PDA

View Full Version : самота



jeni4kata
01-28-2011, 09:58
Чувствам се много самотна,не съм имала нормална връзка не знам от кога,може би от много време или не съм имала изобщо.Искам някой да ме гушка,да ме гали,искам любов искам нежност,искам да знам знам че съм единствена за някого.Искам ласки :( Не ми върви в любовта и тва е.Има едно момче което ме харесва,утре има РД и ме покани а аз няма да ида щото имам изпит и второ - не искам и ме е срам :?.Може темата да ви се струва без смисъм просто исках да споделя

DeVilTerroR
01-28-2011, 10:37
Ако харесваш това момче остави срамът и веднага отивай на рождения ден !

TheTiger
01-28-2011, 10:50
АКО РД-то е преди изпита -> ЗАРЕЖИ !
Ако е след изпита, защо не ?! Идеален начин да се поотпуснеш иии да се оттървеш от напрежението :)
Преди всичко гледай да си вземеш изпита !

SladkotoPoly
01-28-2011, 10:54
АКО РД-то е преди изпита -> ЗАРЕЖИ !
Ако е след изпита, защо не ?! Идеален начин да се поотпуснеш иии да се оттървеш от напрежението :)
Преди всичко гледай да си вземеш изпита !
++
на рд-то си напий и ще забравиш за срама.

mmm_sweet
01-28-2011, 10:56
Аз бих ти препоръчала да се хванеш за някое момче като удавник за сламка. Просто все отнякъде се почва,първо по-грознични и с времето като придобиваш самочувствие ще се отварят врати и за по-добри възможности. Направи се на супер печена и отиди на рд-то,за изпита и вечерта можеш да учиш :-D

buzzzz
01-28-2011, 10:59
Бъди по-отракана, заеби срама.. 8) и общувай повече с момчета 8-) Ти на колко си ?

Ssummerjam
01-28-2011, 12:57
И аз искам много неща 8-)

Rebus
01-28-2011, 13:09
. Просто все отнякъде се почва,първо по-грознични и с времето като придобиваш самочувствие ще се отварят врати и за по-добри възможности :-D

Много тъпо парче си.. :)

sasha_90
01-28-2011, 14:31
Забрави за срама.Какво по-хубаво от това-да си поканена на РД-то на любимото ти момче.Разкраси се и отиди.Не се оправдавай с изпит,който ще е през деня.

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 14:46
Както ти казаха,забрави срамът и заминавай на рд-то.
Така ще се опознаете.

darinnkaa
01-28-2011, 17:33
Абе отивай на РД-то тва е , ако те е срам до никъде няма да стигнеш ,отпусни се и се забавлявай . :D :D

rtpghhfcz
01-28-2011, 17:49
Аз бих ти препоръчала да се хванеш за някое момче като удавник за сламка. Просто все отнякъде се почва,първо по-грознични и с времето като придобиваш самочувствие ще се отварят врати и за по-добри възможности. Направи се на супер печена и отиди на рд-то,за изпита и вечерта можеш да учиш :-D



:lol: :razz: