теб ...

MaLkaTa_LaDy
02-04-2011, 11:01
Все още не съм минала 10ти клас и абсолютно не разбирам двете състояния на идивида Аа и АА... Но ако си толкова безусловно прав защо не вземеш да го докажеш на някого, който разбира от материята. Учени в областта на сексологията твърдят обратното на това, което ти в момента казваш.

"Сексуалността може да бъде повлияна от хормонални промени в развитието на ембриона по време на бременността. До голяма степен тя е зависима и от генетично предразположение."
[http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D 0%BE%D1%81%D1%82]

"Не съществува единно мнение по въпроса дали половата ориентация е вродена или придобита..."
[http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D 0%B0_%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1 %86%D0%B8%D1%8F]

П.с. То е ясно, че аз не мога да споря с теб, но понякога разтягаш локуми и говориш за явни неща, като ги извърташ до толкова, че да звучи високо интелигентно.

П.с.2 ДНК може да се копира, но не и да се създава.

kikatta
02-04-2011, 11:32
Малка лейди - единствената ПРОДУКТИВНА връзка е мъж-жена. В природата няма правилно и грешно. Това хората сме си го измислили. В природата има градивно и неутрално. Всичко от първия вид се запазва и развива. Всичко от втория вид изчезва. На базата на съществуването на живот за толкова дълго време(окло 4,5 милиарда години) досега нее извстен случай на продължаване на рода от хомо-двойка. Все за да има потомство са нужни или мъж и жена или САМО жена. В тоя ред на мисли хомосексуалните индивиди така и не дават потомство и доста често биват и отбягвани и изяждани. Откъдето правим заключението че ПРОДУКТИВНАТА връзка е хетеро такава. А правилното... както вече казах е измислица на хората.

ExoticPeace, със сигурност нямаш ген за хомосексуализъм в ДНК-то ти.

едит: всички живи оррганизми се раждат с хетеросексуална наклонност и влечение към противоположния пол. Разбира се това може много лесно да бъде заглушено или променено подвлияние на външни фактори и възпитание(или липса на такова). Въпроса е че нямаш ген детерминиращ сексуалността на даден индивид.

едит2: Твоите ценности изобщо, ама изобщо не са база за ПРОДУКТИВНОСТТА ти на тоя свят. Вярвай си в каквото и когото искаш. С жена няма да си продуктивен партньор. Смисълът на живота е да се поддържа съществуването му.

eлеееее батее самоо децата са ви у главата.. заеби.. катчели за тфа сме се родили да родим дрр.. ;дд мале чак сте ми смешни.. ;дддд изобщо не е тка как го изкарваш.. ако искаш деца напраи си.. и кой е казал че сички са обратни.. само деца я роди си малеее.. продуктивноста.. ;ддддд да се спродукти от секаде... деца може иии ти за тфа ли си направен .. за разплод.. ;дддд

kikatta
02-04-2011, 11:34
Много държа да изкажа мнение.Преди години аз твърдях ,че хомосексуалността ми е нещо противно,че не я разбирам и че НИКОГА няма да се целуна с момиче дори и само от любопитсвто.Ноооо какво стана-не само ,че целунах момиче,но и се влюбих в такова.Не искам да обяснявам колко тежко преживях факта,че изпитвам такива влечения след като си бях заклет хомофоб.Тези ,които оплюват хомосексуалните ,изобщо незнаят за какво говорят.Обичала съм мъж,обичала съм и жена- и двете бяха много силни преживявания,но от личен опит мога да кажа,че няма по чисто и истинско чувство от това,което изпиташ към същия пол.И знаете ли защо-защото много трудно човек ще преобърне живота си ако не става дума за нещо толкова силно;освен това тези чувства не са базирани на секс,на хлапащина,на това-вижте ни колко сме яки,на пари и лични облаги.Искрено се надявам някой да се вслуша в думите ми,защото не го разбираш,докато не ти се случи на теб ...


+1 .. много хора не го разбират докато не го преживеят.. :) :)

pepii
02-04-2011, 12:14
valdesbg, завидни познания!

Искам да ви питам нещо - колко хомосексуални баби и дядовци познавате? Рано или късно човек се осъзнава - хомосексуалноста си е простотия :)
1 на милион може да има психически отклонени достатъчно че да стигне до доста напреднала възраст - вече като не са интересни :)


Ето ... казаха ви го .. тва е точния отговор .. ;]] ;д

smile98
02-04-2011, 12:57
Вижте, всеки си има мнение и сам си решава. Тия шибани "закони на природата" и тем подобни са за тези, които живеят уш "нормален" живот. Това са пълни глупости. Всеки си избира живота. Другите нямат право да се бъркат. Аз лично съм хетеро ;Дд ... И момичетата, и момчетата имат право на избор. Вие сте направили вашия, оставете лесбийките и гейовете да направят своя. Лично аз ги подкрепям :)

smile98
02-04-2011, 12:58
Вижте, всеки си има мнение и сам си решава. Тия шибани "закони на природата" и тем подобни са за тези, които живеят уш "нормален" живот. Това са пълни глупости. Всеки си избира живота. Другите нямат право да се бъркат. Аз лично съм хетеро ;Дд ... И момичетата, и момчетата имат право на избор. Вие сте направили вашия, оставете лесбийките и гейовете да направят своя. Лично аз ги подкрепям :)

DarkTemplar
02-04-2011, 14:08
Няма да е зле някои хора да се ограмотят и тогава да изказват компетентни мнения. Многоточията и ";дддд" преобладават над аргументите. :-o

love_you_boy, това е твое лично право. Монетата винаги има 2 страни.

Хомосексуални има още от древността. В Античността това също се е смятало за нещо нормално, особено при мъжете. В наши дни обаче се парадира с това, все едно е нещо невероятно и заслужаващо световно внимание. Най-лесно забележимите хомо индивиди умишлено държат да демонстрират и да натъртят, че са такива, което дразни останалите (включително и мен). Затова и е цялата тази показност с паради и т.н. Гей парадът в Берлин винаги се отразява от медиите все едно е Световното по футбол.. Аз паради на хетеросексуалните не съм видял.

Лесбийките, които познавам, са пълни боклуци, но не твърдя, че всички са такива. Към гейовете по принцип имам предразсъдъци, но познавам 2ма, които са супер точни и готини хора и ме забавляват искрено.

Мен лично "различността" ме дразни най-вече когато е комбинирана с простотия и наглост, а за съжаление в България такива хомосексуални с лопата да ги ринеш.

puppynka
02-04-2011, 14:26
Моя близка е хомосексуална. Въобще не разбирам смисъла на това да се коментира. Хора като хора. Нито я различавам от другите ми приятели по нещо, нито тя ми е налетяла, че да ме е страх. Всеки си има избор. Според едни е нормално, според други не е. Каквото и да правите такива хора е имало, има и ще има. Ако искате, ги разберете,а ако не можете-оставете ги да си живеят в техния свят и не се бъркайте. Никой няма право да се меси в личния живот на другите и КОИ СМЕ НИЕ, че да обсъждаме сексуалността на даден човек. Така си е избрало момичето, така да живее. Нито ни пречи, нито нищо. Друг е въпросът, че доста голям процент от момиченца, които познавам, го правят само защото е модно. Не бива така. Бъдете себе си хомо или хетеро. :) Peace \\//

notlike
02-04-2011, 16:28
Нищо против тях, стига с това да не парадират и да НЕ осиновяват деца, за да могат да им променят ориентацията.

wukktoruQ
02-04-2011, 17:24
и на мен не ми пречат

GrippingBosh
02-05-2011, 10:18
Не ми пречат,но не ги харесвам особено

assd
02-05-2011, 12:08
немя такива, лъжат за да се правят на интересни дкато са малки пикли. после разбират че си трябва уй.

teenems
02-05-2011, 16:09
абсолютно нормално приемам :)

asdfqwert
02-05-2011, 20:25
подкрепям гии :grin: :grin: :grin: :grin: