PDA

View Full Version : предсрочно взимане на сумпс



victimofpain
01-27-2011, 06:17
Здравейте
Така...значи пуснах си за 1 месец да ми стане готова книжката и на листчето, което ми дадоха пише, че ще бъде готова на 7 февруари, но като цъкна в сайта на МВР ми излиза, че на 25 януари е била готова, това значи ли, че вече мога да отида в КАТ и да си я взема, или да почакам чак до 7ми?Благодаря!

kleiamandes
01-28-2011, 07:34
Здравейте
Така...значи пуснах си за 1 месец да ми стане готова книжката и на листчето, което ми дадоха пише, че ще бъде готова на 7 февруари, но като цъкна в сайта на МВР ми излиза, че на 25 януари е била готова, това значи ли, че вече мога да отида в КАТ и да си я взема, или да почакам чак до 7ми?Благодаря!


да ти кажа сестрами скоро сменя неината,дадоха и дата и по причината че за същата дата трябваше да е в софия отиде по рано.........направо и призля ..........не само не и я дадоха накараха я да чака още 3 дни ,моято мнение иди на посочената от тях дата :)

Petrow
01-28-2011, 15:41
Ясно е че книжките са готови преди посочената дата на листчето всичко е с цел пари.. но няма да ти я дадат по рано поне според мен. Иди на посочената дата. :)

victimofpain
01-28-2011, 19:27
Ясно е че книжките са готови преди посочената дата на листчето всичко е с цел пари.. но няма да ти я дадат по рано поне според мен. Иди на посочената дата. :)
Дадоха яяяяяяяяяяя ;р и то 2 седм предсрочно ;д

kleiamandes
01-28-2011, 20:07
да ти е честито и да внимаваш че да не те събират от пътя с метла и лопата