PDA

View Full Version : Подарък за 18-тия рожден ден на гаджето ми



sweetsacrifice93
01-26-2011, 18:58
Тази година гаджето ми стана на 18.Заедно сме близо 2 години.Като дори имаме планове за бъдещето.Реших да му купя акустична китара, но не съм сигурна как би реагирал на подаръка.Китарата е хубава обаче понеже е скъпа той може да се почувства неудобно или нещо подобно.А дори да не се почувства така според вас добър подарък ли е?Знам че е малко тъпа тема, но имам нужда да чуя малко чуждо мнение.Благодаря много на тези, които ми помогнат. :)

sladur4etyYy
01-26-2011, 19:02
ти си знаеш от какво се интересува. сама можеш да си отговориш на въпроса.

sweetsacrifice93
01-26-2011, 19:05
Просто исках да чуя от мъжка гледна точка мнение.

sladur4etyYy
01-26-2011, 19:16
няма значение от гледната точка- мъжка или женска. ако приятелят ти се интересува от музика, много ще му хареса подаръка. :)

n3zabrawiimaa
01-26-2011, 19:18
А колко ще е сладко, ако му подариш плюшена възглавничка с ваша снимка!

GLaDOS
01-26-2011, 19:28
Еми според мене е добра идея , ако обича да свири и примерно не може да си позволи добра китара . Но все пак ти си знаеш най-добре . :)

sweetsacrifice93
01-26-2011, 19:59
Еми чичо му му даде за малко неговата китара, която е супер зле.Някакви хора мислели да я изхвърлят и му я дали.Класическа е струните и са зле, звука също и там клучовете някъде ги нямало.Обаче той много се е зарибил и се мъчи на нея.И затова реших да му зема нещо такова.

myNameIsImmortal
01-26-2011, 20:52
Действай! :)
Някой ден ще имаш честта да ти изсвири някоя твоя любима песен, препявайки под балкона ти..

totalmk
01-26-2011, 21:11
А колко ще е сладко, ако му подариш плюшена възглавничка с ваша снимка! аз викам направо един юрган да му подари, май ще е по-сладко а ? 8-)

он: Т'ва с китарата е супер идея ! Според мен много ще се зарадва на този подарък. :grin:

goblin0306
01-26-2011, 21:28
Само като прочетох заглавието и веднага се сетих, че аз бих умрел от кеф ако ми продарят китарата на мечтите ми :D Тъй като аз свиря на китара, по-скоро на електрическа, просто бих умрял от кеф ако някой ми купи нова и по-добра.

Ако наистина обича да свири, лично аз бих ти препоръчал да му купиш електрическа, а не акустична. Електрическата китара, ако не й включиш ефектите, звучи като акустичната. Има само един минус, тоест ако не я включиш към усилвател, ще се чува едва едва звука й. Но всичко останало е плюс. Много по-удобна е, много по-практична, и естествено МНОГО по-яка.

С 2 думи, ако обича да свири, купи му електрическа китара!!! Това е най, ама най-добрия подарък който можеш да му направиш! (Купи му акустична, само ако не харесва електрически или ако нямаш пари за ел.китара + усилвател. Има стартови пакети за около 300лв, които включват китара, усилвател, кабели, тунер и тн.)

van1
01-26-2011, 21:43
А колко ще е сладко, ако му подариш плюшена възглавничка с ваша снимка!

Момичето поиска мъжка гледна точка.
Това е все едно да подариш ново окачване на жена.
Според мен (мъжко мнение) китарата е по-хубав подарък, или просто защото аз самия свиря :D

sweetsacrifice93
01-26-2011, 21:51
Аве знам аз че е хубаво да му зема електрическа, а той беше казал че ги харесва ама колкото и да се напъна няма как да събера толкова пари :D . Иначе той до ся е дрънкал само на боклука от вуйчо си и то това е от близо месец и се е зарибил.Аз ще му подаря по-хубава акустична китара.Да се учи на нещо малко по-добро, а пак след няколко години може и електрическа да му зема.За ся дано се зарадва и на тая.Той и не подозира де.Заблудила съм го и май очаква бейзболна бухалка :D

sweetsacrifice93
01-26-2011, 21:53
Колкото до възглавничката със снимките.. според мене тези неща се подаряват по- скоро на момиче.Много повече би се зарадвал на китарата сякаш.Тая въглавничка най- много бой да ям с нея. :D

ShtrudeL
01-26-2011, 21:57
Абе по добре да те удари с възглавница,от колкото да ти удари една китара в главата...


и все пак вземи китарата <3

goblin0306
01-26-2011, 21:58
Споко, щом обича да свири, значи и на акустичната ще се зарадва.
Ех, ако всички жени да бяха такива жена като тебе хахахаха :D

Айде, успех :)

TheBeliever
01-26-2011, 22:02
Не виждам причина да се колебаеш. Взимаш му подарък, който определено ще го зарадва и най-важното - съобразила си се с неговите интереси. Нормално е да му стане леко неудобно от сумата, която си изхарчила за него, но ти гарантирам, че еуфорията от подаръка ще заличи всяко притеснение.