PDA

View Full Version : Лицето ми..



BaffaLsc
01-26-2011, 18:13
Здравейте.. : ))
Значи.. напоследък съм забелязала, че като излезна от банята примерно и лицето ми е някакво страшно сухо, стават лишеи.. направо отвратително.. ии.. от време на време се бели, някво много странно.. :-o
Някакви съвети кво да правя ? :-o

AItOo0
01-26-2011, 18:24
Пробвай да се мажеш с хидратиращ крем. :)

vIKToriYa
01-26-2011, 18:31
мда ... вземи си хидратиращ крем аз имах на БИЛКА или БЕЛЕА ще те излъжа ии съм страшно доволна !!! ще ти се оправи за около 3-4 дена нооо постоянно ползване трябва :P

BaffaLsc
01-26-2011, 18:34
Ами, аз бях правила някакви опити с някакви кремове, но дали бяха хидратиращи.. :-o

foreverr
01-26-2011, 18:36
Това е от зимата и също от топлата вода в банята, аможе и от шампоана, който ти пада и ла лицето.Кожата ти става суха и се бели...И на мен ми се е случвало и в такива случаи трябва да се маже лицето с хидратиращ крем за суха и чувствителна кожа.Има на различни марки, купи си, мажи се и всичко ще е наред с кожата ти :)

Vikito0o
01-26-2011, 18:41
Това е от зимата и също от топлата вода в банята, аможе и от шампоана, който ти пада и ла лицето.Кожата ти става суха и се бели...И на мен ми се е случвало и в такива случаи трябва да се маже лицето с хидратиращ крем за суха и чувствителна кожа.Има на различни марки, купи си, мажи се и всичко ще е наред с кожата ти :)
+1