PDA

View Full Version : ще се самоубия ако не ми отговорите ;д;д;д;д;д



SladkotoPoly
01-27-2011, 15:05
Здравейте :)Пиша от този профил, защото не ми се регистрира тук само за една история..
Към края на учебната година разбрах,че едно момче от съседен клас ме харесва(ЩЕ ГО НАРЕКА А.) .Хубаво се развиха нещата беше СТРАХОТНО.Имам много хубави спомени с него.Но след време се скарахме по скайп за някакви глупости,разбрах,че някой му е казал нещо гадно за мен(така и не разбрах какво)Казах му да не вярва на хората,но той ми каза,че не иска да има нищо общо с мен,че не съм го вълнувала,че никога не ме бил харесвал,а и двамата много добре знаем,че не е така.Милиони пъти му казах,че може би го лъжат, но той каза,че не го интересува.Исках да говоря с него,но той ми отказваше,не искаше дори да ме види.НАМРАЗИ МЕ !!!;(Дълго време не си говорихме...преди месец тръгнах с едно друго момче(с което,вече не сме заедно) и когато А. ни видеше заедно как се прегръщаме и целуваме,направо полудяваше.Не успя да скрие,колко му е гадно,нарочно мина покрай нас ,,хиляда'' пъти за да чуе какво си говорим и какво правим.Не мога да го разбера,защо го прави нали не му пукаше за мен,нали бях грозна,глупава,нали не ме искаше...Тогава защо се ядосва,когато ме види с друг А пък едновременно с това когато ме види ми прави едни физиономии все едно не може да ме гледа..
АЗ ВСЕ ОЩЕ МНОГО го харесвам и искам да бъда с нещо, искам да се сдобрим,но не виждам начин,след като не иска да говори с мен,а очевидно му пука .Какво да направя за да си го върна,много искам да се сдобрим,поне малко да ме допусне в живота си(отново)Какво да правя? Имам ли шанс според вас??
Благодаря ви,ако сте го прочели ;)

Danny9
01-27-2011, 15:34
Ако си права че ревнува, според мен трябва да идеш и да го прегърнеш или да го целунеш. :D Малко е рисковано, ама щом не иска да говори с теб. :(

ScarletBite
01-27-2011, 15:47
Въобразяваш си разни неща май.
Живей си живота.

burpp
01-27-2011, 16:00
Много се вписваш. Според мен, той е още дете. Ако наистина изпитва нещо към теб, ще прояви желание интерес и ще го покаже на теб. Ако мислиш, че той е несериозен човек, въобще не си прави труда да се занимаваш с него. Ще има много други, по-добри, който да ти покажат необходимите чувства и емоции.
Късмет :wink:

sasha_90
01-27-2011, 16:04
Той не е за теб!Първо,защото ако толкова държи на теб,няма да вярва на клюки,свързани с теб.Второ-вече не те понасял,твърди,че си грозна,глупава и т.н.,а това как ще го промениш?Освен това,ако даден човек държи на някого,не го обижда и му вярва,въпреки лошоте думи зад гърба му.
Надявам се,че разбра какво искам да ти кажа.Гледай напред и не позволявай да те тъпчат.И запомни-един свестен мъж не се държи по начина,по които се е държало това момче с теб.

CristalTear
01-27-2011, 16:31
Не мисля че има смисъл да се обвързваш с него щом е готов да те зареже, защото някой му е казал нещо без дори да ти даде възможност да му обясниш за какво става въпрос

TechnoAddicted
01-27-2011, 18:25
Момичето казва , че още има чувства за него и мислите , че ще промените чувствата и с 1 КОМЕНТАР ?! :shock: божеее ... и аз мисля да отидеш да го прегърнеш и целунеш поемаш риск , но това ще те яде отвътре ... дори съм 100 % сигурен , че дори сега те яде ... греша ли ? Старо и тъпо , но "Риск печели , риск губи . "

Viksyyy1995
01-27-2011, 18:48
Когато го видиш .. дръпни го някъде настрани и не го пускай докато не се изясните .. :) :) :)

SladkotoPoly
01-27-2011, 20:19
Ако наистина изпитва нещо към теб, ще прояви желание интерес и ще го покаже на теб.
Може би,има причина да не показва интерес към мен..От мъжка гордост или не незнам вече..



Второ-вече не те понасял,твърди,че си грозна,глупава и т.н.,а това как ще го промениш?
може и да не го мисли наистина,а да го казва нарочно,за да се откажа от него или не знам...

ОФ толкова ми е объркано,толкова много го оправдавам, че сигурно ви изглеждам смешна вече :oops: Но според мен наистина е така !

TheBeliever
01-27-2011, 20:37
Когато един човек се почувства излъган, предаден и обиден е способен да наговори хиляди неща, които не мисли в действителност. Явно това, което са му наговорили за теб, наистина го е засегнало и с лапешкия си акъл той решава да си "отмъсти" с нападки, обиди и т.н. Едно е сигурно - ако не те е харесвал и ако не му пукаше нямаше да се държи така. Щеше да махне с ръка да те игнорира напълно.

Аз обаче не мисля, че с прегръдка и целувка ще оправиш нещата. Напротив. Само ще му дадеш още една възможност да те унижи и отхвърли. Единствената възможност според мен е един сериозен разговор. Но с детинското си поведение той едва ли ще ти даде възможност да поговориш него. Ако все пак решиш да опиташ се постарай това стане лично, без скайпове, посредници и прочие, и по възможност насаме. Пред публика момчетата се правят на интересни и често вършат някои неща само, за да си поддържат имиджа.

sasha_90
01-28-2011, 09:39
Второ-вече не те понасял,твърди,че си грозна,глупава и т.н.,а това как ще го промениш?
може и да не го мисли наистина,а да го казва нарочно,за да се откажа от него или не знам...
Пак същата работа.Ако е нормален няма да ти говори такива неща.

fakesmiles
01-28-2011, 14:33
Второ-вече не те понасял,твърди,че си грозна,глупава и т.н.,а това как ще го промениш?
може и да не го мисли наистина,а да го казва нарочно,за да се откажа от него или не знам...
Пак същата работа.Ако е нормален няма да ти говори такива неща.

Абсолютно вярно!Ако някой те харесва,не би ти говорил такива неща,просто няма начин.Защо ще иска да се отказваш от него не разбрах..?

Daydreamer3
01-28-2011, 14:51
Такъв човек недоверчив не ти трябва, да вярва на всяка втора клюка за теб, а после да те "следи" едва ли не..Поне аз такъв човек няма да допусна до себе си.Продължавай напред и го заеби тоя.. :-)

Wwwooow
01-28-2011, 20:29
Когато един човек се почувства излъган, предаден и обиден е способен да наговори хиляди неща, които не мисли в действителност. Явно това, което са му наговорили за теб, наистина го е засегнало и с лапешкия си акъл той решава да си "отмъсти" с нападки, обиди и т.н. Едно е сигурно - ако не те е харесвал и ако не му пукаше нямаше да се държи така. Щеше да махне с ръка да те игнорира напълно.

Аз обаче не мисля, че с прегръдка и целувка ще оправиш нещата. Напротив. Само ще му дадеш още една възможност да те унижи и отхвърли. Единствената възможност според мен е един сериозен разговор. Но с детинското си поведение той едва ли ще ти даде възможност да поговориш него. Ако все пак решиш да опиташ се постарай това стане лично, без скайпове, посредници и прочие, и по възможност насаме. Пред публика момчетата се правят на интересни и често вършат някои неща само, за да си поддържат имиджа.
+точно ;)

SladkotoPoly
01-29-2011, 16:20
ТОЙ е повярвал на приятелите си, защото имаха причини да не ме харесват... кой знае какво са му наговорили (а много ясно,че ще повярва на тях, а не на мен те се познават от 13години,а с мен от 2)Днес пак се сетих за миналото ни,четох хронологии в скайп,гледах наши клипчета...ЛИПСВА МИ УЖАСНО МНОГО (какво да правя,вече не знам,Обожавам го този човек искам да съм с него)

malibugirl
01-29-2011, 21:25
останах с впечатлението, че момчето изпитва нещо към тебе, така че можеш да го накараш да поговорите или да отидеш направо при него и да го прегърнеш, да го целунеш . . . :)

SladkotoPoly
01-30-2011, 08:49
останах с впечатлението, че момчето изпитва нещо към тебе
дано да е така :)

SladkotoPoly
01-30-2011, 16:17
Още мнения ?? и предложения какво мога да направя за да сме заедно или няма шанс това да се случи..

SladkotoPoly
01-30-2011, 16:19
Още мнения ?? и предложения какво мога да направя за да сме заедно или няма шанс това да се случи..

bzzzgirl
01-30-2011, 20:27
в същото положение съм и ти казвам че само да мислиш за него и колко ти липсва не си сструва...преди отново да помилиш колко мноо значи за тбе помисли каво той ти е дал-имам предвид като развитие като незабравими спомени ,вълшебни моменти..често хората бъркат влюбването с любовта.помисли заслужава ли си да хабиш толкова нерви за него ,ако той не е оставил някаква следа у теб...
на някои може да им звучи като ала бала ама си е така 8-)

SladkotoPoly
01-31-2011, 08:34
^^Определено си заслужава!!Ако не си засужаваше повярвай ми досега да е спряло да ми пука и да съм почнала да се занимавам с други..Толкова си приличаме двамата с него,така хубаво се допълваме,че знам че ако се съберем ще прекараме още много хубави моменти.Мисля си,че той е момчето за мен,че той е моята половинка(както се казва)Явно това,което се случва в момента е някаква голяма тъпа грешка и аз не знам как да я оправя.. ???

SladkotoPoly
01-31-2011, 20:17
^^Определено си заслужава!!Ако не си засужаваше повярвай ми досега да е спряло да ми пука и да съм почнала да се занимавам с други..Толкова си приличаме двамата с него,така хубаво се допълваме,че знам че ако се съберем ще прекараме още много хубави моменти.Мисля си,че той е момчето за мен,че той е моята половинка(както се казва)Явно това,което се случва в момента е някаква голяма тъпа грешка и аз не знам как да я оправя.. ???

montana6
01-31-2011, 21:54
Гледам, че каквото и да ти казват, ти пак искаш да се съберете. Щом вече си взела решение, просто върви и говори с него. Моето мнение е, че не си заслужава да му даваш втори шанс, щото лично той си е виновен, нагрубил те е и сам те е отхвърлил (тоест е направил своя избор). Щом ми мислиш, че си заслужава, може и да е така, ти си знаеш най-добре, но пак казвам, че ако искаш да се съберете, върви и направи опит.

sabaton94
01-31-2011, 21:58
Кухнята, ножа
банята, вените, ма, овца!

elenka3
01-31-2011, 22:13
Въобразяваш си разни неща май.
Живей си живота.

+1

Nakadah
02-01-2011, 05:40
Ще се самоубиеш :lol: :lol:

SladkotoPoly
02-01-2011, 08:43
Кухнята, ножа
банята, вените, ма, овца!
Ти си супер прост ве,мой 8-) 8-) 8-) Не виждаш ли,че е ебавка,толкоз ти акъла ......... :D :D :-) :-) хахах овца ще ми вика БОЖЕЕ

chanel01
02-01-2011, 08:52
Продължавай без него

SladkotoPoly
02-01-2011, 14:17
Гледам, че каквото и да ти казват, ти пак искаш да се съберете. Щом вече си взела решение, просто върви и говори с него. Моето мнение е, че не си заслужава да му даваш втори шанс, щото лично той си е виновен, нагрубил те е и сам те е отхвърлил (тоест е направил своя избор). Щом ми мислиш, че си заслужава, може и да е така, ти си знаеш най-добре, но пак казвам, че ако искаш да се съберете, върви и направи опит.
не е виновен само той,аз също направих доста грешки,може би затова не мога да го забравя и да си кажа КрАЙ ! оставих нещата недовършени един вид :?

montana6
02-01-2011, 15:46
Ми довърши ги тогава. :D :D

fenastz
02-01-2011, 16:07
ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ

http://imgur.com/tCp90.gif

самоубий се.

Greennight
02-01-2011, 16:23
Един откровен и личен разговор мисля,че ще изясни нещата.

SladkotoPoly
02-01-2011, 20:06
ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ

http://imgur.com/tCp90.gif

самоубий се.
НЯМА НЯМА НЯМА НЯМА НЯМА НЯМА НЯМА НЯМА НЯМА НЯМА да ти направя този кеф 8-) СОРИ 8) намери някой отчаян тийн тук май има доста ;Д Успех ;) :-)

SladkotoPoly
02-06-2011, 14:16
аз още се измъчвам по тоя въпрос...

quexxe
02-06-2011, 14:33
А ти защо си хвана друг, след като още обичаш въпросния "А" ? :)
Направила си грешка. Слушаш сърцето и късаш с настоящия си партньор или продължаваш да го лъжеш, да лъжеш и двамата - единия, че го обичаш, другия, че си го забравила. Тая серия на Листопад не тук, моля. : )

Успех !

NomNomNom
02-06-2011, 15:17
Казал ти е , че си грозна и тъпа. Нямаш ли капка самоуважение.

SladkotoPoly
02-07-2011, 14:29
^^ аз съм си виновна за тези думи,ядосах го...Когато човек е ядосан,говори глупости само и само да се защити..(поне в случая )
Искам само да се сдобрим, но как ????

SladkotoPoly
02-09-2011, 12:54
Искам само да се сдобрим, но как ????

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 13:45
Искам само да се сдобрим, но как ????
Едно простичко 'извинявай',мисля,че ще свърши чудеса.

SladkotoPoly
02-09-2011, 20:00
Със сигурност няма да стане само с едно ,извинявай' и със сто няма да стане...
но все пак благодаря за предложението ;)
други предложения?

assd
02-09-2011, 20:04
не ни лишавай от присъствието си, ще посърнем

SladkotoPoly
02-09-2011, 20:11
не ни лишавай от присъствието си, ще посърнем
еби си майката :-)
мн ме дразните такива индивиди

Reniii
02-10-2011, 16:45
не ни лишавай от присъствието си, ще посърнем
е** си майката :-)
мн ме дразните такива индивиди
мм да !

kikatta
02-10-2011, 16:50
Ако си права че ревнува, според мен трябва да идеш и да го прегърнеш или да го целунеш. :D Малко е рисковано, ама щом не иска да говори с теб. :(

+1..

SladkotoPoly
02-13-2011, 10:45
:-x

nikodine
02-13-2011, 14:35
Здравейте :)Пиша от този профил, защото не ми се регистрира тук само за една история..
Към края на учебната година разбрах,че едно момче от съседен клас ме харесва(ЩЕ ГО НАРЕКА А.) .Хубаво се развиха нещата беше СТРАХОТНО.Имам много хубави спомени с него.Но след време се скарахме по скайп за някакви глупости,разбрах,че някой му е казал нещо гадно за мен(така и не разбрах какво)Казах му да не вярва на хората,но той ми каза,че не иска да има нищо общо с мен,че не съм го вълнувала,че никога не ме бил харесвал,а и двамата много добре знаем,че не е така.Милиони пъти му казах,че може би го лъжат, но той каза,че не го интересува.Исках да говоря с него,но той ми отказваше,не искаше дори да ме види.НАМРАЗИ МЕ !!!;(Дълго време не си говорихме...преди месец тръгнах с едно друго момче(с което,вече не сме заедно) и когато А. ни видеше заедно как се прегръщаме и целуваме,направо полудяваше.Не успя да скрие,колко му е гадно,нарочно мина покрай нас ,,хиляда'' пъти за да чуе какво си говорим и какво правим.Не мога да го разбера,защо го прави нали не му пукаше за мен,нали бях грозна,глупава,нали не ме искаше...Тогава защо се ядосва,когато ме види с друг А пък едновременно с това когато ме види ми прави едни физиономии все едно не може да ме гледа..
АЗ ВСЕ ОЩЕ МНОГО го харесвам и искам да бъда с нещо, искам да се сдобрим,но не виждам начин,след като не иска да говори с мен,а очевидно му пука .Какво да направя за да си го върна,много искам да се сдобрим,поне малко да ме допусне в живота си(отново)Какво да правя? Имам ли шанс според вас??
Благодаря ви,ако сте го прочели ;)

Ае ай самоубивай се ма пача за кво живееш :D