PDA

View Full Version : Пак този нов скайп...



LovinU
01-27-2011, 17:35
Здравейте!
Ето го и моя проблем:Вчера си купих нов лап топ и започнах да се занимавам с качване на програми,драйвъри и т.н.Но работата е там,че го бях дала на един познат да ми подпомогне и той ми беше качил новия скайп.Както се досещате,проблемът е,че искам стария.На няколко пъти ми се е налагало да го сменям,затова този път направих същото както и предните-изтеглих си windows installer cleanup и изтрих всички файлове на скайп 4.0.Деинсталирах програмата от контролния панел,затрих всички папки в хард диска и общо взето не остана и следа от новия.Почнах да инсталирам стария,първоначално одобрих добоавката ''гугъл тулбар'',но ми изписа че има грешка в нея и това ми бъгна целия скайп.Деинсталирах го и почнах наново,този път отхвърлих добавката но ми изписа следното,което досега не ми се е случвало:"Отваряне на ключ невъзможно.Проверете дали разполагате с достатъчно права за ключа,или се свържете с техническата поддръжка''.А след което и код 1603-неотстранима грешка при инсталирането.Някакви идеи,защото този път ми се струва че наистина няма оправия?! .. :)

JDeel
01-28-2011, 01:51
Ей тук е писано по този въпрос. Изглежда трябва да се премахне някакъв останал Installer нейде из компа:
http://forum.skype.com/index.php?showtopic=85962
тук също има по темата
http://forum.skype.com/index.php?showtopic=86181

Защо не харесваш новите версии на Skype?

LovinU
01-28-2011, 11:59
Чела съм всичкооо,абсолютно всичко по този въпрос,трих абсолютно всичко.Предполага се,че понеже съм с възможно най-новата версия на Windows 7 тя вече не иска да ми отвори стария скайп,а именно 3,8.Някъде пишеше,че обаче перфектно си работи с 3.6.Да,ама не.И него не иска да ми инсталира и ми изписва същите неща.. 8-)
Ами,не съм свикнала с него,гадно са подредени абонатите,както и да ги преподреждам все са на разбъркано.Няма го любимия ми статус,с луничката,но това са вече подробности.. :-D .И облика като цяло не струва,ама май ще ми се налага да свиквам.В момента съм с новия и ще поразпитам още малко дали има как да се сложи някой от старите,иначе се предавам.Все пак не е голяма работа,един скайп. :)

galin4o0o
01-30-2011, 12:55
Просто си остави новия скайп....Можеш да си го напавиш да изглежда като Стария може и в един цял прозорец,което е много практично:) Не е нужно да триеш и да слагаш стари версий ...хората го правят за да ни опростят ние си го правим трудно ... :P

didonko
01-30-2011, 16:37
Windows 7 има проблем със скайп версия 3.8.0.188 - изпитах го от първа ръка. 3.8.0.155 например бачка идеално.
Препоръчвам ти да си свалиш някоя portable версия - много по-удобно и бързо е, пък функциалността не се променя. И не сваляй 3.8.0.188 на Win 7