PDA

View Full Version : Рожден ден - къде?



TheMaggie
01-27-2011, 17:37
След месец навършвам 17 и се чудя къде да го празнувам. Може и в нас, но предпочитам заведение. Съжалявам, че задавам въпроса пак, но теми препълнени със злобни коментари и условия да има чалга в заведението не ме устройват. Та.. не е задължително да пускат след вечерния, определено е за предпочитане музиката да не е чалга (Dance, R&B, etc. ще е супер), за алкохол не споменавам след новите наредби xd, и това е общо-взето. За около 20 човека става въпрос. Благодаря! (:

Brooklyn
01-27-2011, 17:56
годините ти много ти връзват ръцете и ако сложим това че имаш доста претенции и нещата стават сложни ..

има много яко направени барове в които не се пуска чалга и пак си има стабилна клиентела и е супер,кофтито е че нямаш години и няма да те пуснат ,така че бар отпада.. Замисли се за някакъв ресторант ,не ония с кичеците и чалгата а по-нормален и тва е

bloodyF
01-27-2011, 21:00
а откъде си?
според мен най-добре вкъщи, ако имаш точни съседи :]

TheMaggie
01-27-2011, 21:47
София. Това е една от възможностите, но после не ми се чисти изобщо, само това ме спира.

-- Мерси, Brooklyn. :)

DarkKisss
01-28-2011, 06:00
Направете си домашно.
Мани заведенията .. Вкъщи си е най-добре (:

Mi6inka
01-28-2011, 11:02
Направете си домашно.
Мани заведенията .. Вкъщи си е най-добре (:


Пиене, ядене, музика каквато ТИ запоядаваш :D .. какво по-хубаво....Само дано гостите ти не са много буйни и да потрошат покъщнината ти. А иначе за чистенето после... ще помолиш няколко приятелки да ти помогнат и готово, не е чак толкова сложно ;) Весело изкарване

TheMaggie
01-28-2011, 22:00
Да, прави сте - домашно ще е. Благодаря! : ))