PDA

View Full Version : ТОЙ дали ме забелязва?



Natalito94
01-27-2011, 20:17
Влюбих се във вазможно най-неподходящото момче...той е с дв години по-голям от мен...не съм сигорна обаче че ме забелязва...много пъти съм го хващала да ме гледа но нищо повече...проблемаобаче е следния...той си пада малко...ХМ,как да се изразя???ЛОШО МОМЧЕ...той пие и пуши и цялата процедура...въпреки че нее някой надут перко дет да се прай на мноо отворен,а е ацки печен...обаче аз съм друга изтория падам си по купоните,напиваниятя,момче тата,свалките и збиваниятя но не пуша...в даскало нямам приятели всичките ми приятели са извън даскало и най-вече в даскало са ми всички смъртни врагове,и всички те го познават и му говорят пълни глупости и лъжи по мой адрес...Какво да правя???Дали ме забелязва???И ако да защо не го показва??? 8-[ 8-[ 8-[

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

rand0m
01-27-2011, 20:26
1во Научи се да пишеш.
2ро Порасни
3то И преди съм го казвала - ПОНЯКОГА МОМЧЕТАТА ПРОСТО ГЛЕДАТ. Какво ви става на всички. Някой да ви погледне и: "той дали ме харесва" "дали си заслужава да тръгна с него" Лапешки истории.

illusion1993
01-27-2011, 22:46
Това че гледа към теб не означава абсолютно нищо, а щом толкова го харесваш иди и му го покажи ти. Не чакайте всичко да правят момчетата

Lancelot
01-27-2011, 23:05
Смъртни врагове :D

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 05:04
Това,че те гледа,не значи,че те харесва.
Заговори го и се изяснете.

soshy97
01-28-2011, 06:06
Мъжете са такива все Зяпат дори и без да изпитват нещо.
Но както си казаха горе най-добре ти направи първата крачка.
и поговори с него . :) Щом ти харесва забивайте се за известно време но ти трябва да започнеш не да чакаш него. И след време ще си проличи дали се интересува от теб или не . Ако се интересува тръгвайте там и правете квото ще те пък ако не се Тегли му една майна и си намери друг :) :D

RaisedOnRock
01-28-2011, 11:23
1во Научи се да пишеш.
2ро Порасни
3то И преди съм го казвала - ПОНЯКОГА МОМЧЕТАТА ПРОСТО ГЛЕДАТ. Какво ви става на всички. Някой да ви погледне и: "той дали ме харесва" "дали си заслужава да тръгна с него" Лапешки истории.

monotonous
01-28-2011, 12:56
ПорасТни.
Много ме радва, когато някой не е сигурен в собствената си граматика, а поправя другите.

Цитат от друг форум, тема за правописа:

Думата "Порасна" е една от тези, които са се променили през 45-та година, когато "Т"-тата в много думи отпадат и "Ъ-тата в края на думите са премахнати.

Цитат от тема за правописа точно тук, в ТийнПроблем:

Ето няколко неща от мен:
пише се инжЕнер, а не инжИнер
пораСНа, а не порасТна

;)

До авторката - няма да постигнеш нищо без директен контакт, а ние нямаме кристални топки и карти таро, за да ти отговорим с "да" или "не" на въпроса "Харесва ли ме?".
При толкова минимален контакт между двама ви, въобще не може да се говори за харесване. Човек не може да каже, че харесва или не харесва някого, ако никога не е говорил с него (поне на мен от поста ти ми се струва, че не контактуваш с него).

RaisedOnRock
01-28-2011, 14:47
Ще си взема бележка.Благодаря. :)

monotonous
01-28-2011, 16:10
Моля, дано не е прозвучало обидно или нападателно.
Просто друг път преди поправка - справка :D

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 16:24
monotonous
...не си нито даскал по български,нито тук е училищe,за да правиш забележки.На всеки се случва да бърка,и ти не си безгрешен/а.
Но...защо ли спора,като е БЕЗмислено....такива типажи като теб,от нямане кв'o да правят,си чешaт езиците,като се заяждат и се занимават с глупости.
Това не е заяждане и провокация от моя страна,държа да подтчертая,защото може да го разбереш погрешно,а e изразяване на мнение.

slicky
01-28-2011, 16:47
трябва Ви Речничииииий :D :D

RaisedOnRock
01-29-2011, 12:50
Моля, дано не е прозвучало обидно или нападателно.
Просто друг път преди поправка - справка :D

Не.Благодаря ти. :)

monotonous
01-29-2011, 20:21
@VaMpiRKaTaaa, не ме провокираш.
Но аз поне написах нещо по темата, а твоят пост е чист спам.
Аз се разбрах с въпросния потребител, както виждаш.
Не съм учителка по български, но и не бях аз първата, която направи забележка за правопис в тази тема.
След като четеш - мисли, а след това пиши. :wink: