PDA

View Full Version : Голям проблем



malkasladkaku4ka
01-27-2011, 14:19
Хора не мога да се възбудя .. какво става :shock: дайте съвет ?
Възбуждам се ,когато се сетя за нещо такова , но мастурбацията въобще не ми действа :?

AlokiNn
01-27-2011, 14:35
Всичко е на псих основа.. Застани в любима/удобна поза. Затвори очи ако трябва и мисли че пръстите ти са на някой пич

malkasladkaku4ka
01-27-2011, 18:57
да но не са . Но проблема е друг ... случва се да не се възбуждам дори и ,когато това го прави момче. НЕ съм лизбийка! :(

AlokiNn
01-27-2011, 20:00
Често ли мастурбираш?
На колко години си?
Не мога да ти вадя думите от устата.. дай малко инфо

malkasladkaku4ka
01-28-2011, 07:57
Не ! 14 :oops:

Extremescream
01-28-2011, 08:02
Замисляла ли си се,че не ти е време просто?Познавам момичета,които не са изпитвали ама грам инатерес към секс,мастурбация и т.н. до някъде 16.
Бтв,ти не беше ли онази,която пускаше малоумни теми през 2 минути?

anonymous768631
01-28-2011, 08:11
Замисляла ли си се,че не ти е време просто?Познавам момичета,които не са изпитвали ама грам инатерес към секс,мастурбация и т.н. до някъде 16.
Бтв,ти не беше ли онази,която пускаше малоумни теми през 2 минути?
За първото: на тези момичета им се вика "сдухани".
За второто: да, същата.

jettlii
01-28-2011, 08:24
Замисляла ли си се,че не ти е време просто?Познавам момичета,които не са изпитвали ама грам инатерес към секс,мастурбация и т.н. до някъде 16.
Бтв,ти не беше ли онази,която пускаше малоумни теми през 2 минути?
За първото: на тези момичета им се вика "сдухани".
За второто: да, същата.

а на 14 им се вика "деца"

alieny2k
01-28-2011, 08:37
Замисляла ли си се,че не ти е време просто?Познавам момичета,които не са изпитвали ама грам инатерес към секс,мастурбация и т.н. до някъде 16.
Бтв,ти не беше ли онази,която пускаше малоумни теми през 2 минути?
За първото: на тези момичета им се вика "сдухани".
За второто: да, същата.

а на 14 им се вика "деца"
Последният коментар май е най-точен!

anonymous768631
01-28-2011, 09:41
Деца друг път. Щом са достатъчно големи, за да им кърви вагината, значи ще се достатъчно големи, за да мастурбират и да правят секс.

anonymous768631
01-28-2011, 09:58
Е защо цитира мен. Не хванах връзката между нашите коментари...

MlqkoSkakao
01-28-2011, 10:01
На мен също ми дойде на 11 :) Викаш било ми е време да почна да си бъркам редовно в гащите и да се свалям на батковците, за да правим секс? ха, умно..
По темата, авторке изобщо ли не се възбуждаш от мастурбирането? Или ти е отскоро проблемът? Преди изпитвала ли си удоволствие или отначалото не става? Според мен също е на психическа основа :-o отпусни се, мисли за нещо, което ти действа възбуждащо и така : )

anonymous768631
01-28-2011, 10:05
Да, било ти е.

Extremescream
01-28-2011, 10:08
Деца друг път. Щом са достатъчно големи, за да им кърви вагината, значи ще се достатъчно големи, за да мастурбират и да правят секс.
На една приятелка й дойде на 9.И твърдиш,че е достатъчно голяма за секс?
Ти си идиот.

anonymous768631
01-28-2011, 10:35
Защо аз да съм идиот! Я се стегни малко. Спрете с тези неохуманистически булшитове!
Не съм го решил това аз, а природата!!!

malkasladkaku4ka
01-28-2011, 11:10
Може ли да попитам кфо толко яко виждате в това да се заяждате ?? :? И мисля ,че всички сте тука за да си споделяте проблемите и на мене може да ми се струват някои ваши теми доста малоумни , но просто не давам мнение и точка :shock:

Extremescream
01-28-2011, 11:11
Ми дай тогава да развалим постиженията на човечеството и да си живеем в горите.Природата е решила да НЕ можем да летим,но ние имаме самолети.Има еволюция.Ако в средновековието наистина е било прието да се омъжиш на 9 (респективно и да имаш деца) , просто защото тялото ти е такова,то в 21-ви век сме се цивилизовали малко и има значително развитие на медицина,психология и се знае точно колко вредно е деца да водят полов живот.Деца,да се отбележи.За ранните бракове има и множество предпоставки,но както и да е.

Едит:Погледни си темите и кажи дали не са глупави.Ако с чиста съвест можеш да кажеш,че не можеш сама да си отговориш на повечето въпроси,то тогава не виждам смисъл изобщо да отговарям по-нататък.

anonymous768631
01-28-2011, 11:27
Може ли да попитам кфо толко яко виждате в това да се заяждате ?? :? И мисля ,че всички сте тука за да си споделяте проблемите и на мене може да ми се струват някои ваши теми доста малоумни , но просто не давам мнение и точка :shock:
Т'Фа не е някоя групичка за подкрепа! Хайде, OUT!


Ми дай тогава да развалим постиженията на човечеството и да си живеем в горите.Природата е решила да НЕ можем да летим,но ние имаме самолети.Има еволюция.Ако в средновековието наистина е било прието да се омъжиш на 9 (респективно и да имаш деца) , просто защото тялото ти е такова,то в 21-ви век сме се цивилизовали малко и има значително развитие на медицина,психология и се знае точно колко вредно е деца да водят полов живот.Деца,да се отбележи.За ранните бракове има и множество предпоставки,но както и да е.
Ако смяташ "цивилизоването" за постижение, то наистина има нещо сбъркано в теб. Хората са се отчуждили, планетата се замърсява редовно. Избиват се животински видове, заличават се растителни. Избиват се хора за щяло и нещяло. Преди поне е ставало въпрост за чест и национално достойнство.

malkasladkaku4ka
01-28-2011, 11:30
Ми дай тогава да развалим постиженията на човечеството и да си живеем в горите.Природата е решила да НЕ можем да летим,но ние имаме самолети.Има еволюция.Ако в средновековието наистина е било прието да се омъжиш на 9 (респективно и да имаш деца) , просто защото тялото ти е такова,то в 21-ви век сме се цивилизовали малко и има значително развитие на медицина,психология и се знае точно колко вредно е деца да водят полов живот.Деца,да се отбележи.За ранните бракове има и множество предпоставки,но както и да е.

Едит:Погледни си темите и кажи дали не са глупави.Ако с чиста съвест можеш да кажеш,че не можеш сама да си отговориш на повечето въпроси,то тогава не виждам смисъл изобщо да отговарям по-нататък.

Че то до 18 години все сме си деца .. за родителите ти ще си дете и на 50 .. означава ли ,че трябва тогава да си изгубиш девственноста :? И да виждам си темите , за да ги пусна явно не съм ги смятала за глупави .Да, мога да си отговоря сама на повечето въпроси , но искам повече мнения , понеже не винаги моя отговор ме удовлетворява :)

Extremescream
01-28-2011, 11:34
Може ли да попитам кфо толко яко виждате в това да се заяждате ?? :? И мисля ,че всички сте тука за да си споделяте проблемите и на мене може да ми се струват някои ваши теми доста малоумни , но просто не давам мнение и точка :shock:
Т'Фа не е някоя групичка за подкрепа! Хайде, OUT!


Ми дай тогава да развалим постиженията на човечеството и да си живеем в горите.Природата е решила да НЕ можем да летим,но ние имаме самолети.Има еволюция.Ако в средновековието наистина е било прието да се омъжиш на 9 (респективно и да имаш деца) , просто защото тялото ти е такова,то в 21-ви век сме се цивилизовали малко и има значително развитие на медицина,психология и се знае точно колко вредно е деца да водят полов живот.Деца,да се отбележи.За ранните бракове има и множество предпоставки,но както и да е.
Ако смяташ "цивилизоването" за постижение, то наистина има нещо сбъркано в теб. Хората са се отчуждили, планетата се замърсява редовно. Избиват се животински видове, заличават се растителни. Избиват се хора за щяло и нещяло. Преди поне е ставало въпрост за чест и национално достойнство.
Картач,става въпрос не за индустриално или за научно.А по-скоро за психологическо развитие,където можем да се замислим 'Абе,наистина ли е правилно да си давам 10-11-годишното дете на някакъв/някаква,за да си имат деца (!) и да ги гледат?'

anonymous768631
01-28-2011, 15:11
Абе, вие сте като коне с капаци. За вас има табута, които не можете да си представите, че не може да ги има!
Мязате ми на някои герои от компютърна игра, където има едно дърво на някое място и това. Никой не го осмисля, никой не може да го промени.
:?
След като тогава са го правели това и обществото е било много по-сдържано, а не разгулно и развратно като това, в което живеем, то защо не се замислите дали не е било правилно?

Extremescream
01-28-2011, 15:14
Мне,тогава са го правили,защото са се женили на по 12-13.Както каза Миминко,мисли с тая глава.
Чукането от малки не е защото обществото го е възприемало за нормално.Ако са се чукали на по 11-12 без да има брак,можело е да ги убият с камъни.А и тогава животът е бил значително по-кратък,основна цел е била да се родят синове,при това колкото се може повече,за да могат да работят.
А,и обществото е било не по-малко развратно,просто е били малко по-лицемерно.

alieny2k
01-28-2011, 15:20
Мне,тогава са го правили,защото са се женили на по 12-13.Както каза Миминко,мисли с тая глава.
Чукането от малки не е защото обществото го е възприемало за нормално.Ако са се чукали на по 11-12 без да има брак,можело е да ги убият с камъни.А и тогава животът е бил значително по-кратък,основна цел е била да се родят синове,при това колкото се може повече,за да могат да работят.
А,и обществото е било не по-малко развратно,просто е били малко по-лицемерно.
То и сега се женят май на по 11-12...циганите а на 24 са вече баби :?

anonymous768631
01-28-2011, 15:37
Добре. Не разбирам каква е разликата дали синът ми прави секс на 11 или дъщеря ми...
П.П.: То и 40-годишна жена да си, ако нямаш брак и правиш секс, пак можело да те убият.

AlokiNn
01-28-2011, 16:17
Остави го момчето е футболист :)