PDA

View Full Version : Защо всичко хубаво,винаги е толкова сложно ?



nqkvatam
01-26-2011, 19:05
Ето каква е моята история
Герой : Аз (Николета)-18г. от град София,Той (Павел)-23г. от град София
С него се познаваме от доста време и аз винаги съм имала нещо повече от приятелски чуства към него,но не знаех със сигорност дали и той,но нямаше и значение,защото беше обвързан от много време с едно момиче.Между нас винаги е имало голямо разбирателство и т.н. и т.н..Но скоро колко да е скоро се раздели с приятелската си и започна нещо между нас,започнахме да излизаме по-често заедно да комуникираме и в крайна сметка и двамата имаме много силни чуства един към дръг,ноо идва едно голямо "НО" няма как в скоро време да стане нещо между нас,защото твърде много време е бил с това момиче,знаете как е всички ще ги помнят още много време заедно,повечето хора даже не вярват,че това е окончателното им скарване.Другото е,че аз познавам момичето и е много кофти всичко.Няма как изведнъж да застанем срещу всичко и всички и да мислим само за нашия кеф......колкото и хубаво да звучи..не става
Е защо всичко хубаво винаги е толкова сложно ?

sladur4etyYy
01-26-2011, 19:11
а дали това момче не иска да пробва първо да се сдобри с бившата си, а с теб да тръгне, само ако не успее?

не ми се вижда много достоверно да иска да ''изчакате'', щото приятелите му го знаели, че ходи с нея. ако те искаше достатъчно, нищо нямаше да го спира.

bzzzgirl
01-26-2011, 19:17
А трябва ли да си съсипвате евентуалното щастие само защото другите са свикнали да са заедно? ако наистина им е сериозно скарването е по -добре,стига да си сигурна че той наиситна държи на теб да помислите за вас двамата :)

DNA
01-26-2011, 19:19
Приятелство между момче и момиче няма, това трябва да те радва в случая :)

sladur4etyYy
01-26-2011, 19:22
Приятелство между момче и момиче няма, това трябва да те радва в случая :)

хаха, има я тая работа.

fenche22
01-26-2011, 20:42
Приятелство между момче и момиче няма, това трябва да те радва в случая :)
Напротив, съществува, но зависи много и от двамата.
Не винаги дългогодишното приятелство завършва с любов.
Вярно, често се случва, но все пак изключенията не са малко! 8)

djipsito
01-26-2011, 20:47
Той хубаво казал, че не иска да е с нея, ама ... ако им е била толкова сериозна връзката не мислиш ли че ще му трябва доста време за да почне да изпитва нещо към теб ?

Има нещо такова според мен, което го спира да е с теб и забавя момента. Абсолютно никакво значение няма да има за него, според мен, да тръгне с теб и няма да се съобразява с никого ако иска да е щастлив с теб...
Имай си едно, че и две наум.

DNA
01-26-2011, 21:29
Приятелство между момче и момиче няма, това трябва да те радва в случая :)
Напротив, съществува, но зависи много и от двамата.
Не винаги дългогодишното приятелство завършва с любов.
Вярно, често се случва, но все пак изключенията не са малко! 8)

Много Star wars си гледал. Между момче и момиче може да има само лицемерие, но не и приятелство.

mArMaLaDkA
01-26-2011, 21:37
О, боже! Той не иска връзка, щото му е трудно да преодолее бившата си и прочее филмарщини, ми щото приятелите му еди-какво-си били свикнали. То поне като си измисля оправдания, да ги измисля като хората, може ли да е толкова кьопав, да му се невиди...

Само заради невъзможността му да лъже качествено, бих ти казала, че не го бива изобщо и че няма нужда да съжаляваш, че нищо не се е случило между вас досега.

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 04:39
Ако иска да бъде с теб,нищо не може да го спре.

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 07:32
колкото и хубаво да звучи..не става
И..защо да не става?
Те,вeче са скъсали и всеки продължава животът си напред.
Не се обръщайте назад,каквото било,било.
Гледайте на пред,и ако искате да бъдете заедно,бъдете.

saskou
01-27-2011, 10:17
О, боже! Той не иска връзка, щото му е трудно да преодолее бившата си и прочее филмарщини, ми щото приятелите му еди-какво-си били свикнали. То поне като си измисля оправдания, да ги измисля като хората, може ли да е толкова кьопав, да му се невиди...

Само заради невъзможността му да лъже качествено, бих ти казала, че не го бива изобщо и че няма нужда да съжаляваш, че нищо не се е случило между вас досега.
Като цяло, момичето попита защо всичко хубаво е сложно. В подобна ситуация съм и като гледам как храниш някой, който не познаваш ми става тъжно за теб. Пожелавам ти един ден да разбереш, колко всъщност е сложно всичко и да си дадеш сметка за неща, които не си направила и за такива, които си.
По темата... всичко ще си дойде на мястото. Гони това, което желаеш :smt052

Wednesday666
01-27-2011, 10:20
О, боже! Той не иска връзка, щото му е трудно да преодолее бившата си и прочее филмарщини, ми щото приятелите му еди-какво-си били свикнали. То поне като си измисля оправдания, да ги измисля като хората, може ли да е толкова кьопав, да му се невиди...

Само заради невъзможността му да лъже качествено, бих ти казала, че не го бива изобщо и че няма нужда да съжаляваш, че нищо не се е случило между вас досега.
Като цяло, момичето попита защо всичко хубаво е сложно. В подобна ситуация съм и като гледам как храниш някой, който не познаваш ми става тъжно за теб. Пожелавам ти един ден да разбереш, колко всъщност е сложно всичко и да си дадеш сметка за неща, които не си направила и за такива, които си.
По темата... всичко ще си дойде на мястото. Гони това, което желаеш :smt052

+1 :)

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 11:10
Защо всичко хубаво,винаги е толкова сложно ?
3ащото ти си го правиш да е сложно...
А може да бъде толкова просто...

sh3_1s_7h3_0n3
01-27-2011, 12:23
Сложно е, 'щото вие си го правите такова.

Правете си кефа вие и да не ви дреме за другите. Бъди сигурна, че и на другите няма да им дреме за вас. Най-много да скандализирате някоя и друга персона и толкова. И това ще мине, и ще остане в миналото.

Или се бори за любовта си, или си подвий опашката и позволи на някой друг да бъде щастлив на твой гръб...
Междувременно продължавай да мрънкаш, че щастието те подминава и е трудно да бъде постигнато.

nqkvatam
01-27-2011, 14:26
Сложно е, 'щото вие си го правите такова.

Правете си кефа вие и да не ви дреме за другите. Бъди сигурна, че и на другите няма да им дреме за вас. Най-много да скандализирате някоя и друга персона и толкова. И това ще мине, и ще остане в миналото.

Или се бори за любовта си, или си подвий опашката и позволи на някой друг да бъде щастлив на твой гръб...
Междувременно продължавай да мрънкаш, че щастието те подминава и е трудно да бъде постигнато.
Много ми хареса как го каза,звучи толкова лесно....то даже си е толкова лесно,въпреки всичко...