PDA

View Full Version : Метъл магазин в София



LifeFitness0
01-26-2011, 20:12
Къде в София има хубав метъл магазин?Търся си тениска на Металика и може би плакат.Разбира се да е хубав и да има избор.

ПП:Гледах в интернет,но информоцията е на 3-4години и не знам дали е актуална.

Bokonon
01-26-2011, 20:31
за мен най-доброто място е ОЧЗ, старото на Три Уши и новото до Докторската градинка, Бисо е голям пичага, питаш и всичко ти намира, а другото, което знам е Metalheaven на Раковска (: ?!?

iLovePussyJuice
01-26-2011, 20:31
навсякъде има :-o

ходи в очз

LifeFitness0
01-26-2011, 20:41
ОЧЗ са две така ли?В кое да отида -старото или новото?

shadow4e
01-26-2011, 20:51
Новото не знам колко ново е, но в старото сигурно има. Спациално тениски на Металика има на много места. В гореизброените магазини не съм ходила, но в На тъмно съм виждала. Тук сега трябва да се включи някой с репликата за На Тъмно;Д

WinstonSmith
01-26-2011, 21:04
Не разбра ли, че Горгорот е новата Металика?

Затова е и лозунгът "Хайде да се видим на по Горгорот! Мъжеееееееете знаят защо"

А ако все пак ще ходиш до ОЧЗ - то на Три Уши предупреждавам, че входът наистина е на майната си и първият път като го търсех обикалях пресечките половин час... Т'ва все пак съм аз де, но мисля, че и нормален човек би се затруднил.

Bokonon
01-26-2011, 21:07
ОЧЗ са две така ли?В кое да отида -старото или новото?

Наистина, тениски на Металика се намират, почти навсякъде, а аз ти бих препоръчал старото, което е на ул.Три уши 3, по-добре заредено е, а и само заради Бисо, който е в него, си заслужава да се отиде (: ?!?

shadow4e
01-26-2011, 21:20
Уинстън, замълчи! Човекът ще го намери веднага.

SuNsEt
01-26-2011, 21:24
Не ходи в Хел Хорс ...няма кой знае колко по-различни неща от останалите метъл магазини.Аз имам няколко анурака от Тангра на улица Узунджовска. 8-) Иначе...Метъл Хевън всеки го знае.
Бе ОЧЗ навярно както казаха е най-добре. :)

WinstonSmith
01-26-2011, 21:30
Уинстън, замълчи! Човекът ще го намери веднага.

Телетъбис. Птицечовка. Кърмит дъ фрог. Мечока Балу. Тинки Уинки. Бухта. Роналд Макдоналд. Костенурка нинджа. Дипси. Донатело. Пикачу. Рафики.

Ай рест май кейс.

semantics
01-26-2011, 21:44
Металика, особено на тениски, са много реър артикули. Предлагам да потърсиш някой по-ъндърграунд форум и да попиташ там - ние не сме компетентни!

realantisocial
01-26-2011, 21:48
в Тангра на Узунджовска се продават неща, които са втора употреба ;)

+ кафяво.

bogzfaggot
01-26-2011, 22:16
Новото ОЧЗ го затвориха

realantisocial
01-27-2011, 09:26
http://www.youtube.com/watch?v=WFb3N4SRqp8

Поздрав за автора на темата.

SolemnityOfDeath
01-27-2011, 11:07
ОЧЗ на улица Три уши №3.

Най-лесно казано това е където на ПЪРВАТА спирка на трамвай 5-ца (не последната на Съдебната палата, а като направи малката врътка), има едно от тея по-старите Бюра за абонаментни карти и билети. Там има една малка пресечка, в която можеш да влезеш, точно до това бюро. Влиташ, ходиш само напред и ще видиш една решетчеста врата. Т'ва е.

Хелхорс е скръб, продавачът - не го коментирам. В Тангра въобще да не говоря какво е положението, а в Метъл Хевън е прекалено скъпо. ОЧЗ ти е най-добрия избор за Металицца...или На Тъмно.

Xanibal
01-27-2011, 11:43
www.natamno.com Най-добрия магазин..не само за метъл,но главно за това.Имат и пиърсинг студио ,а дори наскоро ремонтираха магазина и в момента е по голям отпреди.От там си взимам всичко което ми е нужно..,но най-вече шипчета(обица) и така магазинът се намира на ул Иван Вазов(2,3-та пряка на бул Васил Левски като тръгнеш от СУ към НДК)

TheNewReligion
01-27-2011, 18:12
www.natamno.com Най-добрия магазин..не само за метъл,но главно за това.Имат и пиърсинг студио
Пиърсинг студио, човек...Само 'дето будка за вестници и ресторантче нямат. :lol: "На тъмно" са абсолютни смешници, даже реклама не могат да си направят като бели хора.

semantics
01-27-2011, 22:24
Така си е, по дяволите!

Bokonon
01-27-2011, 22:37
Да добавя, че метълите смАрдАт и са за евтаNAZIя! :smt070 :smt096

Най-лошото нещо на Метъла, са метълите, тва са баси пропадналите долнища, жалко, че няма повече като тях (: ?!?

Pwnmaster
01-27-2011, 22:47
Mate, you ain't buzzin.

sp33der
01-28-2011, 08:31
пробвай У железарията,там ще намериш метал

LifeFitness0
01-28-2011, 10:47
Темата бше за магазин и се изчерпа с първите 5-6мнения.Каква музика слушам си е лично мое мнение.А за това ,че е тъп и клиширан можем да поспорим малко. :wink:

CanisDirus
01-28-2011, 12:51
Повечето метъли миришат - факт.
Някои метълки са меги яки - факт.
Глем метъла е супер противното нещо - факт!


ОЧЗ го намерих от първия път, когато го търсих. Племенничката ми влезе вътре и след 15 секунди излезе силно наплшена от обитатели на магазина. 8-)

LifeFitness0
01-28-2011, 14:11
Аз не съм много навътре в нещата.По облеклото ми не си личи ,че слушам такава музика.Просто ми харесва стила и реших да си купя 1 тениска. :-D

sword
01-28-2011, 15:03
По облеклото ми не си личи ,че слушам такава музика.

това те отличава от поредния позьор, радвай се

LifeFitness0
01-28-2011, 16:07
По облеклото ми не си личи ,че слушам такава музика.

това те отличава от поредния позьор, радвай сеАз по принцип не харесвам ярко изразеният метълски стил и не смятам да ходя с тези тениска на публични места,защото не ми отива на другите дрехи.

И все пак намерих отговор на въпроса,за което благодаря!

chombak
08-25-2011, 16:06
Повечето метъли миришат - факт.
Някои метълки са меги яки - факт.
Глем метъла е супер противното нещо - факт!


ОЧЗ го намерих от първия път, когато го търсих. Племенничката ми влезе вътре и след 15 секунди излезе силно наплшена от обитатели на магазина. 8-)


така..видях че темата е стара но искам да опровергая 'факта' че повечето метъли миришат... :razz: много ми е интересно, почти всичките ми приятели слушат метъл, ходят с кубинки и тениски на групи...и никои от тях не мирише!!! КЪПЕМ СЕ :-P !! аа да, глем метъла наистина е супер гадно нещо...

reoffender
08-26-2011, 22:49
^^ 40 градуса жега, кубинки и черни дълги дрехи.. късмет да не миришат
8-)

ае, да не се почва пак... има миризливи метъли, миризливи чалгари, миризливи рапета, миризливи хаусъри... то си е до човека, а не до субкултурата.


но по концерти наистина ми е идело да повърна в най-близкия храст от миризмата на някои индивиди

CanisDirus
08-27-2011, 08:57
така..видях че темата е стара но искам да опровергая 'факта' че повечето метъли миришат... :razz: много ми е интересно, почти всичките ми приятели слушат метъл, ходят с кубинки и тениски на групи...и никои от тях не мирише!!! КЪПЕМ СЕ :-P !! аа да, глем метъла наистина е супер гадно нещо...
Свикнали сте си на миризмата просто :)

А щом се къпете - не сте TRVE метъли. Срамота!

mihaela.atanasova.129
11-16-2013, 21:27
Търся различни неща на Black Veil Brides (гривни,тениски и т.н).Някой знае ли магазин в София,където мога да ги открия?

koceto_kr
11-20-2013, 22:53
Аз лично предпочитам На Тъмно - има разнообразие от стоки, и богат избор тениски с групи. Днес бях там и си накупувах тениски.

koceto_kr
11-20-2013, 22:56
Търся различни неща на Black Veil Brides (гривни,тениски и т.н).Някой знае ли магазин в София,където мога да ги открия?

А преди няколко месеца от На Тъмно си купих тази тениска: http://www.metalheaven.bg/sites/default/files/imagecache/original/10_ttss_0.png

RootingEvil
09-12-2014, 08:54
Препоръчвам ти Илиенци там има две сергии обаче отиди на тая където продавачът е мъж защото на другата сергия продава жена а тя и хал хабер си няма представа от метъл групи. Питах я дали има тениска на Кенибъл Корпс тя вика че нямала много и знае кои са те.... Иначе от илиенци си купих тази тениска казах на човека дали има и той веднага ми показа какви има на Кенибъл Корпс http://bestrocktshirts.com/site/index.php?option=com_jshopping&controller=product&task=view&category_id=38&product_id=764&Itemid=4

skatew
09-12-2014, 09:22
бахти гнусните

prosto_chovek
09-13-2014, 13:37
М да бе, ама ОЧЗ - то, доколкото си спомням, го затвориха. Метъл Хевън или оня бардак На Тъмно, даже ако си студент си извади isic карта и от последния можеш да ползваш 10% намаления на стоките.

fanton1
09-13-2014, 13:42
какво ви пречи чак толкова много метъла че като питам някой (няма значение кой ) веднага почва да го оплува
кажете с какво ви пречи метъла