PDA

View Full Version : Хемороиди ли са това помогнете моля ви



help4e
01-27-2011, 07:05
Всичко започна вчера когато се бръснах . Когато стигнах до там започна да ме боли и погледнах и видях тази синя пъпчица ли е мехурче ли и полудях . Почетох малко в интернет и според мен е хемороид но има възможност да е РАК според това което четох :О По нагоре 2-3 сантиметра над ануса има някаква секретираща жълта нз какво мехурче ли се е пукнало като сам се бръснал незнам ама е много гнусно квото и да правя не спира и мисля че преди да се обръсна я нямаше :( От Вчера ме е страх много и незнам от страх ли или наистина ама като седя ми тежи долу и малко ме боли и още повече се стресирам . Моля ви помогнете чух че имало някакви кремчета или нещо друго . Не искам да ходя на лекар срам ме е . Аз съм момче на 18 години нормално ли е това да се случи и от какво? Кажете ми как да се справя с проблема моляви . По долу съм дал снимки

FuckedUp
01-27-2011, 10:07
Oтивай на лекар, бе.. :X

StolenBliss
01-27-2011, 12:44
Бива ли както ти се изказа 'да се съмняваш за рак' и пак да те е срам да идеш на доктор... :? :? :?
Все пак не си вкарвай такива филми в главата, ама отивай на лекар..
Аз имам вътрешни хемороиди, и на мен не ми беше приятен прегледа,ама го преживях нали щом още пиша тука..
Заминавай...

Пп: Тва твойто е 'външно' демек само ще погледнат предполагам и няма да правят друго. Пуснал си снимки тук начи така можеш да покажеш и на доктора. Трябва да идеш при гастроентеролог. Пак ти казвам, няма от кво да се срамуваш !

Mi6inka
01-27-2011, 15:06
Ами.... добре... подробна информация, придружена със снимки..но ние дори и да сме наясно с проблема ти, едва ли ще ти помогнем така както ще ти помогне доктора...все пак..за това е доктор... Дори и някой да ти напише тук, намажи се с Еди-си-какво,би се доверил на случаен потребител във форум или на специалист, какъвто е доктора?

ImmortalSportFreak
01-27-2011, 15:44
лекар !

Няма от какво да се срамуваш,на лекарите това им е работата и са свикнали да гледат всичко.Щом не те е било срам да постнеш снимки тук,значи не би трябвало да те е срам да отидеш на доктор.. :lol: Успех и дано не е сериозно. ;)

ThisIsMe
01-27-2011, 18:48
От това ,което виждам на снимките мисля,че имаш
анална фистула и възпалени външни хемороиди.Не съм лекар,но задължително трябва да отидеш на преглед.Това не е нормално и с времето ще стане по-сериозно.Вероятно ще има болки по време на изхождане,съпроводени с кръв.Не си втълпявай глупости!Не зная на колко си години,но изобщо не смятам че в случая става дума за рак.По принцип рак на дебелото черво се получава след 40 години,а и не виждам признаци на рак.Гастроентеролог!
Вероятно ще ти изпише мехлем и си готов.
Личната ти хигиена винаги трябва да е на ниво.
Липсата и е една от причините довела до образуването на тези възпаления.

help4e
01-28-2011, 08:20
Къпя се по 3 пъти на ден имам отлична хигиена , явно заради заседналия начин на живот много седя пред компютара

KumchoValcho
01-28-2011, 09:03
Ходи на лекар! И аз имах такива проблеми, ама се оправих (макар че сега пак ми се появи де, ама карай)
Не си мисли, че си някакъв специален случай, лекарите виждат такива неща всеки ден, едва ли ще ги впечатлиш. Заминавай и не се притеснявай

ImmortalSportFreak
01-28-2011, 16:45
Къпя се по 3 пъти на ден имам отлична хигиена , явно заради заседналия начин на живот много седя пред компютара
Възможно е заради заседналия начин на живот да имаш хемороиди.Отивай на лекар-ще ти изпише някакви хапчета или кремче и намали стоенето пред компа. 8-)

help4e
01-28-2011, 18:49
Взех си Прокто-Гливенол крем така ми го препоръчаха и дано се оправи всичко

KumchoValcho
01-29-2011, 08:52
Взех си Прокто-Гливенол крем така ми го препоръчаха и дано се оправи всичкоКой ти го препоръча?
Аптекар или лекар? :-o

mitrata
01-29-2011, 17:01
Брато,отивай на лекар...аз имах хемороиди,първия път ми го цепиха със скалпел(един беше),втория с мазила ги лекувах(няма да ти казвам какви,щот няма да идеш на доктор)Та оправих се де,чат пат ми излизат,ама то се получава от нередовно хранене=>запек=>ти цъфва розата отзад...С боклуците дето се храним,това явление се появава и в ранна възраст,на мен ми се получи на 18 за първи път.Лечението не е нито страшно,нито срамно.Върви на лекар и се храни редовно...и недей да кибичиш прекалено пред компа или където и да било седнал :)

titinkaa
01-30-2011, 07:42
А забелязал ли си кръв в изпражненията?

ThisIsMe
01-30-2011, 09:24
А забелязал ли си кръв в изпражненията?

Ако сега няма кръв,то предстои тя да се появи,както и болките.Не съм лекар,но на снимката ясно се виждат възпалени външни хемороиди.Не трябва да чака,времето не му е приятел в този случай.За лекар е момчето.Колкото повече чака,толкова по-зле за него.
Авторе ,писах ти на лично още нещо,което ще ти е от полза.Влез и виж :)