PDA

View Full Version : Кво ми има пък на мене?...



CookieMonster
01-27-2011, 10:15
Има едно момиче от класа ми, с което седя и по принцип си излизаме и когато не сме на даскало. Обаче супер много се дразни от всичко. Постоянно вика "Офф, охх" и така нататъка. Аз пък нищо не и правя и се опитвам да й угодя; да правя каквото й харесва. Обаче на нея всичко й е тъпо... Каквото и да направя за нея - не иска да седи с мен, дори и да говори, а само клюкари за мене с други момичета... Ама след това ме пита дали уговорката за излизане си остава... Казва ми, че съм й най-добрата приятелка (знам, че не е така), ама тва са глупости. Какво се опитва да направи вече не знам? Много добре я познавам, познавам и личния и живот (който е труден), но е достатъчно разумен човек, за да разбере какво може и какво не. Чудя се дали си заслужава да съм приятелка с такъв човек? Къде ми е грешката? :-o

Concussion
01-27-2011, 10:19
Чудя се дали си заслужава да съм приятелка с такъв човек?

Според мен тази не заслужава изобщо да разговаряш с нея. Каква приятелка ти е като само клюкари за теб, а ти се опитваш всячески да й угодиш? Лигла. :?

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 10:37
Тя НЕ харесва нищо,от това,което правиш за нея.
Клюкарите,заговорничи зад гърба ти....
Извод:Такъв човек,НЕ си заслужава.
П.П.Момиче ли си и в кой клас си..7-8?
EDIT:

Къде ми е грешката?
Че и угаждаш.

rand0m
01-27-2011, 10:54
ВЪОБЩЕ не я отразявай! Като започне да ти показва колко й е скучно с теб просто й кажи нещо от типа "Оф като ти е тъпо се махни, заочваш да ме дразниш вече"
Сигурна съм, че не сте двете в клас, такаче си намери други приятелки и я инорирай напълно. Не си заслужава да си с пикла като нея! :?

CookieMonster
01-27-2011, 10:57
Добри съвети ми давате, ама като няма никого другиго с когото да седя... Само тя ме разбираШЕ и си говореШЕ нормално с мене. С другите просто не намирам контакт.
бтв. тя самата се махна от мене ...

ChoiYoNa
01-27-2011, 11:33
Сигурна съм, че не сте двете в клас, такаче си намери други приятелки..

и пишеш това ,след като ПЪРВОТО изречение в поста на момичето е

Има едно момиче от класа ми, с което седя..

колко си тъпа.

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 11:37
С другите просто не намирам контакт
Замисляла ли си се,защо?
Може би проблема е в теб...

Concussion
01-27-2011, 11:45
Сигурна съм, че не сте двете в клас, такаче си намери други приятелки..

и пишеш това ,след като ПЪРВОТО изречение в поста на момичето е

Има едно момиче от класа ми, с което седя..

колко си тъпа.

Мисля, че момичето имаше предвид, че не са само те двете в класа, а има и други, с които може да се сприятели. :) Може и да избягвате такива епитети... VaMpiRKaTaaa, може би проблема не е в момичето, а че няма общи интереси с останалите.

MuRocLaW
01-27-2011, 12:37
Никой ли няма да я успокои че ще си намери други приятели? Ужасни сте!

CookieMonster
01-27-2011, 15:02
Concussion да, просто нямам общи интереси. Извън даскало си имам съвсем нормални приятели, които нямат нищо общо с тия... Радвам се, че е последната година поне да се махна от даскалото. :D

ysmivka
01-27-2011, 15:08
Ами остави я известно време, да осети липсата ти. Иначе ДА - тя определно не заслужава приятелството ти, НО и ти правиш грешка ЗАЩО??? се опитваш да й yгаждаш,, да правиш каквото тя иска и т.н. Показвай си личното си мнение и позиция. Тя затова постъпва така, защото знае, че винаги ще може да се връща при тебе все едно нищо не ти е говорила зад гърба и т.н.

ysmivka
01-27-2011, 15:11
Concussion да, просто нямам общи интереси. Извън даскало си имам съвсем нормални приятели, които нямат нищо общо с тия... Радвам се, че е последната година поне да се махна от даскалото. :D


След като имаш и други приятели - не се впрягай толкова в действията на въпросто момиче. Щом говори зад гърба ти значи няма смелост да ти го каже в лицето. :wink: :wink:

fenche22
01-27-2011, 15:55
И аз имах такива `приятелки` - зарежи я тая, колкото и да и угаждаш никога няма да е доволна, поне я остави ти, а не да и даваш шанса и този път да те закопае. :?

RaisedOnRock
01-27-2011, 19:30
Зарежи я!

Runaway11
01-27-2011, 19:35
Тя НЕ харесва нищо,от това,което правиш за нея.
Клюкарите,заговорничи зад гърба ти....
Извод:Такъв човек,НЕ си заслужава.
П.П.Момиче ли си и в кой клас си..7-8?
EDIT:

Къде ми е грешката?
Че и угаждаш.

Много се дразня като почнете ти кой клас си? Мога да ти кажа че и по-възрастни хора имат същия проблем, нужно ли е да го казваш така сякаш тя е някакво дете и не разбира?

По темата...мисля като всички останали не си заслужава. Кажи и че не харесваш отношението и и я игнорирай...

fenastz
01-27-2011, 20:40
Удари я с лакът в ребрата и използвай следните думи:

КУЧКO, СТИГА СИ СЕ ГЛЕЗИЛА СУПЕР МНОГО МЕ НЕРВИШ, ДА ТЕ EБА И В РАЗГЛЕЗЕНОТО ДЕТЕ!

гарантирам успех в отношенията ви :)

rand0m
01-27-2011, 20:42
Сигурна съм, че не сте двете в клас, такаче си намери други приятелки..

и пишеш това ,след като ПЪРВОТО изречение в поста на момичето е

Има едно момиче от класа ми, с което седя..

колко си тъпа.

Я се успокой :lol: Всички разбраха какво имам предвид освен теб(а аз съм тъпата) :D :D не ме разсмивай мойто дете 8-)

0pAsNooosLaDkA
01-28-2011, 16:44
Ами остави я известно време, да осети липсата ти. Иначе ДА - тя определно не заслужава приятелството ти, НО и ти правиш грешка ЗАЩО??? се опитваш да й yгаждаш,, да правиш каквото тя иска и т.н. Показвай си личното си мнение и позиция. Тя затова постъпва така, защото знае, че винаги ще може да се връща при тебе все едно нищо не ти е говорила зад гърба и т.н.

+1

Roxie
01-28-2011, 16:52
И аз имах подобен проблем.Това , което аз направих беше да спра да й говоря , когато се местеше не ми пукаше , не я питах защо.Дадох и свобода от моя страна.Да говори зад гърба ти >>> значи толкова и умее да говори! Ще намериш друга приятелка , която ще те разбира и няма да е толкова вманиачена в идеята да и угаждаш.