PDA

View Full Version : Прецакано...



scoobydors
01-27-2011, 15:26
А пък неска една моя приятелка ме прецака... много ме беше яд!
На кафенце сме и става време да ставаме нали, отивам аз до тоалетната, връщам се и си взимам нещата да си ходим. Явно съм си оставила кутията с цигари някъде там и тя я е взела... и както попринцип прави ме излъга, че не я е взела :D ще ми я върне знам ама искам да и напрая нещо гадно, да си го върнааааа :D само ми крие някви неща (телефони, флашки) и получавам мини инфаркти всеки път! Искам да си го върна мамка му ! :D:D:D

Слушам идеи, ама да е шега, а не супер бруталното :d

scoobydors
01-27-2011, 16:26
Айде де, чакам спешни отговори :D за утре ще ми трябва плана! :grin:

kyka1
01-27-2011, 16:39
Това вашето е детска работа :(

filmimilmi
01-27-2011, 16:41
Ти нямаш ли си други приятелки, че всеки път трябва да търчиш подире й и да й се молиш да ти връща нещата? И да те е яд, тя те взима за глупачка. Да знаеш още на място, че тя ти е взела нещо и ти да не покажеш малко характер, за да я изобличиш като крадла, да си вземеш своето и да й кажеш да върви на майната си. #-o

zlatit0o
01-27-2011, 17:06
Ех, колко си готина цигари а-у ... както и да е :-P

Ами и ти и скрий телефона/флашката :D

smiirnoff
01-27-2011, 17:11
Супер зле..

scoobydors
01-27-2011, 19:20
Ама колко сериозно го вземате всички това..беше просто шега между най-добри приятелки :D винаги си правим някви ей такива номерца, напълно нормалните неща... кааакто и е да.

RaisedOnRock
01-27-2011, 19:25
:razz: :razz:
Спри цигарите.

Cybershot
01-27-2011, 19:26
Отиваш разплакана и и казваш че са ти открили тумор в мозъка и ти остават 4 месеца живот и че няма лечение, ама трябва наистина да ревеш яко, кат ти "влезе" в положението почваш истерично да се хилиш и че се е хванала :D :D (мале много болен мозък съм имал....)

scoobydors
01-28-2011, 18:44
:razz: :razz:
Спри цигарите.

Оооо, аз това си го мислех да го направя, ама от инат. :D Цяла кутия да загубя ей така не може, спирам цигарите! Ама после като разбрах, че е в тая приятелка ми олекна жестоко. :D

Chacho
01-28-2011, 19:12
Като ти върне цигарите, кажи че е имало листче, на което си си записала няква важна инофрмация (примерно тел. номер, които е трябвало да дадеш на майка си или нещо подобно). Като ти отговори, че са си били така и кажи, че като ги е взела цигарите, може да го е изпуснала някъде. Накарай я да отидете в заведението само да потърсите листчето и й кажи да погледне под столовете, под диваните, да се навежда там. После излизате от кафето и й обясняваш, че не е имало такова листче. Равносметката е, че се е влязла в кафето, чеплезила се е и си е тръгнала. ^^

meganet
01-28-2011, 19:35
Лигли!

scoobydors
01-29-2011, 09:28
Като ти върне цигарите, кажи че е имало листче, на което си си записала няква важна инофрмация (примерно тел. номер, които е трябвало да дадеш на майка си или нещо подобно). Като ти отговори, че са си били така и кажи, че като ги е взела цигарите, може да го е изпуснала някъде. Накарай я да отидете в заведението само да потърсите листчето и й кажи да погледне под столовете, под диваните, да се навежда там. После излизате от кафето и й обясняваш, че не е имало такова листче. Равносметката е, че се е влязла в кафето, чеплезила се е и си е тръгнала. ^^

Много добро! Ама за жалост тя ми ги върна вчера още и идеята ти няма осъществяване.. ама поне за другия път ще знам . :-)

MuRocLaW
01-29-2011, 16:51
Ех, колко си готина цигари а-у ... както и да е :-P

Ами и ти и скрий телефона/флашката :D
http://vbox7.com/play:78ca9b40

Pamaa
01-29-2011, 22:26
хаха.. както бяха писали "Леле колко си готина..." :lol: :P

а за номера... еми аз бих я оставила следващия път в кафенето, тя да плаща сметката... не вярвам това, което си го пила да е повече от 5 лв...

WishICouldForgetYou
01-30-2011, 01:21
Апффф, злееее.... :?

Chacho
01-30-2011, 02:05
Плюйте я, че е добродушна и с чувство за хумор! Комплексите ви край нямат, даже и за пушенето я разкритикувахте, че го правела, за да е готина. Гордеете ли се, че успявате да намерите лошото във всичко и всекиго и то аболютно самоцелно? Добре, че е запазила детското у себе си, всеки втори се опитва да го убие.

MishoShamara
01-30-2011, 02:08
Пробутай й белязани пари и се обади в полицията.

scoobydors
01-30-2011, 18:12
Плюйте я, че е добродушна и с чувство за хумор! Комплексите ви край нямат, даже и за пушенето я разкритикувахте, че го правела, за да е готина. Гордеете ли се, че успявате да намерите лошото във всичко и всекиго и то аболютно самоцелно? Добре, че е запазила детското у себе си, всеки втори се опитва да го убие.

Благодаря ти изключително много. Вече бях почнала да се чудя защо изобщо трябваше да пиша в ТОЗИ форум като знам какви са хората тук.. като цяло гледам да игнорирам 'умните' изказвания на безгрешните непушачи. :)