PDA

View Full Version : Момче ;(- ПОМОЩ



zlatnotopatee
01-27-2011, 17:55
Минала година (2010) харесвах едно момче тогава беше 6кл а аз 5. Запознахме се станахме гаджета.Запознах ги с една моя невероятно добра приятелка ("сестра ми") сприятелиха се,между тях имаше само приятелство обаче аз бях много много ревнива ии постояно го ревнувах от нея аа тя постояно се шегуваше с мен чче го харесва ии че не. на 30 юли 2010 година ние скъсахме ии аз тогава обидих "сестра ми" защото се оказа че го е харесвала с нея се скарахме но пак се сдобрихме. Тази нова учебна година отново се вазвърнаха чустата ми към него. Всеки ден като го видя в коридора той ми мята адски гаден поглед нито ме поздравява нито нищо сеено не ме познава .. ;(( наскоро едно момче ми беше направило ток ии той го бутна ама нз нарочно ли го напрви или бездаиска.Накрая на 2010 някаде към края на ноември месец неговри съоченице му удряха по задника ии аз много се нервих. Сега 2011 години те като ме видят не ми правят нищо (споделям ви го тва за запалките защото мога да се надявам че той е говорил с тях). А сега искам да говоря с него. Искам отново да бъде с мен да го прегръщам да го целувам.Сега тази моя сестричка ще излиза с него и случайно и аз ще бъда с тях и не знам какво да му кажа защото много го харесвам аа той може би ме мрази ;((. Не знам дали според вас съм влюбена или обсебена,но моля ви помогнете ми-какво да му кажа,как да постъпя с него аа ако не излезнем как да го заговоря .. ;((
ПС:Сори за пунктуационните грешки ии за правописните :))) .. Мерсии много :* Бест тийнове сте :* :* :*

FernandoTorresIkerCasilla
01-27-2011, 18:01
Минала година (2010) харесвах едно момче тогава беше 6кл а аз 5. Запознахме се станахме гаджета.Запознах ги с една моя невероятно добра приятелка ("сестра ми") сприятелиха се,между тях имаше само приятелство обаче аз бях много много ревнива ии постояно го ревнувах от нея аа тя постояно се шегуваше с мен чче го харесва ии че не. на 30 юли 2010 година ние скъсахме ии аз тогава обидих "сестра ми" защото се оказа че го е харесвала с нея се скарахме но пак се сдобрихме. Тази нова учебна година отново се вазвърнаха чустата ми към него. Всеки ден като го видя в коридора той ми мята адски гаден поглед нито ме поздравява нито нищо сеено не ме познава .. ;(( наскоро едно момче ми беше направило ток ии той го бутна ама нз нарочно ли го напрви или бездаиска.Накрая на 2010 някаде към края на ноември месец неговри съоченице му удряха по задника ии аз много се нервих. Сега 2011 години те като ме видят не ми правят нищо (споделям ви го тва за запалките защото мога да се надявам че той е говорил с тях). А сега искам да говоря с него. Искам отново да бъде с мен да го прегръщам да го целувам.Сега тази моя сестричка ще излиза с него и случайно и аз ще бъда с тях и не знам какво да му кажа защото много го харесвам аа той може би ме мрази ;((. Не знам дали според вас съм влюбена или обсебена,но моля ви помогнете ми-какво да му кажа,как да постъпя с него аа ако не излезнем как да го заговоря .. ;((
ПС:Сори за пунктуационните грешки ии за правописните :))) .. Мерсии много :* Бест тийнове сте :* :* :*

Това че сестра ти не ти е казала наистина е гадно, и съм сигурна че съжалява за стореното! :) Но за подчертаното-нали се сещаш че след като те види бившия ти, може да избяга? Помисли малко дали си заслужава да се виждаш с него толкова скоро!? Дали не е по-добре да изчакаш малко докато омразата му мине, първо да му се извиниш още 1 път [ако си го правила вече ;] ], да го заговориш - вместо да си сигурна че той ще си тръгне от там, и няма да погледне повече дори и приятелката ти! Това по-добре ли е - да мрази теб, а заедно с теб и сестра ти!?

britzy
01-27-2011, 19:00
Знаеш ли-научи се да пишеш-АДСКИГИГАХИПЕР неграмотно пишеш и още нещо-малка си за гаджета пфхаха повярвай ми после ще се смееш на тия глупости-филмирала си се супер много ,а момчето сигурно изобщо не зацепва

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 19:04
Не ти е времето,нито е правилният човек.
Сега учи,след 8-ми клас мисли за гаджета.

rand0m
01-27-2011, 20:53
Както казаха преди мен, сега най-добре седни да учиш. Момчетата на тая възраст са тоОоОолкова далеч от идеята за гадже, че ми е смешно да си представям какво толкова сте правили.
"Връзките" 5-6клас са само в даскало и то за не повече от 2 дена!

FernandoTorresIkerCasilla
01-28-2011, 10:04
Ехх, т'ва човек да не напише нещо в тоя форум! Все някви неандерталци ще пишат! :o Смешници! Момичето иска съвет от вас вие изобщо не и влизате в положението .. На вас не ви ли е ставало така?! Съмнявам се! :? Имайте малко съчувствие бе мамка му! Айде да речем вие сте 8-9 клас. Ами ако вие пуснете подобна тема, и ако повечето ви пишат както вие на момичето? К'во веднага ще почнете да се заяждате! Писна ми просто от вас! :X

n3zabrawiimaa
01-28-2011, 10:09
Ехх, т'ва човек да не напише нещо в тоя форум! Все някви неандерталци ще пишат! :o Смешници! Момичето иска съвет от вас вие изобщо не и влизате в положението .. На вас не ви ли е ставало така?! Съмнявам се! :? Имайте малко съчувствие бе мамка му! Айде да речем вие сте 8-9 клас. Ами ако вие пуснете подобна тема, и ако повечето ви пишат както вие на момичето? К'во веднага ще почнете да се заяждате! Писна ми просто от вас! :X

+1..

zlatnotopatee
01-28-2011, 19:00
Знаеш ли-научи се да пишеш-АДСКИГИГАХИПЕР неграмотно пишеш и още нещо-малка си за гаджета пфхаха повярвай ми после ще се смееш на тия глупости-филмирала си се супер много ,а момчето сигурно изобщо не зацепва

Aко не виждаш съм се извинила за допуснати те грешки.. Ай сайта се казва теенпроблем.нет да се решават проблеми, а не да се упрекваме .. Ай ся да се уважаваме,че и аз мога да обиждам ии да пиша тъпо коментари .. пфф ;хх .. Атнотсо излизането послушах FernandoTorresIkerCasilla мерсии много :* :* .. Но все пак ми помогнете как да говоря с него :) благодаряя ;**

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 19:35
FernandoTorresIkerCasilla
Сега говориш така.
Ще те видим след някоя друга година,като трябва да почнеш сама да изкараваш парите си,да се издържаш,и да ги разпределяш,кои са за храна,кои за сметки и кои за дрехи.Родителите ви,ви угаждат на всички прищевки,хранят ви,копуват ви дрехи,плащат сметките ,от които и вие се ползвате,в замяна искат само да учите.
И вие и това не правите?
Не е ли нахално?
Сега незнаете и немислите по този начин,но като станете родители ще ги разберете.
Не,че аз съм майка,все още не съм,но се издържам сама..всеки ден зареждам нафта за колата.И имам по-голяма представа от вас.

FernandoTorresIkerCasilla
01-28-2011, 20:03
FernandoTorresIkerCasilla
Сега говориш така.
Ще те видим след някоя друга година,като трябва да почнеш сама да изкараваш парите си,да се издържаш,и да ги разпределяш,кои са за храна,кои за сметки и кои за дрехи.Родителите ви,ви угаждат на всички прищевки,хранят ви,копуват ви дрехи,плащат сметките ,от които и вие се ползвате,в замяна искат само да учите.
И вие и това не правите?
Не е ли нахално?
Сега незнаете и немислите по този начин,но като станете родители ще ги разберете.
Не,че аз съм майка,все още не съм,но се издържам сама..всеки ден зареждам нафта за колата.И имам по-голяма представа от вас.

Кой е казал че не учим? Относно мен, съм с достатъчно добър успех, за да радвам наще. ;] Уча си редовно уроците, получавам достатъчно добри оценки, и съм заслужила всичко което имам, защото ценя какво правят родителите ми за мен. Но честно да ти кажа, не мисля че е мястото тук да се разправяме! ;]

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 20:10
Така е.Не е място за разправия,но ,ако обърнете прекалено голямо внимавие на момчетата :D и заебете уроците,може да ви спадне успеха.

djigitoriq
01-29-2011, 07:56
Не ти е времето,нито е правилният човек.
Сега учи,след 8-ми клас мисли за гаджета.
+1
Ако искаш да влезеш в хубава гимназия трябва да учиш.

britzy
01-29-2011, 09:52
oф ай стига сте спамили и сте се хвалили кой какъв успех има и колко учи .Кхаха

FernandoTorresIkerCasilla
01-29-2011, 13:53
oф ай стига сте спамили и сте се хвалили кой какъв успех има и колко учи .Кхаха

Като ти пречим защо влизаш в тая тема? :? А и т'ва да не ти е Facebook тука, да ти излизат известия че сме писали в темата? Ай сиктир, никой не те пита! Иначе по въпроса за гаджетата и ученето - на мен не ми пречи, и да имам приятел, и да уча! ;] Имам в предвид, че когато момчето ми звънне, аз му казвам че имам за учене, и той ме оставя да си науча. :)

zlatnotopatee
01-29-2011, 16:23
BTW в 21 век сме ии може да съчетаваме гаджета и учене .. ако вие не сте могли .. кво да напрайм ние гледайте си живота ии не ние учете как да съчетаваме учение и момчета .. само ни помагайте за проблемите ни .. :) :) :) :)

elenka3
01-29-2011, 23:51
Знаеш ли-научи се да пишеш-АДСКИГИГАХИПЕР неграмотно пишеш и още нещо-малка си за гаджета пфхаха повярвай ми после ще се смееш на тия глупости-филмирала си се супер много ,а момчето сигурно изобщо не зацепва

+1

zlatnotopatee
01-30-2011, 09:45
OMG ако не виждаш съм се извинила ..

elenka3
01-30-2011, 10:12
не съм видяла ..

zlatnotopatee
01-30-2011, 19:45
не съм видяла .. мм Гледай по хубаво тогава :)) В тая тема само се заяждаме .. Сайта се казва тийнпроблем а не тийнзаяждане ако влизате тук ми помогнете аа не ми казвайте как да пиша или с две думи: БЕЗ ПРАЗНИ КОМЕНТАРИ !!! |( |( |(

elenka3
01-30-2011, 23:06
ми да .. катт си толкозз ЗАБЛУДЕНА ще се заяждат всички

zlatnotopatee
01-31-2011, 09:25
Пфф кой го казва ;хх поне мога да чета.. а не кат тебе ПРЕЗ РЕДОВЕ

elenka3
01-31-2011, 12:06
Пфф кой го казва ;хх поне мога да чета.. а не кат тебе ПРЕЗ РЕДОВЕ

... ууфф заради такива катт теб хората са отказватт да влизатт в сайта ..

zlatnotopatee
01-31-2011, 18:33
мм да така е .. ае ся и ти спри да влизаш ;))

britzy
01-31-2011, 18:33
Хей я не я нападай-както казах в моя преден пост-филмирала си се,не е само упрек към писането ти-чети ТИ внимателно :-o

britzy
01-31-2011, 18:35
oф ай стига сте спамили и сте се хвалили кой какъв успех има и колко учи .Кхаха

Като ти пречим защо влизаш в тая тема? :? А и т'ва да не ти е Facebook тука, да ти излизат известия че сме писали в темата? Ай сиктир, никой не те пита! Иначе по въпроса за гаджетата и ученето - на мен не ми пречи, и да имам приятел, и да уча! ;] Имам в предвид, че когато момчето ми звънне, аз му казвам че имам за учене, и той ме оставя да си науча. :)

Тиха те искам :)

zlatnotopatee
01-31-2011, 18:35
OMГ аз съм се извинила ако не забелязваш ..