PDA

View Full Version : Какво става по дяволите ?!Една въртележка



TheTiger
01-27-2011, 05:56
Привет !

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 06:08
От начало ти си се дърпал,сега тя се дърпа...
Според мен,тя не знае точно какво иска.
Помоли я да излезете (САМИ), и и кажи това,което казваш на нас. :)

DNA
01-27-2011, 06:12
Пиши и съобщение, че искаш да се видите само 2мата без сестра и за да поговорите. Бъди сигурен, че ще го прочете.

TheTiger
01-27-2011, 06:17
Путка на врата и :}

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 06:26
Тогава,и се обади или иди до тях.
Но трябва да поговорите,(САМИ).

DNA
01-27-2011, 06:41
Поговорете и кажи как е свършило всичко :)

mArMaLaDkA
01-27-2011, 07:17
Най-вероятно си е помислила, че щом не си я целунал, значи не я харесваш достатъчно и е решила да спре да си губи времето с теб. Или пък й е хрумнало да се прави на недостъпна.

Каквато и да е причината, взЕми се в ръце, дръж се като мъж и спри да се занимаваш с нея. 2 опита са предостатъчни, при положение, че момичето даже и не си прави труда да се държи като пич и да ти отговори, пък било то и с "Съжалявам, не желая да поддържаме повече контакти". Не си заслужава просто. Не сте правили кой знае какво, нито сте били дълго време заедно, че толкова дълго да се вглъбяваш в цялата история.

TheTiger
01-27-2011, 07:24
@mArMaLaDkA, умно хлапе си ! Но понякога разумът не стига, за да зарежеш нещо, което вече е започнато !
Не можеш да ремонтираш спалнята иии накрая да не я замажеш, нали ?
Някък си цялата работа се губи, излишна е била, но не можеш и да замажеш стаята без преди това да си запълнил дупките :)

mArMaLaDkA
01-27-2011, 07:32
чакам експертното мнение на umri. 8-)

SugarLolLipoPsS
01-27-2011, 07:39
Според мен си е помислила, че не я харесваш и е решила да се откаже ... :)

kalpazanka
01-27-2011, 07:41
^А тя за чий влачи и сестра си?

Минава ми през ум, че е искала съвет от сестра си дали ставаш и може би се е повлияла от нейното мнение.

Kalliaa
01-27-2011, 07:41
Пиши и съобщение, че искаш да се видите само 2мата без сестра и за да поговорите. Бъди сигурен, че ще го прочете.
Абсолютно съгласна. =;

lunichkataaa
01-27-2011, 08:05
Според мен пък е решила да се прави на недостъпна. Спри да й пишеш, за да види, че не може ей така да те върти на пръста си, както й е удобно. Ако тя все пак има интерес към теб рано или късно ще те потърси, за да излезете.

TheTiger
01-27-2011, 08:17
:)

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 08:22
Макар, че със сестра и се имам горе-долу, може и да е казала хубави неща за мене, но не знам
Въпросното момие май се влияе от чуждото мнение,повече от колкото,това какво чувства?
Най-ме дразнят такъв тип хора,които се влиаят от всяко чуждо мнение.Все пак,тя те харесва,и тя си решава,a не сестра и или някой друг.
Според мен тя те харесва,и не се откзвай толкова лесно от нея.

kalpazanka
01-27-2011, 08:23
Всъщност съм седнала. 8-)

В интерес на истината може и да не е искала да оставате сами, затова да си е взела и пазач. Може да се е опитвала да накара чрез теб някой друг да ревнува и за твое нещастие, да е успяла и вече да не си й нужен.
Както ми я описваш, момата я има 16, я няма.

TheTiger
01-27-2011, 08:29
Всъщност съм седнала. 8-)

В интерес на истината може и да не е искала да оставате сами, затова да си е взела и пазач. Може да се е опитвала да накара чрез теб някой друг да ревнува и за твое нещастие, да е успяла и вече да не си й нужен.
Както ми я описваш, момата я има 16, я няма.
Момата 18ста кара вече, а аз съм на 20.
Ако се беше мъчила да накара някого да ревнува, щяхме да излезем по нсветло и да се разкарваме, за да ни видят там където хоядт "тези" ...
а ние си излизаме по тъмничко иии след има-няма 5 мин влизаме в кафето и си джуркаме :-o
Между друготоо аз ако много ги разбирах тия работи - щях сам да се оправя с положението ! Така, че не ми обръщайте внимание много много на постовете, те по-скоро са някво утеешениe :D

Wednesday666
01-27-2011, 10:15
Аз съм най-съгласна с kalpazanka :)
Някакси идеята за това тя да мъкне все сестра си не ми звучи добре.
Или е било за да те оцени и тя и да си каже мнението ( нищо, че се имате, със сестрата си само приятел и тя не те е гледала в друг аспект най-вероятно ) или за пазач :D
И в двата случая ми се струва, че мацката се дърпа
Сяяяяя към съвета :D
Ние почти 18 годишните сме малко шматкави, пубертета още ни тресе :D
Така че не се отказвай, продължи да я търсиш, но не бъди нахален.
Иии опитай да я накараш да излезете, но само двамата.
Май вече няма нужда от пазач :D
И гледай да я целунеш другия път :D
Успех :)

bratignat
01-27-2011, 11:29
Тц пич,
чувал ли си за явлението "Уош енд гоу"?
Момичето те харесва,а ти не ѝ обръщаш много внимание. Тя все пак се умилква, докато не види наченки на интерес в теб. И когато наистина ти стане интересна, започва да се прави на заета и недостъпна. Интересно ѝ е било да види, дали може да те накара да хлътнеш. Един вид сухи тренировки.

Другата възможност е да се е нацупила, че не си отишъл на диско с нея. Тогава е прекалено голяма сръдла и не си заслужава...

Относно,ч е винаги сте били със сестра ѝ - според мен нарочно е взимала сестра си, едва ли е толкова глупава да не схване, че искаш да я отбиеш насаме.

Не знам колко пъти си я търсил. Аз търся момиче до 2 пъти. Веднъж може д ае била наистина възпрепятствана ид а не може да отговори. Айде може да не е видяла съобщението ти на едно място. Какво пък, случват се и странни неща - може втори път да не е видяла съобщението. Гледам, обаче, че си ѝ здраво навит. Притисни я. Само ще спечелиш. Ако се отдръпне - така и така се прави на недостъпна. Повечето, кифли обаче, когато ги притиснеш, се пречупват. Прати ѝ смс - чакам те еди къде си, еди колоко си часът, ела сама. Ако не дойде - оттървал си се от голямо зло. Ако дойде.....няма как да ти се измъкне.

TheTiger
01-27-2011, 12:35
@bratignat, тей вярно ! Чета и изпълнявам !
Има ли допълнителни съвети към ваща стратегия ?
Ако момичето съвсем не може да дойде, аз какво да предприема ?

umri
01-27-2011, 13:11
Видяла е, че си срамежлив бастун, дет не знае как да се държи и тва е. Това, че взима сестра си е много тъпо, но пак ти си виновен, защото си можел да й кажеш, че искаш да сте само двамата.

Виж какво е станало. Първо тя те е търсила, пък ти си бягал, а сега играта се е обърнала. Моето мнение е, че трябва да спреш да я търсиш, за да се чуди защо не го правиш.

TheTiger
01-27-2011, 13:14
Много мнения има и много съвети ...
Не мога всичките да ги послушам, трябва ми един, може да не е най-правилния, но да има ефект !

umri
01-27-2011, 13:23
Много мнения има и много съвети ...
Не мога всичките да ги послушам, трябва ми един, може да не е най-правилния, но да има ефект !
Първо трябва не да гледаш само какво ти пишат, а да си използваш мозъка за цедка и да можеш сам да преценяш кое е правилно и кое грешно.

Първоначално тя те е гонела, искала е да излезете... тя е инициаторката, значи те харесва или поне си и симпатичен. След като излизате обаче, ти се влюбваш, започваш постоянно да я търсиш, а пък като излизате дори те е срам да я целунеш. След това още повече започваш да я търсиш... тия факти не ти ли говорят достатъчно за това, което трябва да направиш?
За да има ефект трябва да станеш отново интересен и ценен. Първите стъпки към това са непридвидимостта и като за начало да спреш да я търсиш за известно време. С досаждане до никъде няма да стигнеш, защото тва е слабост.

Ползвай си мозъка и се опитвай да се поставяш на мястото на другите и няма да сбъркаш.

TheTiger
01-27-2011, 13:45
Всъщност за други работи много добре си използвам мозъка !
>> @umri, на колко си, ако не е тайна ?

FuckedUp
01-27-2011, 14:44
Слушай umri, експерт е. 8-)