PDA

View Full Version : Писмо, което никога няма да пратя...



Pigeon
01-26-2011, 23:24
Просто така, когато чувствата ми преливат пиша писмо на този, който ги е предизвикал.... :) И после, разбира се, никога не казвам тези неща... а понякога много ми се иска.




Може да си твърде невинен, за да си интересен, може да не знаеш как да се държиш и какво да правиш със себе си, но аз те искам. Може да нямаш представа какво искам аз, или някоя друга, може още нищо да не знаеш, но аз те искам, искам те от самото ти начало. Искам те и по пътя ти нататък.
А ти наистина нищо не знаеш... не знаеш, че очите ти са в най-красивия оттенък на кафявото и че потъвам в нюансите, когато се загледам в тях. И не мога да отделя поглед... Не знаеш, че си най-красивото нещо, което съм виждала, че си точно такъв, какъвто винаги съм мечтала да бъдеш. Сигурна, съм, че не знаеш и колко ми харесва да съм близо до теб, че когато ме прегръщаш и докосваш ми се иска това никога да не свършва, че с теб се чувствам на място... точно където трябва да бъда.
Топлината на тялото ти не е като на другите, по-горещ и по-удобен си от всеки доближавал се. И когато скъсим разстоянието, се чувствам удома. И ти не си като всички. Нищо не правиш по правилата, нито срещу тях... а по своите собствени. От нищо не разбираш, както разбирам аз, но пък си убеден във своите истини. Мислиш се за недостоен, когато всъщност си идеален... а аз искам просто да бъда твоята.
Аз знам. Аз съм видяла. Нагледала съм се. Сега искам само да те обичам и да ти покажа Света по-щастлив, по-красив, по-истински.. Искам да те направя най-щастливият.
Ти имаш всичко, а нищо не знаеш... Аз нищо нямам вече, а знам прекалено много... Искам да ти покажа всичко и да си почина... просто да си почина в прегръдките ти. Но не знаеш..

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 06:41
Прекрасно е.
Много ми харесва.
Може да му кажеш,това,кото чувстваш.

ysmivka
01-27-2011, 15:36
Звучи толкова ... невинно! Защо не му кажеш ??

betkata9514
01-29-2011, 09:41
Звучи толкова ... невинно! Защо не му кажеш ??

letmetellyou
01-30-2011, 22:33
А ти наистина нищо не знаеш... не знаеш, че очите ти са в най-красивия оттенък на кафявото и че потъвам в нюансите, когато се загледам в тях. И не мога да отделя поглед... Не знаеш, че си най-красивото нещо, което съм виждала, че си точно такъв, какъвто винаги съм мечтала да бъдеш. Сигурна, съм, че не знаеш и колко ми харесва да съм близо до теб, че когато ме прегръщаш и докосваш ми се иска това никога да не свършва, че с теб се чувствам на място... точно където трябва да бъда.
Топлината на тялото ти не е като на другите, по-горещ и по-удобен си от всеки доближавал се. И когато скъсим разстоянието, се чувствам удома. И ти не си като всички.

прекрасно..

Pigeon
01-31-2011, 00:35
Звучи толкова ... невинно! Защо не му кажеш ??

От много време се чудя как смислено да отговоря на това, и още не знам... Идва ми само "Защото просто не съм такава". Да, вероятно затова....