PDA

View Full Version : Не е ли малко наглa



gandalfepi4
01-28-2011, 15:24
според вас идеята вселена с обем от дуотригинтилион (ако сметките ми са верни) кубични метра да е създадена специално за съществата населяващи само 30-ина % от повърхността на една от най-малките планети в нея?

ако вселената (при това вселената която само сме успели да видим за сега) e смалена до размера на 3емята, то 3емята трябваше да е смалена до размера на един микрон - колкото най-малката прашинка пясък в сравнение с цялата планета.


това е микроскопично дори за човек, който пък (средностатистически) е 85,345,714,285,714,285,714,286 пъти по-малък от нея.


та не е ли малко нагло според вас идеята всичко това да е създадено само за да си револвира около някакви плешиви маймуни които прекарват половината си живот в сън, една 30-йста от него в безмозъчно състояние в което с ангелска бебшка усмивка втриват изпражненията в лицата си и още по-голяма част в старческа деменция, памперси за възрастни и говорене на стената?

сериозно хора - човек прекарва около 70-та част от живота си в дрискане (като от стравнително скоро започва и да се бърше след това), мислите ли че нещо толкова грандиозно му е отредено само за да блещука през нощта и да отразява неговото собствено величие и съвършенство?



http://www.youtube.com/watch?v=AvjH7M3jt4A

ZipFail
01-28-2011, 15:44
Стана ми интересно, и реших да сметна горе долу колко е отноешението на човека към вселената. Обема на човек към вселената е около 1:160000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000
00000000000.
Доста яко, а ? 8-)

Nam3less3
01-29-2011, 02:35
Цялата Вселена е безсмислена, ако не съществуват разумни същества в нея.

Auriss
01-29-2011, 05:18
утре или след 5 века като се открият извънземни форми на живот (а това все някога ще се случи) пак ли Бог ще е отговорен ?

Nam3less3
01-29-2011, 05:39
утре или след 5 века като се открият извънземни форми на живот (а това все някога ще се случи) пак ли Бог ще е отговорен ?За какво да е отговорен? Изобщо можеш ли да докажеш, че Бог не е създал Големият Взрив и тия недостъпни за хората неща?

Auriss
01-29-2011, 06:40
Мога да го твърдя ,точно като теб - но така до никъде няма да стигнем.

Но е факт ,че едно самовлюбено ,глупаво и арогантно "нещо" няма как да е отговорно за толкова грандиозно и сложно нещо като вселената.

Като да кажеш ,че некое неграмотно манго е създало ЯМР.

Ти въобще замислял ли си се какво е Големият взрив ? Нещо ,дошло от никъде ,намиращо се в нищото е експлодирало и е създало това ,което наричаме Вселена.
Това донякъде потвърждава твоята теория ,но пък преведена тя ще звучи :

Някой си ,дошъл от нищото ,създал нещо в друго ,различно нищо ,което гръмнало и дало началото на всичко.
:)

Мисля че и двамата грешим ,но човечеството не е достигнало ниво ,на което да е способно да отговори на такива въпроси.

Просто не се заблуждавай ,че същество като твоя Бог е нещо повече от представата на ниско-интелигентен ,слабоумен индивид за добро :) . Измишльотина ,нищо повече.

Едит : Забравих да спомена ,че в Библията се говори за шест дни ,не за милиарди години :D . Просто да вметна

Nam3less3
01-29-2011, 06:44
Мога да го твърдя ,точно като теб - но така до никъде няма да стигнем.

Но е факт ,че едно самовлюбено ,глупаво и арогантно "нещо" няма как да е отговорно за толкова грандиозно и сложно нещо като вселената.

Като да кажеш ,че некое неграмотно манго е създало ЯМР.

Ти въобще замислял ли си се какво е Големият взрив ? Нещо ,дошло от никъде ,намиращо се в нищото е експлодирало и е създало това ,което наричаме Вселена.
Това донякъде потвърждава твоята теория ,но пък преведена тя ще звучи :

Някой си ,дошъл от нищото ,създал нещо в друго ,различно нищо ,което гръмнало и дало началото на всичко.
:)

Мисля че и двамата грешим ,но човечеството не е достигнало ниво ,на което да е способно да отговори на такива въпроси.

Просто не се заблуждавай ,че същество като твоя Бог е нещо повече от представата на ниско-интелигентен ,слабоумен индивид за добро :) . Измишльотина ,нищо повече.Бог стои над всичко съществуващо и несъществуващо, намира се навсякъде и никъде, няма начало и край, той единствен е способен да създаде Големият Взрив ей така от нищото, представи си че Бог е програмист, а Вселената е програмата която той е създал и ще разбереш.
А откъде ти хрумнаха небивалиците, че Бог е самовлюбен и даже глупав, той е Бог, съответно знае всичко, което е съществувало, съществува и ще съществува и умен е твърде слаба дума за него.
Просто Бог е съвършенството, оттам идва и думата Бог.
А това за 6те дни в библията е притча и символична история, библията не е учебник по астрономия.

gandalfepi4
01-29-2011, 07:16
само дето доооооооста хора ся вярвали в това до толкова че са измъчвали до смърт твърдящите другояче и само един единствен пасаж цитиращ твоите думи би спрял изнасилването на научния прогрес и смъртта и мъките на доста хора което доказва че ако на бог му пукаше и колкото един ташак на мармозетка за нас щеше да го добави (което не е направил)

Nam3less3
01-29-2011, 07:20
само дето доооооооста хора ся вярвали в това до толкова че са измъчвали до смърт твърдящите другояче и само един единствен пасаж цитиращ твоите думи би спрял изнасилването на научния прогрес и смъртта и мъките на доста хора което доказва че ако на бог му пукаше и колкото един ташак на мармозетка за нас щеше да го добави (което не е направил)Е за това са виновни хората, Бог е дал свободна воля, а на никой нищо не му се случва случайно. В библията не пише да измъчваш и да убиваш тия които не мислят че света е създаден буквално за 6 дни.

gandalfepi4
01-29-2011, 07:56
ми то и в корана не пише така ама и там са ги трепали нали?

много лошо са това нещо хората които не разбират какво им се казва

като се замисля колко джейнисти и будисти са изтребили също така хора за ерес... упс

Nam3less3
01-29-2011, 08:06
ми то и в корана не пише така ама и там са ги трепали нали?

много лошо са това нещо хората които не разбират какво им се казва

като се замисля колко джейнисти и будисти са изтребили също така хора за ерес... упсТъй е, те не са истински джейнисти и будисти :D

Auriss
01-29-2011, 08:07
Неймлес ,много ,ама МНОГО сериозно те приканвам да прочетеш темата ,която отворих и да се разровиш по отношение на нещата ,написани в нея.
Аз поне открих отговор на въпросите ,които зададох там ,но все пак :D . Просто се информирай.

Не мога да разбера само едно нещо - Как така ти липсва елементарна логика ????


А това за 6те дни в библията е притча и символична история, библията не е учебник по астрономия.

Кажи ми кое е по-вероятно ? Някой ,който си е съчинил твоя Бог да не е имал представа от астрономия ....

или ....

Бог да е създал нещо отвъд твоите и моите представи (тук пак напомням - поне ОПИТАЙ да разбереш теориите на Айнщайн ) ,за което велико ,безкрайно и непонятно за просто смешни определения .... а в същото време се занимава да наказва развратници ,хомосексуалисти и неверници в подземно място наречено Ад !???

Пак ти казвам - пробвай с елементарна логика :)

npp
01-29-2011, 08:39
Има още много други планети с популация от "човеци" на тях, защото в Библията е писано че броят на "човеците" в вселената е неизброим - онези астрономи съсвсем вярно предполагат за други планети с живот на тях, и най-лошото е че може би там безброй много "човеци" все още се нуждаят от Спасението на истинският Господ Бог.

gandalfepi4
01-29-2011, 10:42
я кажи къде го пише т'ва

Nam3less3
01-29-2011, 11:24
я кажи къде го пише т'ваИ да го няма точно като цитат от библията може да се подразбира от нещо, или да го пише в книгите на източноправославните Свети Отци, които с Божията Благодат пишат тълкувания на библията и допълнителна духовна информация 8)

npp
01-29-2011, 11:33
я кажи къде го пише т'ва
Ето:

"и ще излезе да мами народите в четирите краища на земята(т.е. на този космос), Гога и Магога, да ги събере за войната, - чието число е като морския пясък."(Откровение 20: 8 ),

"Но все пак числото на израилтяните(т.е. на Спасените "човеци") ще бъде като морския пясък, който не може да се претегли нито да се изброи; и вместо онова, което им се каза, че: Не сте Мои люде, ще им се рече: Вий сте чада на живия Бог."(Осия 1: 10),

"И други овце имам, които не са от тая кошара(.е. които не са от тази планета), и тях трябва да доведа; и ще чуят гласа Ми; и ще станат едно стадо с един пастир."(Йоан 10: 16).

01-29-2011, 17:40
Еми Вселената е доста огромна...и то само до където е стигнал "телескопа"....а като си представя, че има доооооста повече вселени....размера става непонятен за човека(все още)...

А иначе защо от нищо, от никъде...нещо...Има си обяснение...
Имало е материя и антиматерия....при взаимодействие се неутрализират...И материята е победила антиматерията и в следствие на това вече се е пръкнал Големия Взрив...

JDeel
01-30-2011, 01:30
Ей ако аз бях Бог и бях създал цялата тази Вселена... най-вероятно щях да забравя кога, къде и защо съм създал точно тая дребна планетка Земя. А ако все пак бях се сетил че я има и бях минал да я нагледам - само при вида на дрискащите плешиви маймуни, които по цял ден се чудят как сами да си направят сечено щях да отвърна поглед и да ги оставя да се оправят сами.
При цялото това съвършенство на планетите, ние хората като че ли сме бъг в целия замисъл :razz: И имаме наглостта да вярваме, че някой (Бог) е длъжен да се грижи непрестанно за нас. Егати ненормалното! :-D

Auriss
01-30-2011, 04:28
най-лошото е че може би там безброй много "човеци" все още се нуждаят от Спасението на истинският Господ Бог.

Айдеееееееееееее , вече ще има междупланетарно покръстване и Космическа Инквизиция ..... Това колонизацията много лошо нещо.


Имало е материя и антиматерия....при взаимодействие се неутрализират...И материята е победила антиматерията и в следствие на това вече се е пръкнал Големия Взрив...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

01-30-2011, 11:41
най-лошото е че може би там безброй много "човеци" все още се нуждаят от Спасението на истинският Господ Бог.

Айдеееееееееееее , вече ще има междупланетарно покръстване и Космическа Инквизиция ..... Това колонизацията много лошо нещо.


Имало е материя и антиматерия....при взаимодействие се неутрализират...И материята е победила антиматерията и в следствие на това вече се е пръкнал Големия Взрив...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не виждам къде е смешното...? Нима истината е смешна...?

gandalfepi4
01-30-2011, 11:53
ако това беше станало щеше да има анихилираща реакция, а не такава пораждаща материя и енергия.

малко като да кажеш че ако сложиш в буркан кислород и горящ магнезий ще предизвикаш ядрена експлозия

ти започна с идеята че се канселират, но просто обърка кое кога става

това за което говориш (до колкото знам) е идеята на хоукинг че въпросната реакция е станала след гоуемото бум и е базирана на количеството антиматериа което имаме сега и некво мислене което ми е непосилно

не че съм некъв гоуем учен де 8-)

01-30-2011, 12:49
ако това беше станало щеше да има анихилираща реакция, а не такава пораждаща материя и енергия.

малко като да кажеш че ако сложиш в буркан кислород и горящ магнезий ще предизвикаш ядрена експлозия

ти започна с идеята че се канселират, но просто обърка кое кога става

това за което говориш (до колкото знам) е идеята на хоукинг че въпросната реакция е станала след гоуемото бум и е базирана на количеството антиматериа което имаме сега и некво мислене което ми е непосилно

не че съм некъв гоуем учен де 8-)

Еми...честно казано не помня от къде съм го видял...май беше по Нешънъл Джиуграфик...

ZipFail
01-30-2011, 13:22
Всички сме гледали Нешънъл Джеографик, само дето ти си единствения идиот, който према всичко което му кажат като абсолютна истина. Че и даже я натрапва на другите.

01-30-2011, 17:02
Всички сме гледали Нешънъл Джеографик, само дето ти си единствения идиот, който према всичко което му кажат като абсолютна истина. Че и даже я натрапва на другите.

Еми не е така...
Пример - Те казват, че някога могат да ни посетят или ние да посетим извънземни в бъдещето....това е станало, и продължава да става...всъщност не са ни напускали...

Auriss
01-30-2011, 18:01
Спокойно ,Кьофтьо :) . Още много време ще мине преди да можем дори Марс да посетим ,камо ли друга система :D.
Само това ме е яд ,че няма да доживея. Много ми е мерак да изляза в Космоса ,но уви ;(

gandalfepi4
01-30-2011, 18:06
Спокойно ,Кьофтьо :) . Още много време ще мине преди да можем дори Марс да посетим ,камо ли друга система :D.
Само това ме е яд ,че няма да доживея. Много ми е мерак да изляза в Космоса ,но уви ;(

ъммм...? как така няма да доживееш?! :shock:

ако искаш да видиш друга система или марс или колонизиране на стеларните бездни нямаш проблем.


аз сега примерно отивам в алфа кентавър на потанцувам с лилавите носорози.

ако искаш идвай

аре



http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42839000/jpg/_42839385_heroin_203.jpg

Auriss
01-30-2011, 18:21
eee супер :D стягам багажа и потеглям към най-близкия космодрум. Само гледай да ми резервираш билет за совалката да не си изпусна полета

01-30-2011, 20:22
Спокойно ,Кьофтьо :) . Още много време ще мине преди да можем дори Марс да посетим ,камо ли друга система :D.
Само това ме е яд ,че няма да доживея. Много ми е мерак да изляза в Космоса ,но уви ;(

Еми Марс е посещавана...от хора.

Auriss
01-30-2011, 23:45
A ? Аз явно съм назад с материала. Я дай линк - к'о са пра'или там ?

01-30-2011, 23:51
A ? Аз явно съм назад с материала. Я дай линк - к'о са пра'или там ?

Примерно...проучи за експеримента Монтоук...

Nam3less3
01-31-2011, 04:41
Еми Марс е посещавана...от хора.omg?
Знаеш ли, че Плутон е посещаван от хора? Прочетох за това от един форум, чувал ли си за експеримента Асадасдсасад?

gandalfepi4
01-31-2011, 05:55
който смее нека отиде в

asdfghjkl.org

там има ВСИЧКО което трябва да се знае за тези работи

Nam3less3
01-31-2011, 06:01
който смее нека отиде в

asdfghjkl.org

там има ВСИЧКО което трябва да се знае за тези работиНаистина има такъв сайт :D

01-31-2011, 12:00
Еми Марс е посещавана...от хора.omg?
Знаеш ли, че Плутон е посещаван от хора? Прочетох за това от един форум, чувал ли си за експеримента Асадасдсасад?

Еми наистина има проект Монтоук...а ако не знаеш поне не се ебавай , защото така показваш слабоумие и страх...

mech0
01-31-2011, 12:08
Еми Марс е посещавана...от хора.omg?
Знаеш ли, че Плутон е посещаван от хора? Прочетох за това от един форум, чувал ли си за експеримента Асадасдсасад?

Еми наистина има проект Монтоук...а ако не знаеш поне не се ебавай , защото така показваш слабоумие и страх...
Леле, ама сега ако ми дадеш линк къде в проекта "Монтаук" е включено пътуване до Марс цена няма да имаш. :)

01-31-2011, 12:22
Еми Марс е посещавана...от хора.omg?
Знаеш ли, че Плутон е посещаван от хора? Прочетох за това от един форум, чувал ли си за експеримента Асадасдсасад?

Еми наистина има проект Монтоук...а ако не знаеш поне не се ебавай , защото така показваш слабоумие и страх...
Леле, ама сега ако ми дадеш линк къде в проекта "Монтаук" е включено пътуване до Марс цена няма да имаш. :)

Има си книги за това...което пък е пряко свързано с проекта Филаделфия... Напиши в гуглето - опита Монтоук, експеримента Монтоук, или просто Монтоук и няма начин да не ти излезе...

Auriss
01-31-2011, 13:23
Да ,излиза ми твърдение ,че Монтоук е продължение на Филаделфия...
С който по стечение на обстоятелствата бях запознат и преди това ...
Но както и да е - и аз съм любопитен какво общо има между Филаделфия (опит за създаване на ЕМ щит) и пътуване до Марс.

01-31-2011, 13:34
Да ,излиза ми твърдение ,че Монтоук е продължение на Филаделфия...
С който по стечение на обстоятелствата бях запознат и преди това ...
Но както и да е - и аз съм любопитен какво общо има между Филаделфия (опит за създаване на ЕМ щит) и пътуване до Марс.

Марс е свързан с Монтоук, а Монтоук с Филаделфия...Нямат пряка връзка Монтоук с Филаделфия...но ако се замислиш всъщност играе важна роля...

gandalfepi4
01-31-2011, 13:49
станали са невидими и са отлетели до марс използвайки за гориво хора които са изпепелявали?

mech0
01-31-2011, 14:48
Разрових се и наистина някакъв си Дънкан Камерън твърди, че пътувал до там. Интересно ми е колко време е пътувал, как е дишал там, колко време е стоял, с какво се е хранил и да даде някакво описание как изглежда Марс, но това не можах да намеря никъде. SmeLotYyKiuFte, ако искаш да ни убедиш за пътуването до Марс ми отговори на тези въпроси, но ти едва ли ще можеш, защото това НИКОГА не е случило.

gandalfepi4
01-31-2011, 15:18
знам че е дълго но гарантирам че е златно и си заслужава четенето



Duncan Cameron is one of the central figure in the Philadelphia Experiment and Montauk Project saga. According to Al Bielek, Duncan was his brother (when Al was Ed Cameron) who jumped off the USS Eldridge in 1943 and landed into the future. When they wound up in 1983 at Montauk, both were sent back to the USS Eldridge to destroy the equipment that was keeping the ship in hyperspace.



Al Bielek says that before the USS Eldridge rematerialized, Duncan jumped back off the ship and returned back to 1983. He was used extensively as a psychic in the Montauk Project. During one of the experiments, Duncan Cameron lost his "time lock" and began to age one year for every hour that passed. The time engineers at Montauk went back in time (to 1950) and convinced Duncan's original father, Alexander Cameron to sire another son. When done, they removed Duncan's soul and put it into the new child. This person is who we know today as Duncan Cameron.



The new Duncan picked up where the old Duncan left off. He became one of the principal psychics who manned the Montauk Chair. The chair was used to create and hold the frequency required to perform the time travel and mind control activities. Duncan, as well as Stewart Swerdlow, allegedly were both Montauk Boys programmers. This part of the program still deeply troubles both of them.



The Montauk Program was brought to an abrupt halt when "Jr.", the Bigfoot monster was brought into form (via Duncan) and proceed to wreck the base. All of the people we interviewed that participated in the Montauk were subject to many sessions of mind control. Essentially, they had their memories wiped by Montauk technology. In many cases, false memories were implanted to cover up their real activities. But as we learn from Al, their technologies were not perfect. Over time, the memories slowly returned.



Duncan is in the process of slowly recovering his memories. He recalls being on the USS Eldridge and now accepts that Al was his brother. He remembers going to Mars and many of the things that happened at Montauk. The process of remembering has been difficult for him, because it goes against his true nature. Hopefully, in time, we will all get the true story of what really happened at Montauk.


за награда че го изчете (да, ТОЧНО ТИ) пускам линк към най-великата акшън сцена на всички времена


http://www.youtube.com/watch?v=dIYmEJ_V4PE&feature=related

ZipFail
01-31-2011, 16:08
спам: гандалф, не си прав ! :-x

ТОВА е най-великата екшън сцена:
http://www.youtube.com/watch?v=svOlz2ei4Yk

gandalfepi4
01-31-2011, 16:21
смирено приемам своето пълно унищожение и унизителна победа

http://www.nipocultura.com.br/wp-content/uploads/2008/05/seppuku.jpg

Auriss
01-31-2011, 16:23
The Montauk Program was brought to an abrupt halt when "Jr.", the Bigfoot monster was brought into form (via Duncan) and proceed to wreck the base.

това не го разбрах. В смисъл ,разбрах го ,ама ..... не зацепвам :D....

PS : Гандалфе ,от кой филм е клипа ;д ?

gandalfepi4
01-31-2011, 16:27
This is a scene staring Holly Valance from the 2006 movie titled "DOA".

01-31-2011, 17:45
Разрових се и наистина някакъв си Дънкан Камерън твърди, че пътувал до там. Интересно ми е колко време е пътувал, как е дишал там, колко време е стоял, с какво се е хранил и да даде някакво описание как изглежда Марс, но това не можах да намеря никъде. SmeLotYyKiuFte, ако искаш да ни убедиш за пътуването до Марс ми отговори на тези въпроси, но ти едва ли ще можеш, защото това НИКОГА не е случило.

Мога да ти отговоря! И се е случило...!

А това дето Гандалф даде, доколкото разбрах от пръв поглед, е от филма...

mech0
02-01-2011, 13:40
Ами айде де, то е ясно, че ще ти искам "великите" отговори. Давай бебчо, очакваме поредния ти "смислен" коментар в раздела, просвети ни всички по въпросите, които вече зададох за пътуването. :D

SemperArdens
02-01-2011, 14:46
За какво да е отговорен? Изобщо можеш ли да докажеш, че Бог не е създал Големият Взрив и тия недостъпни за хората неща?

хахаха а ти можеш ли да докажеш, че бог е създал квото и да е? айде по-отдалече да почнем? докажи, че бог съществува.

Auriss
02-01-2011, 16:18
Виж ,то че няма как да докаже ,че съществува - няма. Но въпросът е ,че и ти няма как да докажеш ,че не съществува. Точно на това крета християнството през последния век. Затова няма смисъл да се захващат подобни спорове :D . И да си обясняваш колко нещастия има по света ,как измирали деца и прочие - просто ще ти каже ,че това е божия промисъл :D .
Мен успя доста да ме учуди и ,откровено казано ,погнуси в една друга тема ,в която Гандалф беше постнал снимки на деца ,родени с какви ли не недъзи ,и на въпроса защо Бог позволява такива неща ,отговорът беше "Явно са си го заслужили" :?

Бтв ,Зип ,би ли пуснал един линк към това ,което си намерил за Филаделфия ,че ми стана любопитно.

Кюфте ,започни да разсъждаваш сам. Не знам каква е причината да вярваш на подобни неща ,но обмисли сериозно позицията си ,защото тезите ти "издишат" ,така да го кажа. Нещата ,които ти твърдиш ,са толкова фактически подплътени ,колкото следното изказване : Ходих до областта Царичина и ме отвлякоха извънземни ,разведоха ме из тяхната супер-хипер напреднала цивилизация и ми разкриха мистериите на вселената ,но ми забраниха да ги разгласявам ,тъй като човечеството не е достатъчно "узряло" за истината.
Дано разбереш аналогията :) .

02-01-2011, 16:53
Ами айде де, то е ясно, че ще ти искам "великите" отговори. Давай бебчо, очакваме поредния ти "смислен" коментар в раздела, просвети ни всички по въпросите, които вече зададох за пътуването. :D

Искаш да ти отговоря на въпросите..?Еми ок...Макар си губя времето само, но айде...
Повечето отговори зададени ми от теб си губят смисъла от отговора който ще ти дадЪ...
Така става на въпрос на машина която реализира...ако се съсредоточиш по определен начин примерно върху две години(примерно 2011 и 1480) се реализира портал между двете години....И същото е и с Марс...Само, че портала е бил до подземие което е близо до една от пирамидите...тя е била като вход...и е имало живот там...те са надзърнали един вид замалко и са се върнали...
Машината не помня точно истройството, но мога да обясня за какво става на въпрос...
Представлява стол около който има 3 намотки x,y,z по които тече ток с определена честота, която се смущава от мозъчните вълни и така се разбира за какво си мисли човек...това се свързва с друг компютър който реализира(не помня точно принципа, но трябва да си сприпомня) тези мисли....е може да реализира само определени неща....

SemperArdens
02-01-2011, 19:00
Виж ,то че няма как да докаже ,че съществува - няма. Но въпросът е ,че и ти няма как да докажеш ,че не съществува.

така е, не мога да го докажа, за това и не се изхвърлям и не правя изказвания като неговото.

Nam3less3
02-02-2011, 19:16
За какво да е отговорен? Изобщо можеш ли да докажеш, че Бог не е създал Големият Взрив и тия недостъпни за хората неща?

хахаха а ти можеш ли да докажеш, че бог е създал квото и да е? айде по-отдалече да почнем? докажи, че бог съществува.И ако успея да го докажа какво ще стане?

gandalfepi4
02-02-2011, 19:36
най-малкото ще изпълниш християнския со дълг

02-02-2011, 19:46
най-малкото ще изпълниш християнския со дълг

Е как ще стане...? Той дали знае или само симулира...?

SemperArdens
02-02-2011, 23:22
е.. ако това, ако онова. само си чешем езиците май.

02-02-2011, 23:42
е.. ако това, ако онова. само си чешем езиците май.

Тука си много прав...(е може да си поседнал на креслото, но така си е израза)... 8-)

SemperArdens
02-02-2011, 23:43
е.. ако това, ако онова. само си чешем езиците май.

Тука си много прав...(е може да си поседнал на креслото, но така си е израза)... 8-)

разбира се, че съм прав. целия раздел, да не кажа форум разчита на това :Д

02-02-2011, 23:46
е.. ако това, ако онова. само си чешем езиците май.

Тука си много прав...(е може да си поседнал на креслото, но така си е израза)... 8-)

разбира се, че съм прав. целия раздел, да не кажа форум разчита на това :Д

Еми самата идея за форум е чесане на езици...