PDA

View Full Version : Да й простя ли?



itsnotevenaboutyou
01-28-2011, 10:07
Имам един проблем, както почти всички тинейджъри. Моля помогнете! :( :(
Става въпрос за най-добрата ми приятелка и момчето, в което съм влюбена. Но за уточнение, той не ме и харесва. Та разказах за цялата история на най-добрата ми приятелка, която обеща нищо да не му казва. Но стана така, че тя реши, че той е влюбен в мен и реши да му разкаже цялата скапана история. Той ме намрази и не знам какво ще правя, когато го видя отново. И въпросът ми е дали да простя на най-добрата си приятелка...? Тя е най-добрата приятелка, която някога съм имала, но след това, което направи... Затова, моля ви, помогнете!

BBRevolvE
01-28-2011, 10:18
Има два варианта или не е никаква приятелка или е искала да ти помогне като му каже и да види дали ще ти откликне на чувствата. :)

MaLkaTa_LaDy
01-28-2011, 10:31
Направила го е за твое добро, дори на теб сега да не ти изглежда така. Ти си го счуташ за грешка, но и приятелите правят грешки.

kristal3
01-28-2011, 10:43
Никой от тук не познава приятеката ти по-добре от теб. Сама прецени колко я обичаш, колко тя те обича, и за да казваш, че сте най-добри приятелки значи ужасно много се уважавате. А възможно ли е тя да има чувства към него? Помисли и над това. Може да сте имали някакви проблеми, може да се е случило нещо, което да я е наранило и сега да се опитва да си излее гнева по този начин. Но си помисли добре. Ако е искала да помогне, да, може да го направи, но не и без твоето разрешение. Все пак това кой харесваш си е лично твоя работа. Така де .. накратко тя и който и да е друг няма право да ти се бърка в личното пространтво. А пък и недей да грешиш. Според мен - прости й. И тъй като тя ти е най-добрата приателка не би трябвало да позволиш да я загубиш по този начин, нечестно е. Защо вместо това не седнете да поговорите, да й кажеш, че не ти е станало приятно така, да я попиташ с каква цел го направи? Замисли се, всеки човек греши, не е направила нещо недопустимо. А ако не иска да говорите за това няма да се съгласяш с нея, защото като най-добра приятелка нейно задължение е да те изслуша.

Ее .. успех ии мисли преди да правиш нещо. :)))

dimitar_ak
01-28-2011, 11:56
Приятелката ти е направила услуга. Ходи да я разцелуваш.

fakesmiles
01-28-2011, 14:35
Не мисля че той те е "намразил",не се филмирай толкова,най-вероятно просто му е неудобно.А и съм забелязала,че момчетата се ласкаят,когато разберят, че някоя ги харесва,така че може и да стане нещо.
И не се сърди на приятелката си ;)

sasha_90
01-28-2011, 14:36
Искала е да ти помогне,но не се е получило.Не е виновна според мен.

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 14:56
Тя ти е най-добрата приятелка.
Искала е да ти помогне,да се съберете.
Мисля,че НЕ трябва да и се сърдиш.
Здобрете се.
А момчето,като не те харесва,нищо не можеш да направиш.
Не ходи по него,това е смешно и грозно.

MiMcHeToOo
01-28-2011, 15:04
И аз като останалите си мисля, че просто е искала да ти помогне. Няма за какво да и се сърдиш. Колкото до момчето - ще си харесаш друг, не единствен.

momi4eto1
01-28-2011, 17:12
според мен трябва да и простиш

darinnkaa
01-28-2011, 17:20
Има два варианта или не е никаква приятелка или е искала да ти помогне като му каже и да види дали ще ти откликне на чувствата. :)

+ , :) :) :) :) :) :) :)