PDA

View Full Version : бля, бля ...



greendaylove
01-26-2011, 17:55
Въпросът ми е: как да накарам някои, който си мисли, че съм му в ръцете (така да се изразя) или мисли, че всичко зависи от него и аз винаги се съгласявам с неговото мнение, същност не е така.. Искам аз да съм тази, от която зависи вразката и всичко останало.Не искам да си мисли, че може да прави каквото си иска с мен.. искам и аз да покажа характер най-накрая.А и вярно ли е това, момчета, че ако не показваш чувствата си толкова много, събуждаш интереса?Ако си с някой и този някой от много време не ти е казвал, че те обича найстина ли е така? Знам,че някой хора не казват постоянно на половинките си, че ги обичат, а го доказват.Но човек как да прецени дали го обичат като не се вижда с човекът до себе си много често?И как се справяте с ревността, ако връзката ви е връзка от разстояние?Според мен постоянното званене и писане на смс-и: "обичам те, липсваш ми " не е решение, а по-скоро начин да накараш човекът, с който си да направи нещо непростимо ? Има много въпроси, на които самата аз не мога да си отговоря.Въпроси, които се появяват в главата ми и аз не знам защо не мога да си отговоря сама на тях...Напоследък не знам какво ми става, не мога да опиша и как се чувствам...

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 19:22
Питаш КАК?
Ами като например,отстояваш правата си,желанията си...
Бъди по-смела и решителна.
Не допускай да си марионетка в ръцето му.
Направи така,че той да ходи по теб,a не ти по него.

greendaylove
01-26-2011, 20:20
Еми аз точно това искам, но не знам как да го постигна.Имам чувството, че съм му безразлична вече...и аз ако не го потърся, той сиг няма да се сети............... ))) Точната дума е марионетка, както ти каза, точно това съм... Sad

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 04:54
Като за начало,не се впрягай толко.
Бъди по-смела и решителна,накарай го да се съобразява с теб.
НЕ бъди толкова настоятелна,нека той те потърси.....
Така,излиза,че все едно си лесна и му се предлагаш,и съответно му ставаш безинтерестна.Остави го малко,той,ако те харесва сам ще те потърси.

SmilezZz
01-27-2011, 05:54
greendaylove - А защо може да е вече безразличен ?
Не му се обаждай няколко дена и виж дали той ще се сети да ти
се обади..Ако не - поговори с него и си изяснете нещата..

Иначе Как ? Като отстояваш желанията си,мнението си..Не му се оставяй да те разиграва..
Бъди твърда и решителна..

greendaylove
01-27-2011, 10:16
Еми ддз защо може да е безразличен... Сега е в сесия, има изпити и чете.Знам за това и не искам да го притеснявам, но при положение, че учи на друго място и сега е тук и не сме се виждали, нито сме излизали нито нищо. Няколко пъти ми е званял да се видим, но винаги в последният момент и нали се сещате, че не съм птичка да хвръкна...И не знам сега не сме се чували, нито сме си писали от 1 седмица сиг вече... аз му писах 2ти преди дни, но нито ми отговаря, нито нищо.А за обаждания- не ми звани например, за да ме пита какво правя и т.н.Звани ми когато да се разбираме да излизаме.А през др-то време си чатим.Но когато се видим не се държи студено с мен, даже мило се държи. Но не знам какво да мисля вече...Ще оставя всичко на произвола на съдбата и да става, каквото ще............. :(

kalpazanka
01-27-2011, 10:19
Не му досаждай- зает е. Вземи си намери хоби.
Човекът ти се обажда да се видите, ама ти- с претенции. Да не е в 59-тата секунда. Сега ще чакаш да се освободи.
Ти нямаш ли да учиш?! Ако беше и ти в сесия, май нямаше да си пълниш главицата с филми и да киснеш във форума.

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 11:02
Еми ддз защо може да е безразличен... Сега е в сесия, има изпити и чете.Знам за това и не искам да го притеснявам, но при положение, че учи на друго място и сега е тук и не сме се виждали, нито сме излизали нито нищо. Няколко пъти ми е званял да се видим, но винаги в последният момент и нали се сещате, че не съм птичка да хвръкна...И не знам сега не сме се чували, нито сме си писали от 1 седмица сиг вече... аз му писах 2ти преди дни, но нито ми отговаря, нито нищо.А за обаждания- не ми звани например, за да ме пита какво правя и т.н.Звани ми когато да се разбираме да излизаме.А през др-то време си чатим.Но когато се видим не се държи студено с мен, даже мило се държи. Но не знам какво да мисля вече...Ще оставя всичко на произвола на съдбата и да става, каквото ще............. :(
И вземи си оправи правописа,за бога..
Човека,има изпити,учи а ти дори българската граматика не знаеш..
И ти да беше на негово място нямаше да излизаш.
Все пак за него сега изпитите са най-важни.А ти,ако го обичаше,като ти се обади да се видите,щеше да 'хвръкнеш',явно на теб не ти е много зор.Спри да му звъниш като знаеш,че е зает,не го притеснявай.Нека той ти се обади,когато се освободи.

bratignat
01-27-2011, 11:36
Не те съветвам да пробваш неща тип - "непревземаема крепост". Поговори с него, защото е супер тъпо, когато някое момиче, реши да се прави на много трудна, особено по време на връзка. На човек му идва направо да си хване, нещо по-земно.

sh3_1s_7h3_0n3
01-27-2011, 12:07
Абе каква е тая сесия и с какво толкова е зает, че за 1 седмица не е успял да й се обади, да се чуят, да си пишат и т.н.
Аз колко ен на брой сесии изкарах... все съм намирала 10мин да "врътна една шайба", ако имам желание.
Бил зает. Ако някой те обича и държи на теб, все ще намери време за един смс или бърз разговор. Колкото и да ти е фрашкано със задължения ежедневието.
Просто връзката ти върви към своя залез и започни да го приемаш.
Връзки от разстояние - НЕ се получават..., защото е вярно, че очи, които не се виждат и ръце, които не се държат - се забравят.
В началото от разстоянието започва да ти липсва после започва да ти е все тая и по някое време краят се оказва неизбежен.
Тъй че, моме, обирай си крушите о време, че чувството на празнота, докато се водиш "обвързана", е жестоко!

greendaylove
01-28-2011, 21:05
Наистина чувството на празнота, докато се водиш "обвързана", е жестоко... !!!!!! :(

anonimchetou
01-29-2011, 07:12
Аз също мисля,че колкото и зает да е един човек, все ще намери време да звънне един телефон. Не му коства повече от 1-2 минути, но като няма желание как да стане ? Зает зает , колко да е зает? Тук не говорим за разговори с часове,а за 1-2 минутен разговор ( Как си ? Какво правиш? и т.н.) От друга страна може да е от този тип момчета,които не обичат лигавщините и чуването по 15 пъти по тела и заливането с внимание.. Незнам .. Ти си прецени. Не го познавам не мога да кажа : )

greendaylove
01-29-2011, 12:49
Еми според мен не е от този тип момчета, но ми се струва странно всичко...и до днес нито ме е потърсил, нито нищо. Не знам какво да правя, да продължам да чакам или да предприема нещо. Не знам, ако продължа да го чакам още, до кога ще продължи това чакане.... :( .Чувствам се зле... и не знам какво да правя :( Не съм и от момичетата, които ще му се молят.Не искам и да съм от тези, с които си правят каквото искат... Моля ви, посъветвайте ме какво да правя, писна ми да чакам... :(

VaMpiRKaTaaa
01-29-2011, 13:05
и до днес нито ме е потърсил, нито нищо. Не знам какво да правя, да продължам да чакам или да предприема нещо
Продължаваш животът си и ти.
И спираш да чакаш,то може да дойде изненадващо.

greendaylove
01-29-2011, 14:04
Така и ще направя. Сигурна съм, че ще ме потърси след това, но не искам да става така и занапред, както в случая. Аз понеже съм си една такава мълчалива, винаги ще си правят каквото си искат с мен.Писна ми! Искам са съм по-смела, силна и решителна.Искам, искам, искам... но се получава така, че само си искам, а нищо не излиза :( Той и преди го е правил това, да изчезва така, без дори да ми каже, коя е причината. Явно е от тия хора, който не обичат да споделят проблемите с половинките си.Не знам как да постъпя, той си е странен. Аз и със сестра му си говорих и тя ми каза, че той си е такъв просто.

gerilovedani
01-29-2011, 14:45
и моето момче е тъка,поне му остана само 1 изпит...януари не сме се виждали изобщо /от различни градове сме ,само чатим или се чуваме повечето пъти аз му звуня той ми звъни много рядко..Ами нз какво да те посъветвам в същото положение съм не му се сърдя,защото учи и 2-ра спец.и има мн за учене,съгласявам се не се чуваме и се съгласих да не се виждаме януари,защото го обичам а и по краи тия изпити се е изнервил и не го дразня,същото направи и ти не го търси,когато той те потърси тогава ще е ....иначе ще каже ,че не го разбираш (поне тъка мисля ,моя постоянно ми го повтаря :D )Амии успех с момчето :-P

greendaylove
01-29-2011, 14:58
Хах, мерси и на теб успех :) Ще те послушам, пък да видим какво ще стане... :)