PDA

View Full Version : Перфектното гадже



Inkognoto
01-28-2011, 12:12
Здравейте!!!
Имате ли си, нещо като списък, за това какво трябва да е идеалното гадже за вас и колко от гаджетата ви до сега за отговоряли на тези критерии? :)

w0sh
01-28-2011, 12:16
Не, нямаме списък?

kuklichka_bg
01-28-2011, 12:17
НЕ :)
Важното е да ме привлича.. и да не е някакъв все пак пълен улигофрен. :)
единственото нещо,което може би ми е изискване е да е високичак 8-)

TheBeliever
01-28-2011, 12:17
Нямам. Нереално е да търсиш и избираш хората като от каталог. А и в повечето случаи такива критерии си избирате, че няма жив човек на тоя свят, който би ги покрил всичките.

RaisedOnRock
01-28-2011, 12:27
Списък?Перфектно гадже?
ОМГ.

Ssummerjam
01-28-2011, 13:11
:lol: :lol: :lol:

awerw
01-28-2011, 13:14
Списък нямам аз на око ги преценявам :D До сега само 1 покриваше всичко, но сгафи и я махнах.

mArMaLaDkA
01-28-2011, 13:44
И без списъци процентът да си остана стара мома е застрашаващо висок, какво ли ще е и при наличие на списък, и активно търсене на илюзорен образ? 8-)

w0sh
01-28-2011, 13:49
И без списъци процентът да си остана стара мома е застрашаващо висок, какво ли ще е и при наличие на списък, и активно търсене на илюзорен образ? 8-)

word

sasha_90
01-28-2011, 14:21
Не,нямам списък за това как трябва да изглежда перфектният.Достатъчно е,да ме уважава и обича,да ми е верен.

fakesmiles
01-28-2011, 14:29
Не.
Винаги има нещо,което ме привлича към определен човек,което обикновено хората не забелязват, но мен ме подлудява 8-)
Всеки път е различно

GLaDOS
01-28-2011, 14:33
Да ме обича такъв ,какъвто съм ,да ме разбира ... подяволите много ли искам ?! :?
Абе тва е менте работа ...

Daydreamer3
01-28-2011, 14:47
Списък?Перфектно гадже?
ОМГ... Излез от филма. :-)

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 15:10
Любовта не пита.
Като си влюбен и най-големият боклук да е ,пак го обичаш,такъв,какъвто e.

Pigeon
01-28-2011, 15:21
Перфектните работи са скууууууууууууууууууууууч ниииииииии

burpp
01-28-2011, 16:26
Списък за това какво искам да ми бъде гаджето?Глупости.
Не външният вид е важен! Важно е това, какво човека представлява като характер.

rtpghhfcz
01-28-2011, 16:30
Списък за това какво искам да ми бъде гаджето?Глупости.
Не външният вид е важен! Важно е това, какво човека представлява като характер.

това го разправяй на баба си, тя може да се върже

shwepsy
01-28-2011, 16:34
Никой не е перфектен, докато не се влюбиш в него.
Въпрос на вкус ! :-D

MaLkaTa_LaDy
01-28-2011, 17:56
Никой не е перфектен, докато не се влюбиш в него.
Ето това беше мнение. Всеки до сега съм го чувствала перфектен.

burpp
01-28-2011, 18:25
Списък за това какво искам да ми бъде гаджето?Глупости.
Не външният вид е важен! Важно е това, какво човека представлява като характер.

това го разправяй на баба си, тя може да се върже

Подсъзнателно, може би съзнателно всички търсим момичето, което искаме по външния вид. Но това става всеки ден, когато минеш покрай някое момиче и кажеш "Баси къв секси гъз има" или някоя друга квалифицирана глупост. Когато споделиш на момичето до теб, че я обичаш, и тогава ли ще гледаш дали е с изправена коса, или е на токчета ?!

mArMaLaDkA
01-28-2011, 18:30
^ Всичко е комплексно. Не можеш да обичаш някоя, само 'щото е супер добродушна или само заради дългите крака.
Плюс това, хората имат способността да идеализират обекта си на желание. Дали ще е чорлава и по халат, или нагласена и с черна рокля, за теб няма да има значение, защото ти си влюбен в нея и я считаш за най-хубавата на света. Но преди да се влюбиш в нея и да стане "най-хубавата на света", трябва първо да ти е грабнала окото по някакъв начин, ако ще и само с маникюра си.
А съвсем друг е въпросът, че хубавото си е хубаво и току-що станало от сън, и нагласено като за червения килим.

burpp
01-28-2011, 18:43
Не се отклонявай от темата, която тема е- "перфектното гадже". Т.е тук гледаме не само външен вид, тук гледаме всичко- от визията до характера на човека. Първият път- да, тогава гледаме външността, може би и вторият и третият, но идва време когато трябва да опознаеме човекът, който стой до нас. И ако се развият добре нещата и чувствата придобият сполучливи емоции, тогава вече може да се говори за любов.

Кратко казано- в списъка за "перфектното гадже" (което не съществува!) не само външността е от значение!
:)

Missmarch
01-28-2011, 22:38
Е, всъщност харесвам момчета които се обличат малко по хип-хоп а не прилепнали дънчици а у абе ня такива работи, характера настрана, момчето трябва да има специфичен вид, изграден на светла коса и очи, права коса, малко по висок от мен и естествено . както казах . малко да си пада дронджър стилллл :grin: :smt007 :smt007

dream1707
01-28-2011, 23:40
Точно пък при мен, нещата, които искам да притежава момчето.. и които харесва... са нещата, които липсват на момчетата с които ходя :D Странна работа

jghgh
01-29-2011, 00:57
И без списъци процентът да си остана стара мома е застрашаващо висок, какво ли ще е и при наличие на списък, и активно търсене на илюзорен образ? 8-)
Ахахаха, the same!
Аз списъци не си правя, и не вярвам в перфектния мъж, но като човек е напълно нормално да си мечтая за всякакви утопични неща...
Имам високи изисквания, но те са повече морални отколкото свързани с външния вид. Ясно е, че трябва да ми е симпатичен.
Да обичаш истински обаче, значи да се отърсиш от егото и от мислите дали си единствен за твоя човек, с колко е спал/а и да дадеш свобода на партньора си да действа както му е угодно и да прави нещата, които обича.
Такива хора наистина трудно се намират, независимо от пола. Надявам се да срещна такъв, но иаз да съм такава, а не като останалите хора - обременяващи с претенции, забрани и его партньорите си. При описания случай бих била/би било перфектното гадже.


Сега за всички дето ще скочат, че те не са такива - ок,ама хората са (сме!) слаби и често си въобразяваме, че обичаме, а обичаме само с егото си и се съмняваме, ако партньорът ни е търсен и привлекателен човек, вместо да се радваме за него.
Не мисля, че отстъпвам от категорията, но бих искала да го преодолея и да имам човечни отношения, а не да си помпам егото или да служа за напомпване на нечие болно его, което трудно ще понесе да съм популярна или пък да съм имала много връзки.

bloodyF
01-29-2011, 01:44
стига е..
как може да продължавате с тъпите теми..
перфектни хора няма, няма и да има..

а за мен е важно да му вярвам и да се чувствам сигурна в прегръдките му. не дали изглежда като някоя звезда.

vampire_girl_
01-29-2011, 02:07
Вземам си списъка,тръгвам по улиците и спирам непознати момчета да ги питам разни неща,за да видя отговарят ли ми на критериите :D

всичко,което искам в момента,май е да мълчи,възможно най-много 8-)

rtpghhfcz
01-29-2011, 03:40
Списък за това какво искам да ми бъде гаджето?Глупости.
Не външният вид е важен! Важно е това, какво човека представлява като характер.

това го разправяй на баба си, тя може да се върже

Подсъзнателно, може би съзнателно всички търсим момичето, което искаме по външния вид. Но това става всеки ден, когато минеш покрай някое момиче и кажеш "Баси къв секси "задни части" има" или някоя друга квалифицирана глупост. Когато споделиш на момичето до теб, че я обичаш, и тогава ли ще гледаш дали е с изправена коса, или е на токчета ?!

перфектно гадже - критерии, по които оценяваме и решаваме дали да се обвържем с някого. Първо гледаш външен вид, а след това опознаваш и оценяваш характер и т.н. Не ми казвай, че ако имаш опция да избираш между добродушна 200 кг и някакво красиво момиче, което не познаваш по характер или пък се окаже не толкова перфектно, ще избереш тази с Добрия характер. Никакъв шанс- ходете си с добродушните, аз ще ходя с другите. По дрехите посрещат..... Начало-опит-връзка. Без начало няма опит. Като ти теглят чертата в началото как ще опознаваш характер .........


всичко,което искам в момента,май е да мълчи,възможно най-много Купи си домашен любимец, на когото да казваш какво да прави ...