PDA

View Full Version : Най-бруталният спорт на света



Macallan
01-26-2011, 19:03
Кой за вас е най-бруталния спорт на света и защо?

iwancho
01-26-2011, 19:08
MMA кво да говоря...

Федор Емелианенко ми е фаворит :)

ZipFail
01-26-2011, 19:14
ММА.

Въпрки че теоретично за най-брутален се води лакроса.

Macallan
01-26-2011, 21:12
Ами UFC :-o

FlipY
01-26-2011, 21:24
За мен са : ММА и Ръгби. В първият колкото и бруталности да съм видял след двубоя момчетата се поздравяват и има една по-приятелска атмосфера.
Ръгби - мъже по 90-120кг, които играят ролята на тарани и стане ли меле си ***** мамата.

yakuza_
01-27-2011, 00:44
Хокей ! 8-) Половината има по - малко зъби от пръстите на ръцете ми :D

xinfamous
01-27-2011, 02:33
този така преувеличен,банален,изтърк ан,грозен и тъп ММА и също така Muay Thai

HHristov
01-27-2011, 10:19
Бибиди бабиди бу
http://www.youtube.com/watch?v=B22NUQGoevk
http://www.youtube.com/watch?v=upFv441V5qk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=M5AvCcLwaJQ
http://www.youtube.com/watch?v=btwErshg7wo&feature=related :)

navar
01-30-2011, 16:17
дефинирайте ми брутален??

awerw
01-30-2011, 17:01
Пинг-Понг .. :-o оо да тва топче ако те пернеее :D

mlakniwe2
01-30-2011, 17:13
Спортовете свързани с бикове

потърсете в гугъл за инциденти свързани с такива спортове и ще разберете защо са брутални
:-o

DownloadVirus
01-30-2011, 18:46
гребане с лъжица

Infection
01-30-2011, 18:50
Надяждането :grin: :grin: :grin:

CryToDie
01-31-2011, 08:20
Пинг-Понг .. :-o оо да тва топче ако те пернеее :D

+1 :D :D :D

TheManTheLegend
01-31-2011, 20:19
ММА
Муай тай
ХОКЕЙ НА ЛЕД-много брутални мелета стават и само съдиите имат право да ги разтървават... бодичека е разрешен така че мелетата са налице нонстоп :D

CryToDie
02-01-2011, 19:20
Пинг-Понг .. :-o оо да тва топче ако те пернеее :D

+1 :D :D :D

Сериозен съм :D :D :razz: Ако се хлъзнеш и си удариш главата в ръба :-o Може да си махнеш окото, да си спукаш главата и да ти изтече кръвта... 8-) :P :-P

Е да бе, при ръгбито хората се блъскат, а при тенис на маса - ГОЛЯМА ОПСНОСТ ОТ ПОДХЛЪЗВАНЕ :lol: :lol: :lol:

ludiqtzubar96
02-01-2011, 20:08
Бокс-има смъртни случаи от този спорт.
ММА-също има смъртни случаи,а само като паднат на земята и единият как млати другия
Хокей на лед-всеки мач има сбивания,а един го бяха заклали с кънката.
Ръгби-100 и кусур кг мъже тичат един срещу друг с цяла сила и се мачкат.
Матадорите-сражаваш се с 500 кила бик,с дълги рога и адски гадно настроение!
Шахът-може много до увреди мозъка.
И най-страшният спорт за всички времена-гладиаторите(никъде не пише,че този спорт трябва да се практикува днес).Шанса да оживееш е минимален и винаги излизаш тежко ранен(ако излезеш де).
П.П.Де и кеча да беше истински...........

someonerandom
02-01-2011, 20:13
Бокс-Не знам дали има случаи,обаче травмите на мозъка са близо 100% гарантирани.
ММА-Млатят се като животни
Муай Тай-Млатят се като ДИВИ животни.Такова мъчение за тялото не мисля,че има в друг спорт.
Хокей на лед-освен,че се блъскат като тирове,както беше посочено по-нагоре,един беше заклан с кънка...
Ръгби-Мятат се навсякъде,бият се и се блъскат като парни локомотиви.
Всичко,свързано с бикова-това даже няма нужда да го обяснявам.

firstdiesel
02-01-2011, 22:02
шах

dablow
02-02-2011, 10:55
Хора , между ръгбито и американския футбол има голяма разлика.Не знам за кое говорите,но в ръгбито е само подаване на топката и най-вече тичане ( там няма тъч дауни- това е американския футбол).
Иначе за мен онея с биковете .... тфа е най-бруталнотооооооо

Greennight
02-02-2011, 11:45
Хокея наистина е брутален,но далеч не може да се сравнява с ММА дето се млатят с колена,лакти и сякви други глупости 8-)

dob4y
02-02-2011, 20:02
ако искате ми се смейте ама според мен и спортната гимнастика може да е опасен спорт.
http://www.youtube.com/watch?v=fMXfphSi6Yw

HHristov
02-02-2011, 20:42
Бе то всички спортове са опасни :)

ludiqtzubar96
02-05-2011, 13:02
Сещам се още няколко:
Мотоциклетизъм-200 смъртни случая.
Скално катерене-едно въже да се скъса и край.
Гмуркане в пещери-всяка година по 20 души умират от това.
Родеото-как ви се струва да се качите на обезумял бик!?
А има един много гаден спорт,дет се практикува от много векове насам и е взел най-много жертви-войната.Трябва ли да обяснявам защо тя е най-опасният спорт!? :D
П.П.В бокса освен нормалните наранявания,може и да получите следната травма-един маниак като Тайсън може да ви се нахвърли и да ви отхапе ухото :D ! :shock:

tItEufFf
02-06-2011, 09:46
Не говорим за опасен, а за брутален .. има разлика ! Всеки спорт е опасен ..
Water Polo - съдията не вижда под водата, такива ритници падат.
С биковете - не мога да гледам такова нещо, ужасно е!

Ръгби - колко от вас са играли че да знаят? Ние играехме в училище и съм сигурна, че ако не тренирах волейбол, щях да се запиша! Страхотен спрот ...

DownloadVirus
02-06-2011, 11:59
Дигане на тежести не е ли опасно :D Дигаш 400 кила от лежанка двама-трима ти помагат-дигаш,пада ти на гърдите и умираш.The end :D

trackmaniafan12
02-07-2011, 15:11
K1
то е нещо като mma но не е със същите правила и позволява много повече неща.

HHristov
02-07-2011, 16:27
Даа, дааа орпеделено к1 правилника позволява повече неща хахахаха :Д
Първо научи кво е к1 тогава говори, че е брутално :) пък, че и спорт :д

kinkygirl
03-08-2011, 15:23
ММА-признавам джалнатско e..ама иначe пък ги глeдам по тв-то..чат пат.. нз за вас обачe к1 си e супeр якото и + тва e профeсионално.. :)

RoSKo0o0
03-08-2011, 16:57
Българският футбол в А окръжна група!

Едит: Може да добавим и WRC... страшно грозни гледки е имало, има и ще има... :X

transformable
03-10-2011, 01:08
Футболът в България ( Б група ) . На един скоро му бяха искърали далака .. :?

xinfamous
03-10-2011, 02:03
K1
то е нещо като mma но не е със същите правила и позволява много повече неща.

:-D

Chacho
03-10-2011, 10:57
K1 e ММА. ММА значи смесени бойни изкуства и такъв вид състезания практикуват в различни федерации, от които може би най-известната е UFC и често хората си мислят, че UFC=MMA, което е грешно. ММА е самата идея за изправянето на бойци от различни бойни изкуства един срещу друг.

Също така не мисля, че "позволява много повече неща". В UFC не можеш да настъпваш, дереш, хапеш, щипеш, бъркаш в очите, удряш в слабините и гърлото, и подобни. В К1 мисля, че беше позволено да стъпчеш някой (като е паднал на земята да му скочиш с крака на главата). Граплинга на земята в К1 съм останал с впечатлението, че не е особено изразен, докато в UFC е основно умение.

Има федерации, в които се бият с голи ръце, така че в К1 не са най-свободните правила. Между другото тази федерация, в която не ползват ръкавици, мисля че единствено по това се различаваше от UFC, а битките са доста по кратки и с различно естество. Това е малко оффтопик де, идея за приликата между уличният бой и този на ринга.

Eph
03-10-2011, 13:18
Борба свободен стил и ръгби сигурно

HHristov
03-10-2011, 15:28
K1 e ММА. ММА значи смесени бойни изкуства и такъв вид състезания практикуват в различни федерации, от които може би най-известната е UFC и често хората си мислят, че UFC=MMA, което е грешно. ММА е самата идея за изправянето на бойци от различни бойни изкуства един срещу друг.

Също така не мисля, че "позволява много повече неща". В UFC не можеш да настъпваш, дереш, хапеш, щипеш, бъркаш в очите, удряш в слабините и гърлото, и подобни. В К1 мисля, че беше позволено да стъпчеш някой (като е паднал на земята да му скочиш с крака на главата). Граплинга на земята в К1 съм останал с впечатлението, че не е особено изразен, докато в UFC е основно умение.

Има федерации, в които се бият с голи ръце, така че в К1 не са най-свободните правила. Между другото тази федерация, в която не ползват ръкавици, мисля че единствено по това се различаваше от UFC, а битките са доста по кратки и с различно естество. Това е малко оффтопик де, идея за приликата между уличният бой и този на ринга.

Глупости на търкалета :)
К-1 е верига която организира боеве по свой правилник :) Правилника е сигурно най-известния (след мма правилника)който се практикува :) В него няма лакти, не може да настъпваш противника, не може да го удряш докато е на земята и т.н. Можеш да ползваш колена. Има к1 макс което е до 71кг, к1 фийлдс което е тежката категория. На някой гала вечери има и мма двубой. Като цяло К1 е верига която организира боеве. За ЮФС пак си писал глупости :)

navar
03-11-2011, 07:02
като цяло освен че е верига ,К1 е правилник,който се наложи в КИКБОКСА, от две или три години е приет официално от ВАКО..
та ,ММА си е ММА,а К1 е кикбокс..