PDA

View Full Version : Много съм зле. Преди не беше така .. пф ..



potrebitellq
01-27-2011, 20:43
Изобщо не мога да завържа разговор с момиче, преди не беше така.

Харесвам например някое момиче, виждали сме се 1-2 пъти, като се
видим в града сме на здравей-здрасти. Ако и пиша по скайп, или в фб, разговора протича така -
Здр
-Здр
Кво праиш
-отговор, ти
и дотам,
преди чата го докарвах с часове и след това се стигаше и до кафе или нещо по сериозно. на 16 години съм, не съм някъв задръстен ако тка си мислите и тка нататък, спортувам редовно, дрън дрън ;д

Да не пишат някви лиглювци, малко по-сериозно ако може.

Isabelle
01-27-2011, 20:52
ами защо се е променило

potrebitellq
01-27-2011, 20:54
Може би, защото започнах да отделям, повече време на спорта. Но това от доста време не е така.

buzzzz
01-27-2011, 20:55
Ами покажи, че се интересуваш от нея. Питай я, например, какво прави през свободното си време, каква музика слуша, etc. Попаднах веднъж на момче, което харесвах, но като теб не знаеше как да развие някоя тема.. и го заебах :D покажи, че проявяваш интерес.. Прави й комплименти, толкова ли е сложно :shock:

katericArofl
01-27-2011, 20:58
ами сложен въпрос.. всеки предполагам мрази разговори от типа - здр - здр -как си - добре ти- и аз..
на мене най-често като няма за какво да ми говорят се почва с въпросите относно а;атар / настроение .. току-виж подействало..
др възможност в зависимост от това, което ти каже е да се „хванеш„ за някоя нейна дума от изречението, където казва какво прави.. ако слуша музика какво, даваш поздравче ала бала..
не знам, момиче съм не завързвам разговор 8-)

TheBeliever
01-27-2011, 21:00
Когато с човека отсреща имате общи интереси и си допадате разговора потръгва и без заучени преди това фразички и наизустени теми. Явно не си попаднал на момиче.

BBRevolvE
01-27-2011, 21:14
Не съм голям експерт ,но се опитай да забелязваш и най-малките неща в нещата които казва, в облеклото, или нещо около вас ако сте навън.Питай за музика, ко прай в свободното си време разкажи нещо което ти се е случило и ,ще е забавно да го разкажеш, така! :)

sasha_90
01-28-2011, 14:49
Случва се и мисля,че зам къде е проблемът ти.Знам го от опит.Преди и аз доста често влизах и стоях в чатовете,беше ми интересно.Вече загубих и нтерес.При теб става нещо подобно,да не кажа и същото.Преди си имал много време и си чатил до омръзване.Сега обаче,когато вече спортиваш и очевидно това ти е по-важно,си загубил интереса си към запознанствата в интернет.Заради загубилият се интерес, не можеш да завържеш свестен разговор.

Daydreamer3
01-28-2011, 14:55
Случвало се е и при мен.Харесвам някое момиче, но както и ти не мога да се захвана за нищо,просто различни интересни може би..Спри сега и си намери ново момиче може с нея да потръгнат нещата. :)

potrebitellq
01-28-2011, 14:55
Случва се и мисля,че зам къде е проблемът ти.Знам го от опит.Преди и аз доста често влизах и стоях в чатовете,беше ми интересно.Вече загубих и нтерес.При теб става нещо подобно,да не кажа и същото.Преди си имал много време и си чатил до омръзване.Сега обаче,когато вече спортиваш и очевидно това ти е по-важно,си загубил интереса си към запознанствата в интернет.Заради загубилият се интерес, не можеш да завържеш свестен разговор.

Точно. Това е, баси тъпото. ;д

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 15:04
Не е заради спорта или нещо друго.
Въпрос на психика и логика,така си настроил психиката си и съответно ,затова си така.

potrebitellq
01-28-2011, 15:06
Може да съм изгубил трейнинг. :D

scanadal
01-28-2011, 18:00
Когато с човека отсреща имате общи интереси и си допадате разговора потръгва и без заучени преди това фразички и наизустени теми. Явно не си попаднал на момиче.
Ето тук е истината 8-)

Missmarch
01-28-2011, 22:35
Случва се и мисля,че зам къде е проблемът ти.Знам го от опит.Преди и аз доста често влизах и стоях в чатовете,беше ми интересно.Вече загубих и нтерес.При теб става нещо подобно,да не кажа и същото.Преди си имал много време и си чатил до омръзване.Сега обаче,когато вече спортиваш и очевидно това ти е по-важно,си загубил интереса си към запознанствата в интернет.Заради загубилият се интерес, не можеш да завържеш свестен разговор.

И аз съм била така все пак животът е навън, а не тук в интернет, нали? :)

prettyIdeath
01-29-2011, 08:18
Ами защо не се пробваш разговора да минава не в интернет пространството а на живо, може би там е проблема!
Сещам се за един виц
- Знаеш ли че имало живот и без интернет?
- Тъйй лиии ? Дай линк...
Та и твойта работa същата...

potrebitellq
01-29-2011, 08:24
Абе аз проблем с момичетата попринцип нямам. Запознаваме се на купончета, по кафетата, ама точно до тези с които нямам контакт е трудното. Е снощи оправих нещата с една, бяхме се виждали веднъж (в обща компания за 1 минута ;д) и само и казах "пропуснахме да се запознаем предния път" и нещата тръгнаха.